منتخب بازارچه

نحوه ثبت نام در Gmail

brellian

Registered User
با سلام خدمت تمامي دوستان
بابت بحث پيش اومده در تاپيك قبلي من يكي كه عذر خواهي ميكنم ........ بقيه رو نميدونم ........

بالاخره من توي Gmail ثبت نام كردم ....
همه صاحبان وبلاگ در بلاگر ميتوانند بعد از login شدن به سايت بلاگر از لينك ثبت نام استفاده كنند ....
من هم به همين روش ثبت نام كردم .....

اما كساني كه در بلاگر اكونت ندارند هم اگر روي بلاگر ثبت نام كنند ..... بعد از ورود به سايت بلاگر
ميتوانند از اين مزيت استفاده كنند .

جالب اينكه : چون سايت بلاگر مربوط به گوگل ميباشد ديگر نياز به وارد كردن اطلاعات دوباره نمي باشد .
فقط ID و Password را انتخاب و ثبت نام انجام مي شود .

صفحات بسيار سريع لود شده و بسيار اينترفيس ساده و راحتي دارد .

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

....P30....

کاربر تازه وارد
من يك وبلاگ توي بلاگر از قبلا داشتم ولي چك كردم براي من لينك جي ميل وجود نداشت :(

Persia

Registered User
به نقل از brellian :
با سلام خدمت تمامي دوستان
بابت بحث پيش اومده در تاپيك قبلي من يكي كه عذر خواهي ميكنم ........ بقيه رو نميدونم ........

بالاخره من توي Gmail ثبت نام كردم ....
همه صاحبان وبلاگ در بلاگر ميتوانند بعد از login شدن به سايت بلاگر از لينك ثبت نام استفاده كنند ....
من هم به همين روش ثبت نام كردم .....

اما كساني كه در بلاگر اكونت ندارند هم اگر روي بلاگر ثبت نام كنند ..... بعد از ورود به سايت بلاگر
ميتوانند از اين مزيت استفاده كنند .

جالب اينكه : چون سايت بلاگر مربوط به گوگل ميباشد ديگر نياز به وارد كردن اطلاعات دوباره نمي باشد .
فقط ID و Password را انتخاب و ثبت نام انجام مي شود .

صفحات بسيار سريع لود شده و بسيار اينترفيس ساده و راحتي دارد .

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
با هر وبلاگي فقط يه ايميل ميشه ثبت كرد؟ اگه چند تا ميشه، براي من هم ثبت مي كني؟ :blush:

brellian

Registered User
خواهش ميكنم .......
Arash_kh و ....p30.... عزيز - درمورد نشدنش والا نميدونم .....
من به بلاگر لاگين كردم لينك جي ميل داد ......
همچنين Miladmovie هم ثبت نام كرده ......

Persia جان متاسفانه يكي ميده يا نه براي همه اين كارو ميكردم ...

ولي خيلي با حاله ...... :cool: :cool: :cool:

M-r-r

کاربر تازه وارد
سلام با عرض شرمندگي سرويس جي ميل در خود سايتش نوشته كه هنوز اين سرويس راه اندازي نشده و هنوز معلوم هم نيست كه كي راه ميافته . پس حالا چطوري شما ( يا هر كس ديگه اي ) ميتونه يه ميل بگيره ؟

از قديم گفتن فلان چيز (كه البته تيز و بزرگ و خارداره) اونجايه (فاكش ديگه) آدم دروغگو .

sdsl

کاربر تازه وارد
نه دوست عزيز..

واقعا هست!

از دوستاني كه دارند خواهش مي كنم يه ميل به ايشون بزنن!

تا باورتون بشه

موفق باشيد

brellian

Registered User
به نقل از M-r-r :
سلام با عرض شرمندگي سرويس جي ميل در خود سايتش نوشته كه هنوز اين سرويس راه اندازي نشده و هنوز معلوم هم نيست كه كي راه ميافته . پس حالا چطوري شما ( يا هر كس ديگه اي ) ميتونه يه ميل بگيره ؟

از قديم گفتن فلان چيز (كه البته تيز و بزرگ و خارداره) اونجايه (فاكش ديگه) آدم دروغگو .
اين آقا رو من نميشناسم ....
ولي كاري نداره : يه ايميل بزن به :
[email protected]
تا برات ريپلاي كنم باورتون بشه
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

virgu,ldot

کاربر تازه وارد
وبلاگ من هفته قبل هك شد . over active هم بودم . اما در حال حاضر براي بلاگ جديدم در بلاگر جيميل وجود نداره .

virgu,ldot

کاربر تازه وارد
راستي يه سوال
چطور ميتونم آرشيو م رو از وبلاگ قبليم به بلاگ جديد بيارم .؟؟؟؟؟ هر دو روي بلاگ اسپات هستند .
وبلاگك قبليم هك شده اما هنوز نابود نشده .

Hooman

کاربر تازه وارد
برادران و خواهران توجه کنند که لینک های ثبت نام یه بار مصرف هستند و سفارشی!

ei_baba_bi_khial

Registered User
به نقل از nokhodi :
برادران و خواهران توجه کنند که لینک های ثبت نام یه بار مصرف هستند و سفارشی!
اين لينكه گويا موقع لاگين كردن بالاي ليست وبلاگا بايد باشه...فقط هم به وبلاگ هايي كه فعال بودن داده ميشه نه اكانت هاي قديمي :) ولي من اين بلاگرو بالاخره از رو ميبرم :p

بالا