برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار ارسال میل گروهی میخواستم البته...

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان.

دنبال یه نرم افزار برای ارسال میل گروهی میگردم که جوری باشه که یاهو و جی میل اسپم حسابش نکن. خوب طبیعتا نمیخوام هم از pop3 هاست خودم باشه که کل هاست رو یا ببندن یا یاهو اسپم حساب کنه از این به بعد. تقریبا این که با آی پی کار کنه . ولی آیا آی پی هست که بشه خرید واسه اینکار ؟ :wacko:

agric

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.

دنبال یه نرم افزار برای ارسال میل گروهی میگردم که جوری باشه که یاهو و جی میل اسپم حسابش نکن. خوب طبیعتا نمیخوام هم از pop3 هاست خودم باشه که کل هاست رو یا ببندن یا یاهو اسپم حساب کنه از این به بعد. تقریبا این که با آی پی کار کنه . ولی آیا آی پی هست که بشه خرید واسه اینکار ؟ :wacko:

فکر نکنم نرم افزاری باشه که فقط با IP کار کنه.

masoudn

Registered User
لایک‌ها
0
اگه پیدا کردی یه زحمتی بکش به منم خبر بده!:D

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فکر نکنم نرم افزاری باشه که فقط با IP کار کنه.

چرا اتفاقا هستش . من خودم قبلا چند تا شون رو گرفته بود. و کاملا میفرستاد ولی اشکال اینجا بود که چون من از آی پی پروکسی های فری استفاده میکردم اون زمان :p همه میرفت تو بخش اسپم !! مشکل سر همین آی پی هستش !

کسی دیگه راه حلی نداره ؟ پس اینایی که ادعا میکنن که میل تبلیغاتی میفرستن بالاخره با یه نرم افزاری میفرستن دیگه ! :blink:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
چرا اتفاقا هستش . من خودم قبلا چند تا شون رو گرفته بود. و کاملا میفرستاد ولی اشکال اینجا بود که چون من از آی پی پروکسی های فری استفاده میکردم اون زمان :p همه میرفت تو بخش اسپم !! مشکل سر همین آی پی هستش !

کسی دیگه راه حلی نداره ؟ پس اینایی که ادعا میکنن که میل تبلیغاتی میفرستن بالاخره با یه نرم افزاری میفرستن دیگه ! :blink:

دادا خیلی ها هستند که با نرم افزار نمیفرستن مثل خود من که برای دیگران اسپم میکنم. از همین امکانات روی نت به صورت خلاقانه ای بهره میبرند :happy: من خودم مثلا وقتی یه سفارش ده هزارتایی میگیرم نمیدم به یه نرم فزار بگم بفرست بره. خب میخوای اسپم نشه کار میبره دیگه!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام
به همین راحتیام نیست اگه بخوای بری توی اینباکس زحمت داره نمیتونی بگی من دو تا میل سرور میگیرم و ... به هر حال یه روزی بالک میشه. یه روز که چه عرض کنم بعد از ارسال کم تر از ده هزار ایمیل, تمام ایمیل های تو بالک میشه.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب امید جان طرف داره با برنامش کاسبی میکنه! بیاد اینجا معرفی کنه که در دکونش تخته میشه!
شما میتونید این کار رو روی یه رنج آی پی و به صورت شناور انجام بدید و حتی 1دونه ایمیل به بالک نره!:cool:
.
در ضمن به قول امیر خان راه های ابداعی زیادی هست که خیلی موثر تر عمل می کنند.
اگه بگم میشه یه تبلیغ رو ظرف 1 هفته به 2.5 میلیون نفر توی ایران نشون داد و 25% ورود به سایت گرفت و نه تنها توی یاهو و گوگل و بقیه ی سرویس دهنده های ایمیل به مشکل بر نخورد، حتی تشویق هم شد ، قابل باوره ؟!! ;)

MyName

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.

منم مدت زیادیه که دنبال یه همچین برنامه ای می گردم
اما هر چی رو که تست کردم جواب نداد!
البته یه روش خودم اختراع کردم و استفاده می کنم :cool:
اما فقط سرعتش کمه
برای همینه که دنبال برنامه ام
خلاصه پیدا شد ما رو هم خبر کن !

barda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دادا خیلی ها هستند که با نرم افزار نمیفرستن مثل خود من که برای دیگران اسپم میکنم. از همین امکانات روی نت به صورت خلاقانه ای بهره میبرند :happy: من خودم مثلا وقتی یه سفارش ده هزارتایی میگیرم نمیدم به یه نرم فزار بگم بفرست بره. خب میخوای اسپم نشه کار میبره دیگه!

بابا amirbahal3 این روش چیه به ما هم بگو :p
منم بد جور نیاز دارم
مرام بذار و بگو
فرومه دیگه قراره به هم کمک کنیم را ه و روش پیش پا هم بذاریم D:
یه دنیا ممنونت می شم :p

jomeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با جيميل مي فرستم البته روزي 200 تا که همش هم به اينباکس ميره البته شنيدم تا روزي 2000 تا اشکالي نداره ( از طرف گوگل )

بايد چند تا جيميل داشته باشي !

يه شرکت ايراني رو ديدم که يه نرم افزار طراحي کرده بود که برات 10 جيميل مي ساخت و با هر کدوم 2000 تا ارسال مي کرد و همش هم به جيميل مي رفت

- - من هم يه نرم افزار پيدا کرم که قست اولش رو انجام مي داد ( ساخت 100 جيميل در 10 دقيقه ) امروز يا فردا معرفي اش مي کنم ( توي يه پست جديد ) بعد با يه نرم افزار ديگه مي تونيد ارسال کنيد

امروز يا فردا يه پست جديد ميزنم همه رو معرفي مي کنم.
فردا نوشته هاي من رو مطالعه کنيد.

jomeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی پیشنهاد بهتری نداره!

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
من یستی از نرم افزارهایی که برای این کار و یا کارهای مشابه گرفتم رو در زیر مینویسم
زحمت پیدا کرد و دانلودشون هم پای خودتون

email collector
MaxBulk Mailer 5.72 ابزاري براي مديريت و ارسال نامه هاي الکترونيکي به صورت گروهي
ارسال ايميل هاي زيبا و جذاب توسط IncrediMail Xe Premium 5.70 Build 3527
دانلود قويترين نرم افزار ارسال ايميل به تعداد انبوه Nesox Email Marketer Business
Advanced Emailer v4
ساخت فرم های ارسال ایمیل تنها با چند کلیک CoffeeCup Web Form Builder v8.0
FastMail_V2
Email_Markting
room.spammer
BlogSpam
smart serial mail
Email_Spider

بالا