برگزیده های پرشین تولز

نحوه گرفتن پاسپورت و ویزا برای کسی که سربازی نرفته

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من برادرم براش پذیرش اومده از کجا بفهمم مشروطه ؟؟؟ البته اون معافی داره برا خودم می گم

تو پذیرش ذکر میشه ؟؟؟؟؟؟؟

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
تا اونجا که من اطلاع دارم اگر مدرک زبان با نمره حدنصاب اون دانشگاه ارائه بدید پذیرش قطعی می گیرید
حتما نوشته دیگه !!

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این داداشه ما زبان بلد نیست و اول باید اونجا تو دانشگاه 2 ترم زبان بخونه فقط نمی دونم این مشروط بودن پذیرش چیه
تو پذیرش که چیزی ننوشته فقط لیست مدارک و ترم شروع و هزینه ها همین

در ضمن سفارت (رومانی) هم فکر کنم قراره ویزا 3 ماهه بده

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
اگر قراره اول زبان بخونه که پس پذیرشش قطعیه در مورد اینکه معافیت تحصیلی میتونه بگیره یا نه برو وزارت علوم
سوال کن :طبقه 3 اداره کارشناسی اعزام به خارج

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا مجبور نیستیدوقتی اطلاع ندارید نظر بدید چه چیزایی اینجا خوندم!!!!!
1اگه ((((((دانشجویی))))))))))) اینو بخون من خودم اینو سوال کردم و از خودم نمیسازم
برای خروج دانشجویی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنه باید یکی از سه کار زیر رو انجام بدی
1-15میلیون نقد بذاری.حتما باید نقد باشه نه سند یا...
2-15میلیون ضمانت بانکی بذاری این کارد کسی میتونه برات بکنه که حساب کلفتی داشته باشه وگر نه بانک برای هرکسی نمیکنه.چندوچونشو از بانکیها باید سوال کنی
3-اینو من غیر رسمی از یه نظامی شنیدم ظاهرا نظامیهای رده بالا میتونن ضامنت بشن که بدون وثیقه بری و برگردی
در ضمن هر جایی میتونی بری اون چیزی که دوستمون گفتن در مورد اینکه دانشجوها فقط زیارتی میتونن برن درست نیست البته ایشون راست میگن **** وظیفه همچین چیزی گفته اما اجرا نمیشه.من 2نفرو میشناسم که همین 1ماه قبل چین یا دوبی رفتن با همین شرایط
مدت این گذرنامه 1ماه از تاریخ خروج هست
این کارا به وزارت علوم ربطی نداره باید **** وظیفه بری
چیزای دیگه ای هم هست که باشه واسه ی بعد

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
1اگه ((((((دانشجویی))))))))))) اینو بخون من خودم اینو سوال کردم و از خودم نمیسازم
برای خروج دانشجویی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنه باید یکی از سه کار زیر رو انجام بدی
2-15میلیون ضمانت بانکی بذاری این کارد کسی میتونه برات بکنه که حساب کلفتی داشته باشه وگر نه بانک برای هرکسی نمیکنه.چندوچونشو از بانکیها باید سوال کنی
3-اینو من غیر رسمی از یه نظامی شنیدم ظاهرا نظامیهای رده بالا میتونن ضامنت بشن که بدون وثیقه بری و برگردی
در ضمن هر جایی میتونی بری اون چیزی که دوستمون گفتن در مورد اینکه دانشجوها فقط زیارتی میتونن برن درست نیست البته ایشون راست میگن **** وظیفه همچین چیزی گفته اما اجرا نمیشه.من 2نفرو میشناسم که همین 1ماه قبل چین یا دوبی رفتن با همین شرایط
دوست عزیز من یادمه پارسال تابستون ما می خواستیم برای ترکیه اقدام کنیم همین حدود بود که
گفتن قانون عوض شده! ... و فقط به کشورهای زیارتی میشه رفت و وثیقه شده 15 میلیون تومن
من یکماه قبل از دانشگاه پرسیدم گفت فقط کشورهای زیارتی!
حالا نمی دونم تغییر کرده یا نه
یعنی شما میگی میشه بدون مشکل رفت خارج از کشور و برگشت؟ منظورم کشورهای غیر زیارتی و
با ویزای دانشجویی هست !

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز من یادمه پارسال تابستون ما می خواستیم برای ترکیه اقدام کنیم همین حدود بود که
گفتن قانون عوض شده! ... و فقط به کشورهای زیارتی میشه رفت و وثیقه شده 15 میلیون تومن
یعنی شما میگی میشه بدون مشکل رفت خارج از کشور و برگشت؟ منظورم کشورهای غیر زیارتی و
با ویزای دانشجویی هست !

دقیقا. من 1ماه پیش زنگ زدم **** وظیفه گفتم میخوام برم دوبی باید پول بزارم یا سند ؟ گفت هیچکدوم نمیتونید برید... فقط کشورهای زیارتی.... :(

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من یه دوماهه دیگه می خوام برام فرانسه

دانشجو هم هستم

پس این جور که شما می گید با گذاشتن 15 ملیون هم نمی تونم 10 روز برم و بیام ؟! :(

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
تا 2 ماه ميتونی از ایران خارج شی و برگردی - البته برای يک بار - ولی پاسپورت 5 سال اعتبار داره يعنی اگه گفتی گور بابا 15 تومن ميتونی خارج از ایران بگردی برا خودت

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
با ویزای دانشجویی هست !

بله میشه.البته دانشگاه ها از طرف **** وظیفه مامور شدن اذیت کنن.اما اگه برید دنبالش میشه.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برای سربازهای غایب به چه صورت هست؟

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
دقیقا. من 1ماه پیش زنگ زدم **** وظیفه گفتم میخوام برم دوبی باید پول بزارم یا سند ؟ گفت هیچکدوم نمیتونید برید... فقط کشورهای زیارتی.... :(
اقا یه سوال!

مثلا من می تونم وثیقه بزارم و خودم ( بدون تور) برم سوریه!

اون موقع می شه از اون ور پیچوندش !:rolleyes:

کشور زارتی رو حتما با تور باید رفت یا اینکه مستقیم هم می شه؟

jeembey

Registered User
لایک‌ها
0
منم پرسیدم گفتن فقط سفر زیارتی اونم با وثیقه 15 میلیونی !:wacko:

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
يعني واسه سربازي بايد 15 ميليون بديد؟؟؟؟ دوستان من 14 ميليون مي گيرم جاي شما ميرم سربازي. تا هفت نفر يعني چهارده سال هم قبول ميكنم. دوسال هم خودم ميشه 16 سال. كدوم شغل 16 ساله 100 ميليون كاسب شد؟؟؟ البته يه شغل هست اونم دزدي.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه بابا مگه میشه یکی به جای یکی دیگه بره خدمت! مگر اینکه با بخش نیروی انسانی پادگانت رفیق بشی که اونم اگه رفیق بشی،دیگه نیازی به این کارها نیست و می تونی هر سه ماه ی بار بری پادگان و جی کنی برگردی :دی

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
يعني واسه سربازي بايد 15 ميليون بديد؟؟؟؟ دوستان من 14 ميليون مي گيرم جاي شما ميرم سربازي. تا هفت نفر يعني چهارده سال هم قبول ميكنم. دوسال هم خودم ميشه 16 سال. كدوم شغل 16 ساله 100 ميليون كاسب شد؟؟؟ البته يه شغل هست اونم دزدي.
خوب این شکلی که با این پول حتی نمی تونید یه خونه تهیه کنید برای خودتون !!

( پس شغل هایی هست که بعد از 16 سال به مراتب بیش از 100 ملیون درآمد داشته باشه ... البته غیر دزدی ;) )

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
بجای اینکه خودتونو خسته کنید پست بدید و آخر به نتیجه نرسید یه زنگ بزنید اداره **** وظیفه هر سوالی دارید بپرسید.

والسلام........................

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
بجای اینکه خودتونو خسته کنید پست بدید و آخر به نتیجه نرسید یه زنگ بزنید اداره **** وظیفه هر سوالی دارید بپرسید.

والسلام........................
فکر کنم شما تا حالا کارتون به این اداره گیر نکرده ...

من 2 سال پیش یه مکه می خواستم برم یک هفته از کار و زندگی افتادم تا بالاخره با گذاشتن 15 ملیون شد برم

به کسی که جواب درست و حسابی نمی دند! فقط بلند بگند نه نمیشه !!

بالا