برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار ارسال پیامک

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
سلام بر همه اگر جای پستم غلطه لطف کنید منتقل کنید

نرم افزار صبا جهت ارسال و دریافت پیامک با قابلیتهای زیر موجود است ( کار شرکت خودمان است ، جعبه ، پک ، قفل نرم افزاری ) کار کاملا شرکتی است . تلفن پشتیبانی دارید و خلاصه اینطوری نیست که مثلا من یک برنامه نوشته باشم شخصی و گذاشته باشم اینجا .

فروشش هم بالا بوده . به این دلیل دارم اینجا براش تبلیغ میکنم که صاحبان شرکت قیمت رو دلشون خواست پایین بزنن هر چند من مخالف بودم در نتیجه در توان خرید بر و بچ هست

قیمت : 45000 تومن

و اما قابلیتها

1- دفتر تلفن با قابلیت دریافت اطلاعات از فایل excel ، Dbf ، text و فایلهای access
2- امکان ذخیره پیش نویس
3- ارسال تکی
4- ارسال گروهی
5 - ارسال رنجی بر اساس بین 2 شماره یا از یک شماره مثلا n تا بفرست
5- گزارش ارسال شده ها دریافت شده ها ارسال نشده ها و ......
6-میتوان ارسال نشده ها رو دوباره فرستاد
7-با Gsm modem و با گوشی (ما با sonyericson) خیلی فرستادیم حله
8-ما gateway هم جواب میده
9- شماره اختصاصی هم میتونیم بتون بدیم هر چند یکم گرونه
10- میتوننی با اسم sms بفرستین یعنی به جای شماره مثلا اسم شرکت شما بیفته
11-گروهی بندی داره n سطحی
12-بخش تعریف کاربر و سطح دسترسی و .... هم داره
13-شبکه هم میشه
14-اگر حین ارسال برق رفت . نمیترکه بعد که برق بیاد ارسال نشده ها رو دوباره میفرسته
15- سرعت ارسال با gateway وحشتناکه مثلا در 1 ثانیه 100 تا راحت میفرسته

بازم امکانات داره اما دیگر حال type کردن ندارم

کسی خواست بگه تا وصلش کنم به شرکت (ما در اصفهان هستیم اما راحت همه ایران رو ساپورت میکنیم)

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شرایطش رو میشه لطف کنید ارسال کنید ، و اینکه رو تجریه شخصی خودتون ارسال با گوشی یا مودم طبیعتا با ایرانسل بهتره یا ...؟ برای با نام فرستادن احتیاج به شماره اختصاصی داره ؟

هزینه های احتمالی ارسال هر اس ام اس رو هردو گزینه رو هم اگر لطف کنید و

اگر جا داره تخفیفش رو هم ارسال کنید ممنون میشم. : )

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
ببین موقعی که داری با گوشی کار میکنی یا gsm شما سوار بر قدرت sim cart خودت هستی یعنی هر چی اون لحظه زورش برسه برات میفرسته حالا ممکنه یک دفعه مثلا bts منطقه شما جر خورده باشه دیگه تقصیر کسی نیست . اما خوب ما در روز تا 5000 هم با sim cart و gsm modem فرستادیم . البته در شرایط خوب . ببین وقتی با simcart باشی دیگر قیمت هر ارسال و ... ربطی به ما نداره میاد روی قبضت یا از شارژت کم میشه البته با کلک زدیم انگلیسی ها هم اگر طولش راست فارسی باشه یک کاری کردیم مخابرات فکر کنه فارسی است .

با gsm یا گوشی نمیشه با اسم فرستاد فقط با gateway میشه . gateway کلا 2 تا عیب داره

1- باید به اینترنت وصل باشی
2- پول ارسال ها باید قبل از ارسال داده بشه . مثلا شما راست ارسال 1000 تا رو باید یهو بخری پیش پیش

با gateway هر ارسال فارسی 15تومن اگر زیر 1000 تا باشه و انگلیسی 25 در میاد با گوشی با gsm هم که دیگه به ما چه دست مخابرات است

اما خوب با gateway سرعت بالاس - برای ارسال با اسم شماره اختصاصی لازم نیست . فقط اگر نخواهید با gsm یا گوشی دریافت کنید مجبورید از شماره استفاده کنید مثل کاری که برنامه 90 کرده

Last edited:

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
هر کس خواست بگه تا بهش شماره حساب بدم . پک رو براش میفرستیم - فیلم آموزش محیط روش هست یاد میگیرید زود

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
به زودی پنل وب هم به خریداران داده میشود

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
دوستان دقت کنید

چند نفر از من درخواست فیلم آموزشی خالی این مجموعه رو داشتند این فیلم در cd خود محصول موجود است و قصد اکران عمومی نداریم :D

باز یکی از دوستان پرسیده با gsm modem قیمت 45 تومن آخه مگر همچین چیزی میشه ؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
الان برنامه هاي مشابه زيادي در بازار هست كه كارشون هم خوبه.. و قيمت خيلي پايين تر... و حتي رايگان!!!

من راستش چون گفتيد شركتيه مشتاقم از شما بخرم..

اما بايد قيمت را بياريد پايين..

و اين سي دي ارجينال هست و كرك براي هر پي سي داره ؟

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
کرکی در کار نیست . برنامه کلا کار خودمان است و کاملا فارسی با #C و sql2005 نوشتیمش . قیمت هم پایین نخواهد آمد . ارزانترین نرم افزار در این حد که دزدی نباشه یا فارسی شده نباشد 350 هزار تومان است به هر حال انتخاب با خودتان است

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
ميشه عكس پك محصول را برام بفرستيد ؟

و براي شماره شما با كدوم شركت كار ميكنيد ؟!
قيمت هاشون چطوريه ؟

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
ما با هیچ شرکتی کار نمیکنیم . همه چیز در دست خودمان است . عکس پک هم در کار نیست . مگر اینجا گالری عکس است ؟ باز هم گفتم انتخاب با شماست کوچکترین مشتری ما دانشگاه صنعتی اصفهان است . بماند که بانک صادرات مرکزی اصفهان هم مشتری خودمان است

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شما چرا اينقدر بد اخلاق هستيد ؟

مگه من چيزي گفتم..
من عرض كردم يك عكس از محصولتون را بديد ! من كه اصفهان نيستم بيام اونجا ! طبق گفته خودتون شما ميگيد داري پك و .. هست!منم يه عكسي خواستم تا همه چيز مشخص شه..

در ضمن الان تو ايران 2-3 شركت بزرگ مثل مگفا مجوز شماره داره و منم خواستم قيمت و شركت ارائه شماره كه شما باهاش كار ميكنيد را بدونم..

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
عزیزم ما برنامه نویسیم و خیلی خشک . عکس و ... نداریم . رفتن براش جعبه هم زدن . قیمت و اینها رو هم اون بالا ها زدم . همه چیز داره کسی بخواهد براش میفرستن

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
شماره 14 رقمی هست . 10 رقمی هست - 8 رقمی هست . بعد تازه رند و غیر رند داره و .......

اینها دیگه پای معامله و بر اساس درخواست مشتری است . اصل مسئله که بخاد ارزون در بیاد خود برنامس بقیش به درد بر و بچ این سایت (اکثرشون) به خاطر هزینه بالاش نمی خوره

شما روی همین 45 هم تخفیف میخای اون وقت قیمت شماره میگیری؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
اخه شماره يه چيزيه كه ديدم و قيمت دستمه ~! مهم شمارشه..

يه شماره 8 رقمي رند و غير رند هردوش قيمت !؟ و با چي شروع ميشه ؟

تخفيف برنامه هم به خاطر وجود داشتن برنامه هاي متعدد هست .

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
بحث شماره رو فعلا بیخیال شو چون پارامترهای زیادی داره . در ضمن میتونی شما برای دریافت در نرم افزار از شماره خودت استفاده کنی . اما ارسال چون بعضیها میخواهند با اسم و.... یا اگر تعداد خیلی زیاد باشه راحت تره بره روی gateway . در مورد قیمت هم تعددی وجود نداره 4-5 تا برنامه فقط توی بازاره همه از این ضعیف تر و بالای 300 است . اما باز هم میگم انتخاب با شماست . در ضمن این پک در بازار رضا یا پایتخت در تهران موجوده و فروشش هم بالاس میتونی از اونها هم بخری که خیالت راحت باشه . شهرهای دیگر هم هست بگو کجایی ببینم کی داره

welcome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا شماره حسابتون رو برام به صورت خصوصی PM کنید تا به حسابتون واریز کنم،البته این برنامه رو من قبلا جایی دیدم و خیلی ازش خوشم اومد.

asl1

Registered User
لایک‌ها
0
اخلاق عالی عجیب !!!

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
سلام
لطفا شماره حسابتون رو برام به صورت خصوصی PM کنید تا به حسابتون واریز کنم،البته این برنامه رو من قبلا جایی دیدم و خیلی ازش خوشم اومد.

شرایط ارسال شد

بالا