برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار استاد دانشجو

ali_55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) اگر لطف كنيد و 2 تا برنامه با متعلقاتشون رو براي منم بفرستيد ممنون ميشم

heftekhari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من از نروافزارهاي netop و netsupport scholl استفاده كردم ولي هركدام مشكل خاص خود رادارد در netsupport مشكل ساپورت فارسي وكندي سرعت وجود دارد ولي در شبكه پايداري خوبي دارد اما netop سرعت خوبي داردولي ورژن 3.1 آن در شبكه ناپايدار مي باشد اما فارسي را خيلي خوب ساپورت مي كندامكانات هر دو تقريبا يكي مي باشد ورژن 4 netop با امكانات بيشتر در شبكه پايدار مي باشد ((در ضمن براي دانلود شماره سريال و كرك نرم افزار فوق و..... از نرمافزار serial3k كه حتما بايد به اينترنت وصل باشد استفاده كنيد اين نرم افزار از سايتhttp://www.serials3k.com/ قابل دانلود مي باشد))

enjili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام بنده دبیر کامپیوتر هستم لطفا اگر می شود آن را به آدرس [email protected] برای من ارسال کنید ممنون می شوم

enjili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا برنامه را برای من ارسال کنید و اگر چیزی نیاز دارید بگوید زیرا بنده دبیر ریاضی و کامپیوتر هستم و اگر بتوانم در زمینه های مورد علاقه شما به شما کمک کن آدرس :[email protected]

amiralionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MASoft :
معروف ترین برنامه تو این زمینه انگار NetOP هستش ! :happy:

سلام.

نسخه ای که کرک داشته باشه دارید؟

امکان ارسالش هست؟

ممنون

masood_pax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی سایت دانشکده ی ما این نرم افزار نصب شده بود.اما این نرم افزار شده بود آلت دست دو تا مسئول خانه زنک سایت که با اون بچه ها رو مونیتور میکردن
بعد از اعتراض بچه ها توی جلسه ایی که با مدیر گروه داشتیم این نرم افزار از روی سایت پاک شد
نرم افزار خوبیه!!!

f_farza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam khobi? agha manzoret nafzare Netop Schoole ? version chandesho dari :d bebinam versione shoma jadid bashe shoma link bede age male man taze bashe man link midam :D idiye man ine >>> f_frza1

f_farza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Net Op School :D bahash ziyad kar kardam khastin pm bedin shayad komaki az dastam bar biyad >>>Yahoo id :F_frz1

بالا