برگزیده های پرشین تولز

نحوه به دست آوردن ایمیل اساتید و مکاتبه با آنها

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
سلام دوستان.

همه می دونید که برای گرفتن بورس تحصیلی از طریق اساتید یک دانشگاه در خارج از کشور ابتدا باید با او تماس داشت و مدارک خود را برایش بفرستیم .

1. می خواستم بدانم که ایمیل اینجور اساتید را از کجا باید پیدا کرد؟
2. با چه جور اساتیدی بیشتر باید مکاتبه نمود ؟ ( اساتید معمولی، معروف، پروفسورها ، ایرانی ها یا .... )
3. در اولین ایمیل ارسالی به آنها معمولا باید چه چیزهایی گفته شود و به چه نکاتی باید اشاره کنیم ؟

امیدوارم جواب این سئوالها برای دیگران هم مفید باشد.
ممنون.

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان.

همه می دونید که برای گرفتن بورس تحصیلی از طریق اساتید یک دانشگاه در خارج از کشور ابتدا باید با او تماس داشت و مدارک خود را برایش بفرستیم .

1. می خواستم بدانم که ایمیل اینجور اساتید را از کجا باید پیدا کرد؟
2. با چه جور اساتیدی بیشتر باید مکاتبه نمود ؟ ( اساتید معمولی، معروف، پروفسورها ، ایرانی ها یا .... )
3. در اولین ایمیل ارسالی به آنها معمولا باید چه چیزهایی گفته شود و به چه نکاتی باید اشاره کنیم ؟

امیدوارم جواب این سئوالها برای دیگران هم مفید باشد.
ممنون.

فکر نمی کنم با مکاتبه با اساتید شانسی برای گرفتن بورس تحصیلی داشته باشید دیگه به این راحتی ها هیچ کشوری جز در مقطع دکترا بورس نمی ده. در ضمن شما در تاپیک مربوط به گرفتن پذیرش از سوئد سوالی هم کرده بودید.
به نظر من شما برای فوق برید سوئد نهایت هزینه 1سال رو می دید ولی شانستون برای ادامه تحصیل تو مقطع دکترا چنیدین برابر می شه چون فوق رو در سوئد خوندید. بعد اونوقت برای دکترا راحت بورس تحصیلی بتون می دن وحتی کار هم می دن من شنیدم ماهی 2.5 تا 3.5 حقوقش هم هست.
به این سایت هم یه سری بزنید: www.najizadeh.com

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
آره اما خب آدم تلاش خودش رو باید بکنه. بعد اگر نشد از راه دیگه بره.

به هر حال هنوز من جواب سئوالم رو نگرفتم .. چه جوری میشه ایمیلی از این اساتید گیر آورد و چی باید بهشون گفت ؟؟

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
آره اما خب آدم تلاش خودش رو باید بکنه. بعد اگر نشد از راه دیگه بره.

به هر حال هنوز من جواب سئوالم رو نگرفتم .. چه جوری میشه ایمیلی از این اساتید گیر آورد و چی باید بهشون گفت ؟؟

از تو خود سایت دانشگاه. تو سایت دانشگاه مورد نظر که تشریف ببرید اسامی هر کدوم از اساتید به همراه ایمیل و شماره تماسشون هست.

بالا