برگزیده های پرشین تولز

نحوه عوض كردن تم از PHP MY ADMIN

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
من يه سوال داشتم در رابطه با PHP-NUKE

ميخواستم بدونم كه چه طور از طريق PHP MY ADMIN ميتونم them اجرا شده بر روي PHP-NUKE رو تغيير بدم.چون من يه "تم" ساختم و بدون اينكه تستش كنم به عنوان تم پيش فرض نوكم معرفيش كردم و حالا همه صفحه ها به هم ريخته و داخل "ادمين" هم نميشه رفت كه تم رو عوض كنم!

اگه كسي ميدونه كه چه طور از طريق " PHP MY ADMIN " ميشه تم رو عوض كرد اينجا يه توضيحي بده!! ممنون ميشم!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من دقیق یادم نیست ولی مسلما تمپلیت ها اگه توی دیتابیس ذخیره بشن یه Table مخصوص اون داره ولی سر در آوردن از اون خیلی سخته... من توصیه میکنم به جای این کار برو توی Table مربوط به تنظیمات خود phpNuke و اونجا تمپلیت پیش فرض رو عوض کن... اینجوری راحت تره و فقط باید یه کد عوض کنی.

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
احسان جان گفتم كه اصلا نمي تونم برم تو ادمين php-nuke. كلا قالب همه جا بهم ريخته.
يه كمكي بكن لطفا.كارم خيلي گيره :( :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از roozbeh :
احسان جان گفتم كه اصلا نمي تونم برم تو ادمين php-nuke. كلا قالب همه جا بهم ريخته.
يه كمكي بكن لطفا.كارم خيلي گيره :( :(
نوک رو رو لوکال نصب کن بعد دیتابس سایتتو بریزش توش!!! بعد دیتابس رو یه کپی از روش تهیه کن!! بعد تو قسمت پی اچ پی مای ادمین برو و تیبلهای قالب رو یکی یکی پاک کن بعد تست کن ببین درست شده یا نه و هر وقت به مشکل خوردی کپی رو بریز تو دیتا بس و از اول باهاش ور برو!!احسان هم منظورش همینه!! پی اچ پی مای ادمین تو کنترل پنل سایتت هست و ربطی به ادمین نوک نداره!!

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
IQ من زير هشته :cool: يه كم واضح تر به توضيحيد :rolleyes:

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
يه قالب سالم رو به اسم اين قالبي که ساختي در بيار( مثلا اسم deepblue رو به اسم قالبي که ساختي عوض کن) قبلش البته فايل هاي اين قالبو از روي سرور پاک کن. همين . هيچ احتياجي هم به دستکاري کردن ديتابيس نيست.

بالا