برگزیده های پرشین تولز

نرم افزارهای portable (یاهمون پرتابل)

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
خوب عنوان تاپیک که کاملا معلومه با این همه یک توضیح کوچیکی رو فکر میکنم بد نباشه بدم
همونطور که همه میدونن نرم افزارهای پورتیبل نرم افزارهایی هستن که احتیاج به نصب کردن ندارن بزرگترین قابلیت اینا قابلیت جابجایی شونه که مثلا شما میتونین اونا رو تو flash disk ها بریزین و در هر جایی استفاده کنین موارد استفاده مثل مکان های عمومی مثل کافی نت یا حتی سایت دانشکده ها و نسخه های تازه ویندوز و ... (که شما یک نرم افزار خاص رو میخواین اما نمیتونین رو کامپیوتر موردنظر پیدا کنین )

امیدوارم با کمک دوستان بتونیم اینجا یک مجموعه کامل از از این جور خرت و پرت ها درست کنیم (منبع من هم سایت warungplus هست که یه سایت دانلوده البته فی.لت. ره اگه رشتتون کامپیوتره شدیدا پیشنهاد میکنم چون ebook های خوبی در این زمینه مخضوصا شبکه میزاره اما دانلودای دیگه اش : ای بدک نیست)

خوب با portable Ultimate Defrag شروع میکنم :

برنامه قوی ی هستش و از defrag خود ویندوز خیلی قوی تره (مثلا میتونه برنامه های مهم رو در سکتور های بیرونی دیسک برای دسترسی سریع تر قرار بده و...)

2lxjf3n.gif

دانلود
حجمش هم 2.3 MB

خواستم اول alcohol 120% رو بزارم ( میگن خیلی قویه :D ) دیدم حجمش یه ریزه بالا ه و منم حوصله اپ اون همه رو ندارم

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
این یکی رو من خودم شخصا خیلی باهاش حال کردم
یه برنامه پرتیبله که حدود 80 تا موتور جستجو تورنت رو میسناشه شکا بهش کلمه رو میدین بین همشون میگرده براتون فایل های مرتبط رو لیست میکنه

دانلود

torrentharvester2wh0.png

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
برنامهای برای رایت کردن cd به نام Alcohol 120% (دیگه کاملا مشخصه چون فکر میکنم اکثرا بشناسنش)

دانلود easy share

14j8fb6.jpg

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
portable Ultimate Defrag رایگانه؟ میشه لینک دانلود از سایتش هم بذارید؟

nsh

Registered User
لایک‌ها
4

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
این یکی یه بازیه. این بازی در اصل مال این دستگاه هاییه که توشون سکه میندازین و بازی میکنینه. اما این لازم به سکه نداره. موضوعشم از این سفینه هاییه که باید توی فضا به موجودات مختلف شلیک کنین اخر هر مرحله هم یک غول داره. حجمش 12 MB ه
با این که قشنگه در عرض یک ساعت ( برای اولین بار که هنوز وارد نیستین) میتونین تمومش کنین
دکمه ها: 5 و 6 اعتبارتون رو افزایش میده- 1 بازی یکنفره و 2 بازی دو نفره - ctrl شلیک

دانلود

بالا