برگزیده های پرشین تولز

نرم افزاری برای بالا آوردن چند سیستم عامل با هم

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
این ماشین مجازی میتونه چند تا سیستم عاملتونو( مهم نیست لینوکس باشه یا مک یا ویندوز) با هم بالا بیاره!:f34r:

برای دریافت این برنامه در سایت به طور رایگان ثبت نام کنید و اونو دریافت کنین
حجمش 300-400 mb
صفحه ثبت نام و دریافت ویرچوال ماشین: http://www.vmware.com/download/ws/lic_602_win.html

serial : JC9D9-V4VA9-E0H4V-4WXN7

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ارادتمند استاد
می بینم که داری کولاک می کنی با تاپیکای جیگرت
ایشالله شیرینی مدیریتت :D

278.gif

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
لول
نه دادا من مدیریت مجازی علاقه ای ندارم :D مدیریت شبکه شرکت بسه :D اون تاپیکو که خوندی؟ پس میتونی شرکت چقد جنگ دارم هر روز
تو جبهه لینوکس بر ضد **** مایکروسافت :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
حالا خوبه شما 1 لینوکس میشناسید یه ماکروسافت.:دی

کلا من با BSD بیس ها موافقم...

تو مک البته دوستان میدونند که این نرم افزارها انگشت کوچیکه پاراللز هم نمیشن.. تو ویندوز هم بای اجرای لینوکس بسته به توزیع معمولا VPC و VMware رقابت دارند ولی تو لینوکس VMW فکر میکنم از بقیه جلوتره..

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
تو شرکت یه Free BSD پیدا کردم
یه تاپیک میزنی یکم از BSD بگی؟ پلیییز :D

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
ماکروسافت هم یه Virtual PC داره که از Vmware یکمی ساده تره ولی من خودم Vmware نسخه 6 رو ترجیح میدم امکانات خیلی خوبی داره .

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
من این برنامه رو نصب کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم !!! همش میگه :Oprating System not Found !!!!
از ویندوز اکس پی و ویستا استفاده میکنم ! تو هردوش هم همینو میگه !! میشه یکی لطف کنه و یک فیلم آموزشی یا PDF بزاره ؟!!!

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
من این برنامه رو نصب کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم !!! همش میگه :Oprating System not Found !!!!
از ویندوز اکس پی و ویستا استفاده میکنم ! تو هردوش هم همینو میگه !! میشه یکی لطف کنه و یک فیلم آموزشی یا PDF بزاره ؟!!!
خوب باید روش سیستم عامل نصب کنی بعد Vmware 6 به صورت Default نام درایو CDRom رو روی Auto میزاره که اکثرا من دیدم درایو CD رو اینطوری نمیشناسه و نمیشه با CD سیستم عاملی که میخواید نصب کنید بوتیبل بالا بیاید. شما برو از داخل Setting خوده برنامه درایو Cdrom رو از روی Auto به روی نام درایو Cdrom تغییر بده (مثلا اگر درایو F هست درایو F رو انتخاب کن )

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
من میخوام همون سیستمی که نصبه برام از رو هارد بیاره بالا نه از رو سیدی دوباره نصب کنی !!! نمیشه ؟!!!

بالا