آژانس هواپیماییfootbal

نحوه عوض كردن تم از PHP MY ADMIN

شروع موضوع توسط roozbeh ‏8 آگوست 2004 در انجمن phpNuke - پی‌اچ‌پی نیوک

1. roozbeh

roozbeh Registered User

من يه سوال داشتم در رابطه با PHP-NUKE

ميخواستم بدونم كه چه طور از طريق PHP MY ADMIN ميتونم them اجرا شده بر روي PHP-NUKE رو تغيير بدم.چون من يه "تم" ساختم و بدون اينكه تستش كنم به عنوان تم پيش فرض نوكم معرفيش كردم و حالا همه صفحه ها به هم ريخته و داخل "ادمين" هم نميشه رفت كه تم رو عوض كنم!

اگه كسي ميدونه كه چه طور از طريق " PHP MY ADMIN " ميشه تم رو عوض كرد اينجا يه توضيحي بده!! ممنون ميشم!

2. ehsan

ehsan Administrator

من دقیق یادم نیست ولی مسلما تمپلیت ها اگه توی دیتابیس ذخیره بشن یه Table مخصوص اون داره ولی سر در آوردن از اون خیلی سخته... من توصیه میکنم به جای این کار برو توی Table مربوط به تنظیمات خود phpNuke و اونجا تمپلیت پیش فرض رو عوض کن... اینجوری راحت تره و فقط باید یه کد عوض کنی.

3. roozbeh

roozbeh Registered User

احسان جان گفتم كه اصلا نمي تونم برم تو ادمين php-nuke. كلا قالب همه جا بهم ريخته.
    يه كمكي بكن لطفا.كارم خيلي گيره :( :(

4. mehrdad1355

mehrdad1355 Registered User

نوک رو رو لوکال نصب کن بعد دیتابس سایتتو بریزش توش!!! بعد دیتابس رو یه کپی از روش تهیه کن!! بعد تو قسمت پی اچ پی مای ادمین برو و تیبلهای قالب رو یکی یکی پاک کن بعد تست کن ببین درست شده یا نه و هر وقت به مشکل خوردی کپی رو بریز تو دیتا بس و از اول باهاش ور برو!!احسان هم منظورش همینه!! پی اچ پی مای ادمین تو کنترل پنل سایتت هست و ربطی به ادمین نوک نداره!!

5. roozbeh

roozbeh Registered User

IQ من زير هشته :cool: يه كم واضح تر به توضيحيد :rolleyes:

6. kami

kami مدیر بازنشسته

يه قالب سالم رو به اسم اين قالبي که ساختي در بيار( مثلا اسم deepblue رو به اسم قالبي که ساختي عوض کن) قبلش البته فايل هاي اين قالبو از روي سرور پاک کن. همين . هيچ احتياجي هم به دستکاري کردن ديتابيس نيست.

7. panypay
خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی