برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار جهت برگرداندن اطلاعات هارد دیسک

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلا دوستان مهربان

من برنامه بسیار قوی جهت برگرداندن اطلاعات هارد دیسک لازم دارم :happy:

البته easydatarecovery va getdate back رو دارم اما مناسب نیستند :blink:

قویترین برنامشو من لازم دارم

با تشکر فراوان

دوستان من منتطرم

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلا دوستان مهربان

من برنامه بسیار قوی جهت برگرداندن اطلاعات هارد دیسک لازم دارم :happy:

البته easydatarecovery va getdate back رو دارم اما مناسب نیستند :blink:

قویترین برنامشو من لازم دارم

با تشکر فراوان

دوستان من منتطرم
سلام
من و یکی از دوستانم هم مشکلی مشابه شما داریم،منتها ما یه برنامه قوی رو پیدا کردیم،اما متاسفانه سریال نامبر و کرک نیاز داره که همین سریال نامبر و کرک رو هم به سختی میشه گیر آورد،
من خودم با این برنامه کار کردم و خوب کار می کنه،اما متاسفانه اجازه فقط یک مگ سیو رو در روز می ده،اسم برنامه virtuallab client 5.5.15 هست،اگر کرک یا سریال نامبری گیر آوردید،دریغ نکنید،ضمنا" اگر من گیر آوردم،براتون پریویت مسیج می دم،
سایر دوستان هم اگر کرک یا سریال نامبر برای این برنامه دارند،دریغ نفرمایند،چون واقعا" اطلاعات مهمی را باید برگردانم،
موفق باشید.

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من و یکی از دوستانم هم مشکلی مشابه شما داریم،منتها ما یه برنامه قوی رو پیدا کردیم،اما متاسفانه سریال نامبر و کرک نیاز داره که همین سریال نامبر و کرک رو هم به سختی میشه گیر آورد،
من خودم با این برنامه کار کردم و خوب کار می کنه،اما متاسفانه اجازه فقط یک مگ سیو رو در روز می ده،اسم برنامه virtuallab client 5.5.15 هست،اگر کرک یا سریال نامبری گیر آوردید،دریغ نکنید،ضمنا" اگر من گیر آوردم،براتون پریویت مسیج می دم،
سایر دوستان هم اگر کرک یا سریال نامبر برای این برنامه دارند،دریغ نفرمایند،چون واقعا" اطلاعات مهمی را باید برگردانم،
موفق باشید.
تو یه تاپیک نوشته بود بهترین برنامه system mechanic pro 7 است یه تست منید منم سعی میکنم کرکشو پیدا کنم

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
هیچ نرم افزاری به قدرمتندی getdataback ندیدم . با امکانات منحصر به فرد و بخصوص برای شناسایی سیستم فایل ها

توصیه میکنم حتما از آن استفاده کنید

easyrecovery هم بدک نیست

التبه اگر فایلهایتان مربوط به آفیس بوده است ، نرم افزارهای مخصوص خودش را دارد

بالا