برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار آموزشی ریاضی ?

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نرم افزار آموزشی ریاضی به فارسی هم هست؟اگه هست اسمش چيه و کجا ميشه دانلود کرد؟

فيلم يا کليپ اموزشی چطور؟به فارسی يا آلمانی.

ممنون

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
متاسفانه من چيزي نديدم، بيشتر به مباحث حل و آناليز رياضي مي پردازند ، ممكن هست برخي آموزش ها رو در سي دي هاي آموزشي كه در بازار موجوده گير بياري. ولي نرم افزار هاي معروفي كه هست رو معرفي مي كنم:
Matlab, Maple, Mathcad
بد نيست باهاشون شروع به كار كني به ويژه maple چون هم بهت كمك مي كنه و جواب رو سريع ميده و هم مي توني راه حل رو تا حدودي بدست بياري. ولي اگه مي خواي حرفه اي كار كني matlab حرف نداره. من Mathcad كار نكردم ولي مقاله اي خوندم كه نحوه حل سوالات استاتيك با اين نرم افزار رو تشريح كرده بود.

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
نرم افزار آموزشی ریاضی به فارسی هم هست؟اگه هست اسمش چيه و کجا ميشه دانلود کرد؟

فيلم يا کليپ اموزشی چطور؟به فارسی يا آلمانی.

ممنون

بعید می دونم ... اگرم باشه خیلی بی کیفیت هستن ... ارزشی ندارن ...

کلا توی این زمینه به فارسی کار خاصی نشده ... ولی به انگلیسی اینجا یه نرم افزاری هست , اما با کتاب زیاد فرقی نمی کنن ..

در زمینه فیلم یا کلیپ هم که به فارسی چیزی ندیم تا به حال , نمی دونم که فیلم های " گزینه ی دو " رو می تونید استفاده کنید یا نه ... در هر صورت اونها هم آموزش های خوبی دارن

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
برا کسی که چند سال از ديپلم گرفتنش ميگذره و ميخواد دوباره شروع کنه،کدوم رو پيشنهاد ميکنيد و لطف کنيد ورژن آخرش رو هم بگيد.

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
برا کسی که چند سال از ديپلم گرفتنش ميگذره و ميخواد دوباره شروع کنه،کدوم رو پيشنهاد ميکنيد و لطف کنيد ورژن آخرش رو هم بگيد.

در اصل هیچکدوم ...

اون نرم افزارهایی که دوستمون ( AliMH ) معرفی کرد ... نرم افزارهای کاربردی هستن , آموزشی نیستن ... در اصل شما برای انجام بعضی از اعمال ریاضی از اونها می تونید استفاده کنید ..

چیزی رو هم که من معرفی کردم , مورد مناسبی نیست ... همونطور هم که گفتم , توی بازار سی دی های آموزشی ریاضی راهنمایی و دبیرستان هست , جدا از اینکه کیفیت ندارن , روی نت هم پیدا نمی شن ...

بهترین گزینه , همون کتابه !! ...

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
در اصل هیچکدوم ...

اون نرم افزارهایی که دوستمون ( AliMH ) معرفی کرد ... نرم افزارهای کاربردی هستن , آموزشی نیستن ... در اصل شما برای انجام بعضی از اعمال ریاضی از اونها می تونید استفاده کنید ..

چیزی رو هم که من معرفی کردم , مورد مناسبی نیست ... همونطور هم که گفتم , توی بازار سی دی های آموزشی ریاضی راهنمایی و دبیرستان هست , جدا از اینکه کیفیت ندارن , روی نت هم پیدا نمی شن ...

بهترین گزینه , همون کتابه !! ...

آقا دم شما گرم و ممنون از جواب سريعت

آخه يه بابا يي ميگفت،مطلب درس هم ميده،بعدا تمرين داره و.......حالا کتاب گفتی عزيز،تو نت هم ميشه دانلود کرد؟هجمش اصلاً برام مهم نيست.

کتاب چی پيشنهاد ميکنی برا کسی که گفتم بعد از چندين سال دوباره ميخواد شروع کنه؟

ممنون

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
آقا دم شما گرم و ممنون از جواب سريعت

آخه يه بابا يي ميگفت،مطلب درس هم ميده،بعدا تمرين داره و.......حالا کتاب گفتی عزيز،تو نت هم ميشه دانلود کرد؟هجمش اصلاً برام مهم نيست.

کتاب چی پيشنهاد ميکنی برا کسی که گفتم بعد از چندين سال دوباره ميخواد شروع کنه؟

ممنون

کتاب های مربوط به مباحث دوره ی دبیرستان خوب هستن ... باید از این سطح شروع کنید ...

اون لینک سایت تبیان رو که داده بودم , خوب بودنا ... کتاب های سطح دبیرستان رو داشت ... اگه بتونی استفاده کنی خیلی خوبه

خب , با این حال یادمه که قبلا هم دنبال کتاب هایی برای فیزیک بودی .. یه دوره مقدماتی فیزیک برای دانلود هست ... دم دست بود گفتم بهت بدم ... سر فرصت Bookmark هام رو یه چک می کنم .. ببینم که برای ریاضی چی دارم ...

http://www.lightandmatter.com/area1.html

بالا