برگزیده های پرشین تولز

نرم افزاري بازيابي اطلاعات

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
كسي اگه يه نرم افزاري رو كه تست كرده و جواب ميده در اين رابطه اگه معرفي كنه ممنون ميشم
finalrecovery رو گرفتم شماره سریال هم بهش دادم رجیستر هم شده اما موقع بازیابی میگه که رجیستر نیست
به جون خودم دهن ویندوزم سرویس شد از بس رفتم توی این سایتهای ویرز و کرک!

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
EasyRecovery Pro
هم کار کردن باهاش آسونه
هم سریع کاره آدمو راه میندازه

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
EasyRecovery Pro
هم کار کردن باهاش آسونه
هم سریع کاره آدمو راه میندازه
خودت ازش استفاده كردي؟ رجيستر شده؟
اين فاينال ريكاوري يه فايلهايي رو ميتونه برگردونه كه تقريبا ماله 2 ساله پيشه!!!!! اين نرم افزار هم همين طوره؟
الان دارم يه برنامه به اسم R-STUDIO میگیرم که برای همین کاره امیدوارم که خوب باشه
البته دوستان هنوز نظر خودشون رو بگن

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اين تاپيك رو بخون
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=9188

من از برنامه Recovery my file استفاده كردم البته زماني كه ميخواستم فايلهاي بازيابي شده رو ذخيره كنم ازم كلمه و رمز عبور رو خواست كه من بيخالش شدم. نكته بعد اينكه من تا جايي كه نگاه كرده بودم مشكلي كه در اونجا گفته بود حل نشد، يعني فايلهاي خيلي قديميتر پيدا شد اما فايلهاي كه جديدا حذف كرده بودم رو پيدا نكرد. به نظر من براي انتخاب برنامه اي براي بازيابي اطلاعات بايد به چند نكته توجه كنيد:
- قادر باشه فايلهاي يونيكد رو هم بدونم مشكل بازيابي كنه
- بتونه فايلهاي حداقل يك ماه پيش رو باز بگردونه
- فايلهايي كه پيدا مي كنه با اسم قديمي فايل برگردونه
- و ...
اگر كسي برنامه اي با اين مشخصات كه گفتم سراغ داره كه ازش استفاده كرده باشه و بهش جواب داده باشه لطفا اينجا معرفي كنه.

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
ما يه سري برنامه معرفي كرديم :
http://www.p30world.com/archives/recover_tools
اون برنامه هندي ريكاور رو بچه ها ازش تعريف كردن كه كار ميكنه ... خودم ولي استفاده نكردم تا حالا :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
سینا جان ! مایه دار شدی و زدی تو خط تجارت و کینگ سیدی و اینحرفا!!!!!!!!((((((((نرم افزار هاي مجموعه : ( P30world CD v1.0 )))))))))))))))گرون نیس3 چوق؟؟ تخفیف مخفیف هم که نداره حتما! ((((واست تیلیغ مفتی مفتی دارم می کنم!!!!!!)
ایشالله سی دی پی سی ورد ورژن 20 رو هم بزنی!!!!!!!(البته اگه توسر فرید باحال بزنی من خیلی بیشتر حال میکنم!!!!)

این لینک مشخصات سی دی سینا جان!!!!!!! اگه اونای رو که می خواهین توش هست زحمت دان رو نکشید!!!!!! فقط نمی دونم کرک و سریال های اونا هم تو این سی دی هست یا نه! :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
http://cd.p30world.com/p30worldCD1.htm

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
سلام ... :)
آره 95 درصد برنامه ها كرك و سريال دارن .. براي مابقي نيومده كركشون :(

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سينا جان قبلا هم اين مجموعه را توي سايتت ديده بودم اما يك حرفي هست اونم اينكه چرا فاير فوكس را قرار ندادي!؟
من براي خوبي يك مجموعه اول سايت مي كنم برنامه هاي خوبشو شناسايي كنم ببينن داره يا نه مثا فايرفوكس درايروهاي Nvidia,ATI
خلاصه كلام بهتره توي نسخه هاي بعدي يك مقدار روي اينا كار كني مجموعه از ايني كه هست هم خوب تر بشه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از sina1808 :
سلام ... :)
آره 95 درصد برنامه ها كرك و سريال دارن .. براي مابقي نيومده كركشون :(
ببینم تبلیغات برات کردم حق و حساب ما چی میشه!!!!!!! ببینم نرم افزار حسابدار اکس پی نداری تو دست و بالت؟؟؟؟؟؟؟ لینکاش همه خرابن و میرن تو وب سایت وب 1000!!!!!!!!!!

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون از نظر دوستان ...
چشم MohammadR جان ... سعي ميكنم در نسخه هاي بعدي بهترين ها رو جمع كنيم ... :)
مهرداد جان حسابدار اكس پي توي سايت سازنده هست ... 5 مگه ... دانلود هم ميشه ولي شما حسابداري بلدي مگه؟؟؟؟
تخفيف هم چشم :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از sina1808 :
ممنون از نظر دوستان ...
چشم MohammadR جان ... سعي ميكنم در نسخه هاي بعدي بهترين ها رو جمع كنيم ... :)
مهرداد جان حسابدار اكس پي توي سايت سازنده هست ... 5 مگه ... دانلود هم ميشه ولي شما حسابداري بلدي مگه؟؟؟؟
تخفيف هم چشم :)
به جان خودم الان دوماهه از هر ای اس پی که دم دستم بوده میرم دانلود کنم وارد سایت وب هزار میشم!!!!!! البته یه 6 ماه پیش دانلود کرده بودم ولی پاک شد! دیگه بعدا هم نتونستم دان کنم!! تو با کدوم ای اس پی میتونی اونو دان کنی؟؟ تا اونجا که من میدونم خیلی ها مشکل منو دارم کافیه یه سر به سایت پی سی بزنی و ببینی همه شاکین!!
البته من نرم افزار حسابداری دارم ولی اون به درد یه کار دیگه می خوره که با این یکی نمی تونم اون کارو انجام بدم!!
حالا تو این مجموعه هست یانه ؟؟
میره تو این خراب شده http://www.web1000.com/

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
آره فرید
خیلی خوبه ولی من بقیه رو امتحان نکردم اصلا
شاید از این بهتر باشن

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
مرسي كسري جان
خوب هر چي برنامه در اين مورد دانلود كردم از بدبختيه ما جديترين ورژنش بود كه كركش هنوز نيومده يا اگر هم هست كار نميكنه
از اين چندتايي كه امتحان كردم به ترتيب كيفيت اين پايين مينويسم:
1 recover my file خیلی خوبه اما کرکش نیست هم جدید ها رو میاره هم قدیمیهارو میتونید تنها فرمتهایی رو هم که میخواین برگردونین سرچ کنید که سرعت بره بالاتر و همه چیز قرو قاطی نشه
2 final recovery
3 r-studio الان از این استفاده میکنم چون تنها برنامه اییه که کرک شد!
4 handyrecovery اصلا ازش خوشم نیمود هم ضعیفه هم کلا من باهاش حال نکردم
5 restator 2000 بهتره اصلا طرفش نرید!

البته یه 6 ماه پیش دانلود کرده بودم ولی پاک شد! دیگه بعدا هم نتونستم دان کنم
خوب از یکی از همین برنامه ها استفاده کن!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از faridbahal :
مرسي كسري جان
خوب هر چي برنامه در اين مورد دانلود كردم از بدبختيه ما جديترين ورژنش بود كه كركش هنوز نيومده يا اگر هم هست كار نميكنه
از اين چندتايي كه امتحان كردم به ترتيب كيفيت اين پايين مينويسم:
1 recover my file خیلی خوبه اما کرکش نیست هم جدید ها رو میاره هم قدیمیهارو میتونید تنها فرمتهایی رو هم که میخواین برگردونین سرچ کنید که سرعت بره بالاتر و همه چیز قرو قاطی نشه
2 final recovery
3 r-studio الان از این استفاده میکنم چون تنها برنامه اییه که کرک شد!
4 handyrecovery اصلا ازش خوشم نیمود هم ضعیفه هم کلا من باهاش حال نکردم
5 restator 2000 بهتره اصلا طرفش نرید!

خوب از یکی از همین برنامه ها استفاده کن!
فريد جان من از recovery my file استفاده كردم ولي فايلهايي كه تقريبا چند روز پيش رو پاك كرده بودم رو نياورد و بعد اينكه زماني كه ميخواستم فايلهاي پيدا شده رو دخيره كنم ازم كلمه و رمز عبور رو خواسته بود. در صورتي كه من به صورت دومو فايل رو گرفته بودم.

يه سوال:
من چند روز قبل در هنگامي كه ميخواستم هارد يكي از دوستانم رو فرمت كنم ويندوز ايكس پي رو گذاشتم و به بخش پارتيشن بندي رفتم (در بخش داس)، متاسفانه اشتباهي يكي از پارتيشنهاي هاردي كه به صورت slave بودش رو حذف كردم زماني كه فهميدم كامپيوتر رو خاموش كردم هارد دوم رو برداشتم و بعد به كار خودم ادامه دادم... بعد از اينكه كار نصب ويندوز ايكس پي تموم شد دوباره هارد دوم رو نصب كردم ديدم اثري از اون پارتيشني كه حدف كردم نيستش و مقدار فضاي هارد هم كمه (مثل اينكه اون پارتيشن رو مخفي كرده باشي) به هر صورت در ويندوز ايكس پي اون پارتيشن رو درست كردم و بااستفاده از اون برنامه اي كه بالا گفتم سعي كردم فايلهاي حذف شده اون پارتيشن رو برگردونم ولي فايلهايي كه جديدا حدف كرده بودم رو پيدا نكرد حالا سوال من اينه آيا تا به كسي با چنين مشكلي برخورده كه بعد بتونه با استفاده از برنامه اي كه نوشتم فايلهاي رو برگردونه؟
(شرمنده كه طولاني شد)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فريد جان من از recovery my file استفاده كردم ولي فايلهايي كه تقريبا چند روز پيش رو پاك كرده بودم رو نياورد و بعد اينكه زماني كه ميخواستم فايلهاي پيدا شده رو دخيره كنم ازم كلمه و رمز عبور رو خواسته بود. در صورتي كه من به صورت دومو فايل رو گرفته بودم.
اگه بعد از اينكه فايلي رو پاك ميكني توي همون درايو برنامه اي بريزي يا فايلي كپي كني ممكنه كه روي اون فايل پاك شده بريزه كه اگه اينطور باشه با هيچ كدوم از برنامه ها نميتوني بياريش
مشاهير جان اين برنامه هنوز كركش نيومده

در مورد مشكل دومت هم تا حالا بهش برنخوردم

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
كسي سريال Recovery My Files V2.61 رو نداره؟

TecDiscuss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا فريد اين R-Studio ورژن چنده؟
آخه من ورژن 2 رو دانلود كردم. (به اسم R-Stdio Demo 2) كه كرك هايي كه براش پيدا ميكنم اجرا نميشن و Error ميدن.
اگه لطف كني راهنمايي كني ممنون ميشم.

TecDiscuss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس اين رو كه شما ميگي از كجا بگيرم (نسخه 2 رو)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فريد خان سريال نامبر اين يكي رو نداري؟ Recovery My Files V2.61

بالا