برگزیده های پرشین تولز

نرم افزاري مانند Netmeeting به روي شبكه براي گفتگو

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
دوستان عزيز
اين بخش خيلي بخش جالبه وفقط سئوال مطرح ميشه ولي بدون هيچ جواب حل شونده پاياني
حالا كه اين طوريه من هم يك سئوال مطرح مي كنم كه فكر هم نمي كنم كه كسي بتونه جوابش رو بده
حتي خودم
و منتظر جوابش هم نيستم
سئوال:

برنامه كاربردي روي Network نوشته شه مثل Net Meeting ولي در مورد چت با قابليت پيغام گزاري به صورت Off line و همين طور چت مستقيم و چت خصوصي و مثل Yahoo Masenger زماني كه شخص مقابل چيزي نوشت و براي شما ارسال شد اگه صفحه Active نباشه با يك سوت پيغام و روشن شدن پنجره Minim شده به طرف مقابل اطلاع بده

:lol:
:D
:p
:wacko:
;)

حالا هركي مردشه بسم اله
بياد جلو

جايزش هم ثبت نرم افزار به نام خود طرف و فروش اونه
قربان شما
MHa

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شاید اگه خیلی سوالا جواب داده نمیشه به این دلیله که جوابش به همین سادگی نیست. مثلا یه دوستی یه بار میخواست از طریق

صدا یه نفرو تشخیص بده!! این برای من و شما سادست که با گوش میشنویم و تشخیص میدیم وگرنه پیاده کردن این با کامپیوتر .......کار

حضرت فیل هم نیست!!!!

اما در مورد پیشنهاد شما چند تا مشکل وجود داره.(هزار ویکی!!!)
1.اگه بخواد قابلیت Offline Message داشته باشه مثل یاهو میسنجر اونوقت باید این پیامها یه جایی ذخیره بشه اونم وقتی هر دو تا (

فرستنده و گیرنده نیستن : فرستنده رفته و گیرنده هنوز نیومده) در اینصورت یه سرور میخواد که این پیغام ها موقتا روی اون بمونن و

نمیدونم این سرور رو ازکجا باید تهیه کرد!!؟؟؟؟؟؟
2.اگه قابلیت چت هم بخوایم اضافه کنیم باید یه کلاینت که وارد میشه و نرم افزار خودشو راه میندازه از یه جایی بفهمه کی هست کی

نیست تا بتونه یکی رو انتخاب کنه و باهاش چت کنه . مثل یاهو یا مثل mIRC و تازه این افراد اگه اتفاقا DC شدن بتونیم بفهمیم و اسمو از

لیست در بیاریم. خوب این لیست کجا باید ذخیره شه؟
بازم یه سرور (دست کم یکی) خوب شما به من یه سرور بده من دیگه احتیاج به نت میتینگ و هیچ چیز دیگه ندارم!! خودم یه پروتکل

تعریف میکنم (مثل یاهو یا mIRC ) و اونوقت نرم افزار هم به نام شما ثبت میکنم و منم هیچ ادعایی نمیکنم!!!

یه بار یه ژنرال یه سرباز رو گرفت و گفت چرا توی جنگ شلیک نکردی ؟ گفت به هزار ویک دلیل ! گفت دلیلات روبگو جواب داد دلیل اولش

این بود که گلوله نداشتم گفت خوب بسه باقیشو نمیخواد بگی.
اینم دلیل اینه که من بقیه مشکلاتو نمیگم!!!!!
موفق باشید.

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
من يه دونه كه هيچي دو سه تا پيدا كردم پولشو بده برات بفرستم :)

يا تو گوگل سرچ كن Lan Chat بعد يكي از همون لينكهاي اول رو بزن بدانلود من هنوز امتحانش نكردم

بالا