برگزیده های پرشین تولز

نحوه عکاسی صحیح از ملک برای مشاورین املاک

Delta Group

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
8 فوریه 2016
نوشته‌ها
16
لایک‌ها
2
سن
45
عکاسی در کار املاک و خرید و فروش ملک مهارتی است که به تمرکز و دقت بسیارنیاز دارد.زیرا خریداران بیشتر از آنکه بخواهند درباره خصوصیات ملک بدانند خواهان دیدن عکس های بیشتر و با کیفیت ازملک مورد نظرشان هستند.از سویی عکس ها به خوبی از زوایای مختلف ملک را نشان می دهند واین موضوع امکان فروش ملک ها را هم بیشترخواهد کرد.در عکاسی از فضای داخلی خانه ها ایتدا باید محیط را کامل و با دقت مشاهده و نقاط ضعف و قدرت آنرا بررسی کنید.
برای بزرگتر نشان دادن هر نقطه ای از خانه ،از زاویه نزدیک ازآن نطقه عکس بگیرید.با نزدیک کردن موضوع به لنز دوربین، آن وسیله یا منطقه را بزرگتر از حد واقعی نشان خواهید داد.

برای گرفتن عکس های حرفه ای که امکان فروش املاک شمارا بیشتر می کند به نکات زیر توجه کنید.

مناسب ترین عکس برای مشاوران املاک عکاسی از اتاق نشیمن است که تاثیری بسیار برمشتریان خواهد داشت، زیرا افراد بیشترین ساعات خود را در آن جا می گذرانند.سعی کنید عکس های کامل از فضا داشته باشید.بهترین زاویه برای عکاسی ،ایستادن در ورودی اتاق و یا کنار در خواهد بود تا تمام فضا در دید شما قرار داشته باشد.

عکس های افقی بیاندازید.در بیشتر مواقع و مخصوصا برای نشان دادن نمای داخلی خانه از عکس های افقی استفاده کنید.زیرا عکس های عمودی مناسب نیستند و بسیاری از مناظر نیز در عکس های عمودی حذف می شوند.
ادامه مطلب...
 
بالا