برگزیده های پرشین تولز

نحوه عملکرد اکسس در هنگام فراخوانی رکورد ها

silvercover

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

میخاستم بدونم نرم افزار اکسس در حین فراخوانی رکوردها در حالتی که Datasheet View فعال هست به چه صورتی عمل می کنه؟ یعنی مثلا اگر ما 5 هزار تا رکورد داشته باشیم و جدول رو در مد Datasheet View باز کنیم کل رکوردها یکجا خونده میشه، یا نه مثلا 100 تای اول به صورت اتوماتیک فراخوانی میشه و خود اکسس به صورت اتوماتیک بر اساس تقاضای کاربر (مثلا با اسکرول کردن) مابقی رو می خونه و لود می کنه؟

ممنون میشم دوستان اطلاعات دقیقی در این باره در اختیار من قرار بدن.

عسل مجید

Registered User
لایک‌ها
105
فکر نمی کنم همش یکجا بارگذاری بشه ، همانطور که گفتین با اسکرول کردن به تدریج بار می شوند.

amohammadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این زیر یه لینک میذارم
طرف کارش انجام پروژه اکسس هست
لینک انجام پروژه اکسس access
میتونی ازش بپرسی
ایمیلش هم داخل وبلاگش هست. میتونی از همون طریق بپرسی ازش.بچه باحالیه.

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
سلام

میخاستم بدونم نرم افزار اکسس در حین فراخوانی رکوردها در حالتی که Datasheet View فعال هست به چه صورتی عمل می کنه؟ یعنی مثلا اگر ما 5 هزار تا رکورد داشته باشیم و جدول رو در مد Datasheet View باز کنیم کل رکوردها یکجا خونده میشه، یا نه مثلا 100 تای اول به صورت اتوماتیک فراخوانی میشه و خود اکسس به صورت اتوماتیک بر اساس تقاضای کاربر (مثلا با اسکرول کردن) مابقی رو می خونه و لود می کنه؟

ممنون میشم دوستان اطلاعات دقیقی در این باره در اختیار من قرار بدن.
سلام.
بستگی به نوع تنظیمات شما داره. شما می تونین به اکسز بگین که در حین اسکرول رکوردهای بعدی (مثلا بیست رکورد بعدی) رو نمایش بده و رکوردهای قبلی رو کم کم از حافضه خالی کنه. برای این کار هم میتونین از بخش ایونتهای اکسز به همراه کد نویسی اس کیو ال استفاده بفرمائین.

بالا