برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار ریکانکت

sina1401sina

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
من از اینترنت پارس آنلاین استفاده می کنم وقتی که کانکشن 15 20 دقیقه کانکت می مونه و استفاده نمیشه TimeOut
می ده و باید ریکانکتش کنم می خواستم بدونم نرم افزاری هست که اگه کانکشن TimeOut داد ریکانکتش کنه؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام sina1401sina عزيز
animsmilysmile.gif

. برنامه‌هاي مختلفي وجود داره. يكيش CiDial هست، كه ضرفيتش 123KB هست. بعديش برنامه‌هاي اسكريپ نويسي هستند همانند RoboTask كه خودم از اون استفاده مي‌كنم. يكسري ديگه هم اينجا معرفي نمودم.

. اما اين كه مي‌فرماييد اينترنتتان به دليل Idle ماندن قطع مي‌شود، مي‌توانيد از برنامه من كه در اينجاست استفاده نماييد. در آن مي‌توانيد تنظيم نماييد هر چند ثانيه كانكشن را تست كند و با اينكار سه سايت را Ping مي‌كند و با صدا خبر مي‌دهد كخ نتيجه چيست و اگر هم قطع شد باز هم خبر مي‌دهد.... فقط يادتان باشد براي اجراي آن بايد قبلش برنامه Microsoft framework را نصب كرده باشيد...

connectioninfo.gif

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/12
26.gif
103.gif

sina1401sina

Registered User
لایک‌ها
2
آقای igimax دست شما درد نکنه خیلی ممنون
ولی این برنامه شما فقط خبر میده یا به طور خودکار ریکانکت میکنه ؟
چون من برای دانلود شبانه این برنامرو می خواستم

Last edited:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام sina1401sina عزيز
animsmilysmile.gif

ولی این برنامه شما فقط خبر میده یا به طور خودکار ریکانکت میکنه ؟
چون من برای دانلود شبانه این برنامرو می خواستم
. نه عزيز! توضيح كه داده‌ام!! عرض كردم برنامه من فقط براي Ping كردن هست تا اينترنت Idle نشه و DC بشه! همچنين خبر دادن اينكه آيا الان دسترسي به اينتذنت داريد يا نه...همين....

. براي redial كردن همان برنامه CiDial كه معرفي نمودم جواب مي‌دهد و چندتا برنامه redial ديگه هم در همان تاپيك كه لينك دادم موجود هست. اما هماكنون (همانطور كه عرض كردم!) بنده براي Redial نمودن از برنامه RoboTask استفاده مي‌كنم كه براي اينكار نياز به اسكريپ نويسي دارد و همان CiDial خيلي ساده هست و جواب هم مي‌دهد...

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/13
26.gif
103.gif

sina1401sina

Registered User
لایک‌ها
2
آقای igimax عزیز
دست شما درد نکنه برادر
من رو نجات دادی حالا با خیال راحت می تونم از دانلود شبانه استفاده کنم :)

superaryan

Registered User
لایک‌ها
2
از برنامه Reconnect هم میتونی استفاده کنی. یه برنامه خیلی کم حجمه. دانلود

مثلا میتونی تنظیمش کنی که با بالا اومدن ویدوز کانتکت بشه یا در صورت dc شدن بصورت خودکار کانکت بشه.

ReConnect_2.png

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام superaryan عزيز
animsmilysmile.gif

. اين برنامه در همان لينكي كه به دوستمان دادم معرفي شده:

. اشكال بزرگ اين برنامه اينه كه هر راهي كه شما براي حل مشكلش پيشنهاد دهيد باز ممكنه كه قاطي كنه و يك كانكشن ديگه را جايگزين كنه....!!! تا الان بهترين برنامه 100% مطمئن همون CiDial وRoboTask بوده و چون RoboTask يك محيط اسكريپ نويسي هست توانايي‌هاي زيادي را به كاربر مي‌دهد.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/25
26.gif
103.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام superaryan عزيز
animsmilysmile.gif

. اين برنامه در همان لينكي كه به دوستمان دادم معرفي شده:
. اشكال بزرگ اين برنامه اينه كه هر راهي كه شما براي حل مشكلش پيشنهاد دهيد باز ممكنه كه قاطي كنه و يك كانكشن ديگه را جايگزين كنه....!!! تا الان بهترين برنامه 100% مطمئن همون CiDial وRoboTask بوده و چون RoboTask يك محيط اسكريپ نويسي هست توانايي‌هاي زيادي را به كاربر مي‌دهد.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/25
26.gif
103.gif

بالا