خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

نرم افزاری برای RIPP با یک مشخصه خاص

شروع موضوع توسط Masih1360 ‏2 ژوئن 2007 در انجمن نرم افزار

1. Masih1360

Masih1360 کاربر تازه وارد

سلام

من دنبال نرم افزاری میگردم که بتونه یک فیلم دی وی دی رو تبدیل به DIVX کنه به این صورت که هر حجمی بخوایم بهش بدیم و با توجه به اون حجم کیفیت فیلم رو بیاره پایین.

من خودم از نرم افزار IMTOO استفاده میکنم و این قابلیت رو داره ولی اگر حجم یک فایل divx بیشتر از این شد به چند تا فایل با حجم ثابت تبدیل میشه.

2. کوتاه کننده لینک
  3. Never

Never Registered User

نسخه 4 پلاتنیوم رو دیدم و یکمی باهاش هم ور رفتم ولی گزینه نامحدود همچنان هست یعنی حجم فایل تبدیل شده رو تا هر سایزی شد تکه نمیکنه
    در ضمن اگر هم تکه کرد وصل کردنش که یه ثانیه هم طول نمیکشه
    رندر کردن نسخه جدیدش خیلی سریع شده اگه با نسخه های قدیمی کار میکنید دست بکشید و حتما نسخه جدید رو دان کنید
    ممنون

4. Masih1360

فکر کنم منظورم رو بد رسوندم! چون منظور من این بود که خودش اینقدر با کیفیت فیلم بازی کنه که 700 مگابایت (یا هر حجم دلخواه دیگه ای) بشه. چون این همه فیلم DIVX که وجود داره همه 700 مگابایت هستند اکثرا. چطوری دقیقا حجم فیلمها رو موقع ripp کردن 700 مگابایت کردن؟

5. Never

Never Registered User

حالا افتاد ،من تا حالا هر برنامه Ripper ای رو دیدم مثل imtoo مثل Magic DVD Ripper،Xilisoft DVD Ripper 4و .... همشون کاراییشون مثل همه فقط تفاوت در نوع و سرعت رندر کردن هست
    نرم افزار دیگه ای هم هست بنام ConvertXtoDvd که از محصولات شرکت سازنده نرم افزار BlindWrite هست
    با بقیه از نظر شمای و نوع روند کار یکم متفاوت هست نگاش کردم شاید با این بشه اگه باز نشد یه ندا بدین بازم بگردم

کد:
    http://www.vso-software.fr

6. Masih1360

ConvertXtoDVD is a video converter software to convert and burn your videos to DVD.
    ببخشید ولی اینکه تبدیل فایلهای تصویری به دی وی دی هست. من از دی وی دی به avi میخواستم باشه.

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش