برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار تفکیک صدای خواننده از موزیک

mahziaronline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بدنبال یه نرم افزاری هستم تو مایه های MP3Doctor ولی خودتون در جریان هستید که این نرم افزار وقتی صدا رو تفکیک میکنه از کیفیت آهنگ میکاهه و مانند رینگ تون موبایل میشه . حالا اگه یکی بگه چه نرم افزار دیگه ای رو سراغ داره ممنون میشم .

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یه همین چیزی که از کیفیت هم کم نکنه همینجا ها بود بگردی پیدا می کنی!

mahziaronline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از میلاد :
یه همین چیزی که از کیفیت هم کم نکنه همینجا ها بود بگردی پیدا می کنی!

ببین آقا میلاد . من پیداش نکردم . اگه میشه شما زحمتش رو بکشید . آخه من تازه وارد این انجمنها شدم . من در مجید آنلاین 1000 ارسال داشتم ولی اینجا ...:f34r:

منتظرم ...

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
اين كار 100 در 100 عملي نميشه
من خودم عمري تو كف اين كار بودم
ولي به هر حال ميتوني از برنامه mp3 doctor استفاده كني
اسم اين كار هم karaoke هست
ممكنه با سرچ چيز هاي خوبي گير بياري

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما چیزی اگه پیدا کردی که اینکارو با کیفیت قابل قبول (نمیگم کیفیت اصلی آهنگ) انجام بده ما رو هم خبر کن
حاضرم آدرس 98 فاروم ایرانی + 140 فاروم خارجی رو هم بت بدم تا بگردی
179.gif

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
امکان نداره بدون حذف قسمتی از آهنگ بشه صدا رو از موسیقی تفکیک کرد - بهر حال بخشی از موسیقی هم بدون بروبرگرد حذف میشه!

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آره این کار امکان نداره
میشه یه کارای کرد ولی اونقدر برات وقت می گیره که اگه بدی برات یه گروه موسیقی از اول بزنن هم سریعتر میشه و هم حساب کنی هزینش کمتر می شه

در کل بیخیال این کار شو

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mahziaronline :
من بدنبال یه نرم افزاری هستم تو مایه های MP3Doctor ولی خودتون در جریان هستید که این نرم افزار وقتی صدا رو تفکیک میکنه از کیفیت آهنگ میکاهه و مانند رینگ تون موبایل میشه . حالا اگه یکی بگه چه نرم افزار دیگه ای رو سراغ داره ممنون میشم .
براي موسقيهاي ايراني هم بدرد ميخوره؟؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
امکانش هست. من خودم یک بار این کارو کردم. اما نه به این صورت که برنامه رو باز کنی. فایل رو بهش معرفی کنی و فایل بدون خواننده رو بگیری.
نرم افزار واسه این کار زیاده و اسم karaoke توشون زیاده ولی اونطور که میخوایی جواب نمیده.
من خودم با یه میکسر شونصد لایه اونقدر ور رفتم تا تونستم صدای خواننده رو تا حدی که تابلو نباشه و اگه طرف حالیش نباشه متوجه نشه بردارم.
خیلی پیچیده و سخت هست.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امکانش هست. من خودم یک بار این کارو کردم. اما نه به این صورت که برنامه رو باز کنی. فایل رو بهش معرفی کنی و فایل بدون خواننده رو بگیری.
نرم افزار واسه این کار زیاده و اسم karaoke توشون زیاده ولی اونطور که میخوایی جواب نمیده.
من خودم با یه میکسر شونصد لایه اونقدر ور رفتم تا تونستم صدای خواننده رو تا حدی که تابلو نباشه و اگه طرف حالیش نباشه متوجه نشه بردارم.
خیلی پیچیده و سخت هست.

بابا کاره پیچیده کن
بابا استیل
بابا ریسیلر
بابا کار سخت کن

26.gif

بالا