برگزیده های پرشین تولز

نحوه لینک گذاشتن در مطلب سایت

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اول از همه این پست من رو جنبه تبلیغی نگذارید که میخواهم سایت معرفی کنم بک لینک و... بگیرم
میخواهم اطلاعات کسب کنم
خوب بریم سر سوال
این متن را ببینید گوشه هایی از متن گذاشتم همه نگذاشتم
---------------
http://www.tafrihi.com/صحبتهای-شبنم-فرشادجو-از-ماجرای-ازدواج

مادر ساده لوح و حراف مجموعه “شوخی کردم”، افسر نیروی انتظامی سریال “شاهگوش” و سرپرستار و خواهر سربه‌هوای سیامک انصاری در مجموعه “درحاشیه” باعث محبوبیت فرشادجو در بین مخاطبان عام شده است. فرشادجو دو فیلم “آخرین بار کی سحرو دیدی؟” و “گذر موقت” که اولی در ژانر جنایی است و دومی در مایه های کمدی را آماده اکران دارد.
مدتی قبل عکس هایی از شما به همراه پسری آلمانی در رسانه ها منتشر شد و بسیاری از ازدواج شما گفتند.
دوستان با دیدن یک عکس مشترک تصور کردند من ازدواج کرده ام در صورتی که هنوز ازدواج نکرده‌ایم و نامزد هستیم. دوران نامزدیمان را می گذرانیم و در آینده نزدیک ازدواج خواهیم کرد.
*ازدواج چه تأثیراتی می تواند در زندگیتان داشته باشد؟ فکر می کنید زندگی تان زیباتر خواهد شد؟
در سالهای اخیر به واسطه همکاری مستمر با مهران مدیری نزد مخاطب عام شناخته شده تر شدید. آیا همکاری موفق شما با مهران مدیری در “شوخی کردم” باعث شد در سریال “درحاشیه” حضور پیدا کنید؟

----------------

الان به نظرتون مثلا کلمه سیامک انصاری لینک بدم به تگ یا مثل کلمه مهران مدیری لینک بدهم به یک مطلب از سایت درمورد مهران مدیری
وایا کلمه ازدواج توی این متن که لینک شده به مطلب در مورد ازدواج مشکلی نداره و مطلب که الان منتشر شده اصلا مربوط به ازدواج نیست ایرادی نداره

از نظر گوگل و سئو سازی کدوم بهتره؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
کسی نظری نداره؟

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
اگه مطلب مهران مدیری کامل و جامع هست یعنی بیوگرافی کاملی در مورد اون، پست کردید که بهتره که به همون پست لینک بدید تا تگ.
ولی اگه مطلب درست و درمونی دربارش نزاشتید و در حد همین پست بالایه که به تگش لینک بدید.
در مورد سوال دومتون هم فک نکنم مشکلی پیش بیاد فقط شاید تاثیر این نوع بک لینک ها کم باشه.

در ضمن سایتتون هم توسط نود بلاک میشه برای رفع این موضوع از این جا اقدام کنید: http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN141

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اگه مطلب مهران مدیری کامل و جامع هست یعنی بیوگرافی کاملی در مورد اون، پست کردید که بهتره که به همون پست لینک بدید تا تگ.
ولی اگه مطلب درست و درمونی دربارش نزاشتید و در حد همین پست بالایه که به تگش لینک بدید.
در مورد سوال دومتون هم فک نکنم مشکلی پیش بیاد فقط شاید تاثیر این نوع بک لینک ها کم باشه.

در ضمن سایتتون هم توسط نود بلاک میشه برای رفع این موضوع از این جا اقدام کنید: http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN141
پس مثلا درمورد مهران مدیری پستی که بیوگرافی کامل است لینک بشه بهش
من اخه هربار هر مطلبی که می گذارم مثلا اگر درمورد مهران مدیری بود به یک پستی که قبلا درمورد مهران مدیری دادم لینک میکنم یعنی هر بار یک صفحه دیگر
اینطوری پس به تگ لینک بشه بهتره
ارزش اون تگ میره بالا تو نتایج هم میره بالا وکاربر مطلب بیشتری درمورد مثلا مهران مدیری میبینه تا یک مطلب فقط

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
پس مثلا درمورد مهران مدیری پستی که بیوگرافی کامل است لینک بشه بهش
من اخه هربار هر مطلبی که می گذارم مثلا اگر درمورد مهران مدیری بود به یک پستی که قبلا درمورد مهران مدیری دادم لینک میکنم یعنی هر بار یک صفحه دیگر
اینطوری پس به تگ لینک بشه بهتره
ارزش اون تگ میره بالا تو نتایج هم میره بالا وکاربر مطلب بیشتری درمورد مثلا مهران مدیری میبینه تا یک مطلب فقط
ببینید هر وقت که می خواید لینک بدید تمام هدفتون این باشه که اگه احیاناً کاربر روی این لینک کلیک کرد تمام نیازاش برطرف بشه، به عنوان مثال اگه کاربری روی لینک مهران مدیری کلیک کنه قطعاً به دنبال اطلاعات کاملی درباره ی اونه، نه عکس ماشین لوکسش.
و به نظر من اگه به تگ لینک داده بشه بهتره.
موفق باشید.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
دوستان سئوکار نظری ندارند

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
نظر خاصی ندارم
هدف از تولید لینک دسترسی سریع تر کاربر هستش ، شما سعی کنید هرپست رو به صفحه ای که اطلاعات بیشتر درباره اون شخص یا کلمه هستش لینک کنید .
مثلا منم تو سایتم همچین مواردی دارم کسی روی کلمه مثلا سیروان خسروی کلیک کنه می تونه تمام اهنگ ها و زندگی نامه و کلا هرمطلب مرتب با اون شخص رو دریافت کنه .
اینجوری گوگل هم بیشتر خوشش میاد

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
پس بیشتر به تگ لینک کنم بهتره
یا اگر بعضی ها مطلب کاملی در موردش بود به ان لینک کنم

بالا