برگزیده های پرشین تولز

نحوه راه اندازی ام تی دینامیک

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی میتونی توضیح کاملی در مورد چگونگی استفاده از پلاگین ها و اینکه چگونه اونها رو به پی اچ پی برگردونیم بده؟من همه کار ها رو انجام دادم ...منتها با تنظیم و ردیف کردن پلاگین ها مشکل دارم:( :(
اینجا هم توضیحات خوبی داده http://www.sixapart.com/pronet/articles/dynamic_publish.html ولی من چیزی نگرفتم!!!:( :( :wacko:
من خودم میگم که فایلهای .pl رو باز کنم اولو آخرش یه تگ php بذارمو بعدش آپلود...نه؟؟؟؟؟؟:D :D :rolleyes:
راهنماییییییی

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
به نقل از ITX :
دوستان کسی میتونی توضیح کاملی در مورد چگونگی استفاده از پلاگین ها و اینکه چگونه اونها رو به پی اچ پی برگردونیم بده؟من همه کار ها رو انجام دادم ...منتها با تنظیم و ردیف کردن پلاگین ها مشکل دارم:( :(
اینجا هم توضیحات خوبی داده http://www.sixapart.com/pronet/articles/dynamic_publish.html ولی من چیزی نگرفتم!!!:( :( :wacko:
من خودم میگم که فایلهای .pl رو باز کنم اولو آخرش یه تگ php بذارمو بعدش آپلود...نه؟؟؟؟؟؟:D :D :rolleyes:
راهنماییییییی
فکر کنم باید با کسی که پلاگین رو نوشته مشورت کنی یا کلا قید پلاگین رو بزنی که اینم نمیشه

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
فکر کنم باید با کسی که پلاگین رو نوشته مشورت کنی یا کلا قید پلاگین رو بزنی که اینم نمیشه
ای ول...چقد فکر کردی به این نتیجه رسیدی محمد؟
نه جدا...یعنی هیچ کدوم از ام تی کار ها از دینامیک استفاده نمیکنن؟؟؟اینطوری که نمیشه!!!با اینکه با ورد پرس حال نمیکنم ولی اینجور که هست مثکه بادی بریم ورد پرس!!!

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
گفتم یه چیزی گفته باشم دیگه
39.gif

ولی اگه فقط به خاطر کم آوردن فضا میخوای بری رو وردپرس بعدا پشیمون میشی ، وردپرس به درد هدایت سایت های سنگین نمیخوره ، همین پی تی رو ببین ، از هر 10 صفحه یه بار ارور دیتابیس میده ، فرض کن همون بیاد روی itxir.com ، گدشتن از بعضی امکانات به خاطر کیفیت بالاتر بهتره

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ها ویا توی فروم مووبل تایپ وپرس تا جوابتو بدم...
سوالات تخصصی را اونجا ودین، من اینجا جواب نمیدم...
4.gif

شما که خودتون نمیاین آدمو مجبور میکنین به زور متوسل بشه...
3.gif

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
گفتم یه چیزی گفته باشم دیگه
ولی اگه فقط به خاطر کم آوردن فضا میخوای بری رو وردپرس بعدا پشیمون میشی ، وردپرس به درد هدایت سایت های سنگین نمیخوره ، همین پی تی رو ببین ، از هر 10 صفحه یه بار ارور دیتابیس میده ، فرض کن همون بیاد روی itxir.com ، گدشتن از بعضی امکانات به خاطر کیفیت بالاتر بهتره
نه میدونی ...کار به فضا ندارم...برام سوال پیش اومده بود...میخواستم بدونم
ها ویا توی فروم مووبل تایپ وپرس تا جوابتو بدم...
سوالات تخصصی را اونجا ودین، من اینجا جواب نمیدم...
شما که خودتون نمیاین آدمو مجبور میکنین به زور متوسل بشه...
میلاد من که میدونم دردت چیه...میام تا درمونش کنم!!!!

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از ITX :
ای ول...چقد فکر کردی به این نتیجه رسیدی محمد؟
نه جدا...یعنی هیچ کدوم از ام تی کار ها از دینامیک استفاده نمیکنن؟؟؟اینطوری که نمیشه!!!با اینکه با ورد پرس حال نمیکنم ولی اینجور که هست مثکه بادی بریم ورد پرس!!!

در ام تی به راحتی آب خوردن میشه صفحات رو دینامیک کرد

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از میلاد :
فقط اگه یکم اسمارتی بلد باشی...

فقط يه مورد بعضي از اين پلاگينها با سيستم ديناميك ام تي سازگاري ندارند، اينو چيكارش كنيم؟
مثلا MTJalaliDate يك نمونه‌ اش است.;)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از Motahari :
فقط يه مورد بعضي از اين پلاگينها با سيستم ديناميك ام تي سازگاري ندارند، اينو چيكارش كنيم؟
باید پلاگینی برای حالت داینامیکش ساخته بشه.

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از Motahari :
عزیز جان مشغول به بکار است...
39.gif

بالا