برگزیده های پرشین تولز

نحوه شکستن قفل نرم افزار ها وبازی ها و ساختن کرک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TheEnd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خوب من خیلی وقته به این سایت میام ولی مطلب خیلی کم میدم چون خیلی چیز ها رو شما گفتین دیگه . ولی یک سوال من تو جستجو تنها موضوعی که دستگیرم نشد نحوه شکستن قفل نرم افزار ها و بازی های پولی. یعنی ما چه جوری میتونیم خودمون قفل نرم افزار ها و بازی ها رو بشکونیم و کرک درست کنیم من این سوال رو تو جستجو نتونستم پیدا کنم پس نگین برو جستجو کن!! اگه تاپیکش هست یکی لینک بده ممنون میشم اگه هم نیست از دوستان وارد و حرفه ای پرشین تولز خواهش میکنم آموزش بدن ممنون .:happy:

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
موضوع جالبی رو مطرح کردی در جواب باید بگم:
کرک کردن حرفه ای عملیات روتینی نداره که بگیم شما باید اینک کارو بکنی شماره گذاری کنیم و بعد بگیم دادا کرک شد
اول از همه چقدر راجع به برنامه نویسی ( مخصوصا با زبان ماشین مثل اسمبلی ) مطلب میدونی اگه نمیدونی بهتره بی خیال شی
دوما اگه میتونی : تو اینترنت راجع به این مطالب خیلی tut و howto هست پس یک گوگل کن بعد که اینا رو خوندی و خواستی عملی کار کنی نرم افزارهای فسقلی ای هستند به نام crack me که اینا رو اکثرا کسایی که واردن برای تازه وارد ها و کسانی که میخوان این کارئ بکنن مینویسن (اینا مرحله ای هستن به این صورت که یکی رو انجام میدین بعد به بعدی که درسطح بالاتری هست میرسین)

و در اخر من اصلا این کارو بلد نیستم ( منم زمانی مثل شما خیلی کنجکاو شده بودم)

shahed کجایی که این سوالا تخصص تواه

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
نه فکر نمیکنم قبلا هم تک و توک تاپیک هایی درباره این موضوع داشته ایم

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
در مورد کرک و صرفا مباحث آموزشی آن در بخش مقالات آموزشی فروم برنامه نویسی بحث شده است .

با اجازه استارتر این تاپیک را میبندم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا