• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

amirbarmaj

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
3 اکتبر 2014
نوشته‌ها
18
لایک‌ها
0
رپورتاژ آگهی قالبی از گزارشات و تبلیغات است که به طور غیر مستقیم تاثیر تبلیغ و یا معرفی محصولی را بر خواننده می گذارد، بنابراین خرید رپورتاژ آگهی برای حک شدن هر چه بهتر نام و برند مورد نظر در اذهان عمومی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

چگونه یک رپورتاژ آگهی مؤثر داشته باشیم؟
اغلب روزنامه نگارها و خبرگزاری ها برای ارائه تبلیغات و آگهی های خود اقدام به خرید رپورتاژ آگهی می کنند. یک رپورتاژ آگهی مؤثر و مطلوب رپورتاژی است که به طور غیر مستقیم تبلیغات مورد نظر را بیان کند. در هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی باید توجه داشته باشید که عنوان آن باید بسیار جذاب باشد تا خواننده ادامه آگهی را دنبال کند و علاوه بر آن مطالب را به گونه ای کاربردی و حرفه ای بنویسید تا خوانند متوجه شود خبر شما اطلاعات مفیدی را به او می دهد.

یکی دیگر از نکاتی که سبب مؤثر واقع شدن رپورتاژ آگهی می شود این است که شما در هنگام نوشتن، متن تبلیغاتی خود را خیلی زیرکانه در مقاله پنهان کنید که البته به طور غیر مستقیم خواننده منظور شما را متوجه شود. در این صورت آگهی می تواند بهترین تأثیر را بر روی مخاطبانتان بگذارد و در عین حال مخاطبان بیشتری به سمت شما جذب می شوند.

محتوای رپورتاژ آگهی
در حقیقت رپورتاژ آگهی یعنی یک خبر تبلیغاتی است که محتوای آن شامل یک سر تیتر بسیار جذاب و مؤثر می باشد. در رپورتاژ آگهی متن باید به صورت چند پاراگراف نوشته شود، به نحوی که برای خواننده خسته کننده نباشد و در عین حال در مورد محصولات و یا خدماتی به صورت جذاب و صحیح صحبت کند. در نهایت می بایست عکس ها و لینک های مربوط به تبلیغ نیز در آگهی مربوطه درج شود. بنابراین توصیه می شود در زمان خرید رپورتاژ آگهی به محتوای آن و نوع نگارشش توجه کنید تا با گذاشتن آگهی تان در سایت های خبری، آگهی شما نیز یکی از پربازدیدترین ها باشد و در ذهن خواننده بیشترین تاثیر تبلیغاتی را داشته باشد.

در هنگام خرید رپورتاژ آگهی به این نکته توجه کنید که متن آگهی را افرادی که با آن محصولات یا خدمات سروکار دارند تهیه کرده باشند، زیرا افراد متخصص می توانند اطلاعات مفیدتر و جامعی را در اختیار خواننده قرار بدهند. به عنوان مثال برای رپورتاژ آگهی یک آژانس مسافرتی می توانید ابتدا با معرفی یک مکان گردشگری زیبا کار را شروع کنید و پس از آن به معرفی آژانس مورد نظر پرداخته و خدمات آن را بازگو کنید، اما فراموش نکنید که داشتن اطلاعات کافی در این زمینه امری مهم و اساسی است که می تواند آگهی شما را خوب جلوه دهد و یا برعکس!

انواع رپورتاژ آگهی
همانطور که می دانید رپورتاژ آگهی انواع گوناگونی دارد. یکی از مهم ترین انواع رپورتاژ آگهی، رپورتاژ آگهی رسانه ای است. اغلب افرادی که قصد تبلیغات در روزنامه، مجلات، تلویزیون و اینترنت را دارند، از این نوع رپورتاژ آگهی استفاده می کنند. ریپورتاژ آگهیخبری و رپورتاژ آگهی اینترنتی از دیگر انواع خرید رپورتاژ آگهی هستند که امروزه متقاضیان بسیاری پیدا کرده اند.

چگونه برای خرید رپورتاژ آگهی اقدام کنیم؟
برخی افراد که دارای شرکت های خدماتی هستند و محصولات جدید و با کیفیتی را روانه بازار می کنند، برای بهتر دیده شدن خود در بازار و میان دیگر رقبا، قصد راه اندازی یک سایت تبلیغاتی مفید برای شرکت خود را دارند. اما در خصوص درج آگهی خوب و عالی در سایت تجربه و تخصصی ندارند. به همین جهت می توانند به وب سایت های حرفه ای و مربوطه در زمینه ایجاد رپورتاژ آگهی مراجعه کنند و برای خرید رپورتاژ آگهی درخواست دهند تا در کمترین زمان رپورتاژ آگهی جذاب و مؤثری را برای خود آماده نمایند. حتی ممکن است برخی از این وب سایت ها پکیچ های ویژه ای برای سایت ها و خرید رپورتاژ آگهی در نظر بگیرند. البته باید گفت قیمت خرید رپورتاژ آگهی خیلی مناسب تر و ارزان تر از سایر تبلیغات مانند تبلیغات بنری و کلیکی است و همچنین می تواند بازخورد بالایی در خواننده ایجاد کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ تسمینو مجری انحصاری رپورتاژ آگهی و رپورتاژ ادز در ایران میباشد که با برترین وبسایت های ایران همکاری دارد و میتواند آگهی تبلیغاتی شما را در برترین خبر گزاری ها منتشر نماید .

teser.png
مزایای خرید رپورتاژ آگهی

با قاطعیت می توان گفت که امروزه یکی از بهترین و کم هزینه ترین تبلیغات اینترنتی رپورتاژ آگهی است. متنی که شما برای رپورتاژ آگهی اینترنتی خود می نویسید اعتمادی دو جانبه برای خواننده برقرار می کند. رپورتاژ آگهی یک نوع آگهی دائمی به شمار می آید و تا زمانی که سایت شرکت تان فعال باشد این رپورتاژ حذف نخواهد شد.

لازم به ذکر است زمانی که شما مراحل خرید رپورتاژ آگهی تان را از سایت های معروف انجام میدهید اعتبارتان در سایت گوگل افزایش یافته و برند و نام شرکت تان بیشتر مورد بازدید قرار می گیرد و همین مسئله سبب افزایش بازدیدکنندگان سایت و ارتقاء وضعیت سئوی آن می شود. در نظر داشته باشید که مهم ترین قسمت خرید رپورتاژ آگهی این است که بدانید از چه سایت هایی رپورتاژ را تهیه می کنید و نحوه سفارش شما چگونه باید باشد؛ زیرا با خرید بهترین رپورتاژ آگهی مطلوب می توانید رتبه یک گوگل را به سایت خود اختصاص دهید.
نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی
 
بالا