برگزیده های پرشین تولز

نحوه راه اندازي ISP خانگي ...

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از همه دوستان يك سؤال داشتم
من يك آي اس پي پيدا كردم كه اينترنت ماهواره اي 128 كيلوبيت بدون محدوديت مگابايتي مي دهد ماهانه 30 هزارتومان
و نرخ اكونت اينترنت نامحدود ماهيانه نيز در حدود 15 هزار تومان است
هزينه خط تلفن 24 ساعته هم ماهانه حدود 100 هزار تومان مي شود
بعضي دوستان يشنهادات ديگري هم دادند كه مي شود 100 هزار تومان خط تلفن را هم به 20 30 هزار تومان كاهش داد

يك كارت دي وي بي و ديش و ساير مخلفات هم 100 هزار تومان

تا اينجا با پرداخت 100 هزار تومان پيش پرداخت و ماهانه 145 هزار تومان يك اينترنت 128 كيلو بدون محدوديت داريم

حالا اگر چند نفر ديگر بخواهند از طريق خطوط معمولي به اين اينترنت دسترسي داشته باشند به چه تجهيزاتي نياز داريم
يعني يك شماره تلفن معمولي به شخص داده و شخص با شماره گيري و يوزر خودش به سيستم ما وصل شده و از اينترنت استفاده كند
حداكثر چند نفر به صورت همزمان مي توانند با سرعت مطلوب به اين سيستم وصل شود
و آيا اصلا اين كار شدني است يا خير. البته بدون مجوز و ...

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
عرض شود که شما به یک pc و به تعداد خطها حداقل مودم احتیاج دارید. اگه تعداد خطهات زیاد باشه به مولتی پرت هم احتیاج داری که خوب برای تو به نظرم لزومی نداره.

با این 128 می تونی 4 نفر رو خوب جواب بدی. البته من نمی دونم برای Send چه فکر کردی.

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببين دوست عزيز ما اصلا فكر مي كنيم كه روي يك سيستم اينترنت پرسرعت داريم با 2 تا اسلت پي سي آي اضافه
حالا اگه 2 تا مودم ديگه روي سيستم نصب كنم و 2 تا خط تلفن هم به مودم ها وصل باشه چطوري مي شه اينترنت را شير كرد
من شنيدم قيمت مولتي پورت خيلي بالاست حالا اگه بياييم يك سيستم ديگه هم با سرور اصلي مان شبكه كنيم
روي سيستم جديد هم چند تا اسلت پي سي آي اضافه داريم مي شه به آنها هم مودم و خط وصل كنم
منظورم از سيستم هاي جديد همان پنتيوم1 233 است كه با حدود 40 تومان راه مي افتده و معمولا 4 تا و يا بيشتر اسلت دارن
و آخر اينكه مودم مخصوصي براي اين كار لازمه و معمولا چه ماركي استفاده مي شه

خيلي مرسي :p

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اره این سئوال منم هست اگه کسی بگه ممنون می شم

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز تا اونجایی که من متوجه شدمتو می خوای از سرویس 300 مگی اوپن اسکای استفاده کنی
تو میگی واسط ماهی 145 اب می خوره من یه پیسش نهاده بهتر دارم اول بگم که این 128 کی اولش تا سیصد مگش تموم بشه 500 کیلوبایته ولی به درده عمشون می خوره البته یه خورده مشکلشم از ماست چون سند ما ضعیفه تو صفحه باز کردن اونچنان تاثیری نداره البته شاید یکی بگه خیلی بالاست ولی من تست کردم اولش که مکس خیلی بیشتری داری بعد با سرعت میاد و تقریبا معادل سرویسه مودمه تو دانلود بد نیست تا اون 300 مگش تموم بشه البته قبل اونم سرعتش نوسان خیلی زیادی داره و و قتی که 300 مگش تموم می شه دیگه هیچ حساب کتابی نداره یه بار دانلود می کنی با سی چهل کیلوبایت و یه موقع دیگه از یه مودم سرعتش پایینتره
با این توضیحات بگم که اصل به درده شیر کردن اونم دوباره از مودم نمی خوره تا بخواد به دسته یوزر اخری برسه یارو هزار با مرده و زنده شده
خوب حالا پیشنهاده من یه این عکسی که ضمیمه کردم نگاه کن یه سرویسی داره 512 کیلو دان و 128 تا هم سند اونم متقارن بدونه محدودیت بدونه دیسکانکتی و بدون اشغال خط اونم ماهی 139 یورو
قط تنها مشکلش تجهیزاتشه که فکر کنم دسته دوم 600-900 می تونی بخری
این پیشنهاده من بید

price.gif

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خيلي ممنون از پيشنهادت
قيمتش هم خوب همون حدود 150 تومان ماهيانه مي شه
ولي اين را هم فكر نكنم چيز خوبي باشه البته بهتره از اون چيزي كه من گفته بودم مي شه
به بقيه ليست هم كه نگاه كني مي بيني بدون هيچ تفاوتي 90 يورو دوميش گرونتره چرا ؟

ولي اين را بگم كه من بدون مجوز و اين چيزها مي خوام اين كار را بكنم و بايد فكر دادگاه را هم كرد
فردا اومدن جمع كردن بردن يك ديش و ال ان بي مي برند 20 تومن نه 2 ميليون تومان بند و بساط

اون پيشنهادي كه من داده بودم 128 كيلو بدون محدوديت مگابايتي بود ماهي 30 تومان فقط براي ريسيو
براي سند هم من 115 حساب كرده بودم 100 تومان قبض تلفن و 15 تومان هم اكونت نامحدوداينترنت كه مي شود
اين مبلغ را خيلي هم پايين تر آورد

و آخر اينكه من اين كار را صرفا براي جنبه آموزشي مي خواهم انجام دهم نه براي ...

خيلي ممنون به خاطر وقتي كه گذاشتي

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ارتین جان ببینم این سرویسی که تعریف کردی رو خودت هم استفاده کردی. می ارزه ما هم بریم سراغ این جور چیز ها یا نه.راستی این سرویسی که گفتی تو ایران نماینده داره یا نه

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من دارم رو قزیه تحقیق می کنم تا اونجایی که فهمیدم پینگ تایمه بالایی داره یعنی بین هزار تا هزارو پانصد میلی ثانیه یعنی اینکه تو باز کردن صفحات وب تاثیره محصوصی داره
ولی تو دانلود خوبه من با ساپورتشون صحبت کردم گفت تهرانو خوب جواب می ده
مشکل اصلی نمایندگی نیست مشکل تجهیزاته که اگه نوشو بگیری گرون بگرد ببین دسته دوم گیر میاد یا نه
اینی که میگم رو باز کردن صفحات وب تاثیری نداره اگه تو چهارتا یوزر هم وصل کنی همه با همون سرعت باز می کنن و سرعت پایین نمی یاد

بالا