برگزیده های پرشین تولز

نحوه نصب افزونه WP Super Cache و وجود 1 مشکل کوچک !؟

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
سلام
با توجه به این که مرتبا برای زدن و یا ادیت پست سایت گیرنده پیغام Internal Server Error 500 رو دریافت میکردم به دنبال نصب افزونه فوق رفته
اما با توجه به این که بعد از 1 سرچ و پیدا کردن نحوه نصب به فارسی موارد رو کاملا مو به مو اجرا میکنم اما مشکلی که هست اینه که در مرحله که به رنگ قرمز رنگ شده فایلی با عنوان wp-settings.php در مسیر wp-content/ پیدا نشده که بخواهیم خط فوق رو اضافه کنیم ؟!
در نهایت برای نصب این افزونه راهی به نظر نمیرسه مگه این که دوستان کمک بفرمایند

مراحل نصب افزونه WP Super Cache :
پیشنهاد من اینه حتما پشتیبان از وردپرس و پایگاهع داده اتون بگیرید و بعد اینکار رو کنید

من مراحل نصبی رو که انجام دادم مینویسم:

بعد از آپلود افزونه و قبل از فعال کردنش فایل"wp-config.php" را ویرایش باید کنیم و اطمینان حاصل کنیم که کدی با مضمون "WP_CACHE define" توی فایل نباشه
و فایلهای "wp-content/wp-cache-config.php" و "wp-content/advanced-cache.php" را باید حذف کنیم

سپس افزونه را فعال کنیم
سپس در این مسیر "wp-content/cache" فایلی با نام "".htaccess"" ایجاد کنید (نام فایل را دقت کنید)

از مسیر "wp-content/plugin/wp-super-cache" فایل"wp-cache-config-sample.php"
رو توی پوشه "wp-content" کپی کن و فایل به "wp-cache-config.php" تغییر نام بده
و سطح دسترسی اش رو 666 کن

بعد از همون مسیر قبلی(پوشه یلاگین)"wp-content/plugin/wp-super-cache" فایلی با نام
"advanced-cache.php" رو پیدا کن و توی پوشه"wp-content" کپی کن

سپس فایل "wp-content/wp-config.php" رو ویرایش کن کن و بالای خطی که این کد
"require_once(ABSPATH.'wp-settings.php');"
قرار داره این کد زیر رو بزار
"define( 'WP_CACHE', true );"

سپس از این قسمت "Settings->WP Super Cache and enable caching" (که همون تنظیمات وبلاگ میشه)
باید افزونه را فعال کنیم

mohsengham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ولی اقا این که نصبش از این هم پیچیده تره ؟
http://wordpress.org/extend/plugins/w3-total-cache/installation/

نه. از تنظیمات زیادش نترسین. همون پیش‌فرض‌هاشو هم فعال کنین خوبه. غیر از CDN بقیه رو یک بزارین و حالت Preview رو Disable کنین. تفاوت خیلی زیادی تو بارگزاری سایتتون ایجاد میشه. سایتهای معتبری مثل Noupe.com از این افزونه استفاده میکنن.

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
نه. از تنظیمات زیادش نترسین. همون پیش‌فرض‌هاشو هم فعال کنین خوبه. غیر از CDN بقیه رو یک بزارین و حالت Preview رو Disable کنین. تفاوت خیلی زیادی تو بارگزاری سایتتون ایجاد میشه. سایتهای معتبری مثل Noupe.com از این افزونه استفاده میکنن.

با تشکر
دیگه نمیدونم چه کنم
هر کاری میکنم نصب نمیشه و پیغام :

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
home/behtarinha/domains/girandeh.com/public_html/wp-content/w3tc/dbcache could not be created, please run following command:
chmod 777 /home/behtarinha/domains/girandeh.com/public_html/wp-content/w3tc
then re-activate plugin

میده
حتی پوشه w3tc رو هم دستی ایجاد میکنم و پرمیژن رو روی 777 ست میکنم اما بعد از re-activate باز هم پوشه فوق رو پاک کمیکنه و باز هم همین پیغام رو میده !!!

در صورتی که روی 1 هاست و سایت دیگه هیچ مشکلی نداشت . مشکل از چی میتونه باشه .؟

mohsengham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به همچین موردی برنخورده بودم. شما پرمیژن wp-content رو بزارین ۷۷۷ و امتحان کنین. w3tc رو ایجاد نکنین. اگه نشه باید تو انجمن wordpress.org تاپیک بزنین.

بالا