برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار منشي تلفني واسه k700 كسي سراغ داره

fojehpuppet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار منشي تلفني واسه k700 كسي سراغ داره لطفا به هم معرفي كنين

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از fojehpuppet :
نرم افزار منشي تلفني واسه k700 كسي سراغ داره لطفا به هم معرفي كنين

عزیز جان بگذار راحتت کنم . امکان ساخت چنین برنامه ای تا حال حاظر برای گوشی های جاوا وجود نداره . البته این نکته به معنی این نیست که در آینده اینچنین نخواهد بود ( همونطور که در زمان k750 امکان استفاده از بلوتوث اضافه شد) اما معنی این نکته این هست که هیچوقت موبایل های کنونی ( هر موبایل جاوایی که در حال حاظر در بازار هست) امکان استفاده از منشی تلفنی رو نخواهند داشت.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
شما کجا بودی تاحالا
20.gif

بسی استفاده بردیم
34.gif

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از vocian :
عزیز جان بگذار راحتت کنم . امکان ساخت چنین برنامه ای تا حال حاظر برای گوشی های جاوا وجود نداره . البته این نکته به معنی این نیست که در آینده اینچنین نخواهد بود ( همونطور که در زمان k750 امکان استفاده از بلوتوث اضافه شد) اما معنی این نکته این هست که هیچوقت موبایل های کنونی ( هر موبایل جاوایی که در حال حاظر در بازار هست) امکان استفاده از منشی تلفنی رو نخواهند داشت.
واقعا آدم در مي مونه چي بگه...

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
مگه من چی گفتم که در موندین؟:D

در ظمن رضا جان اینا رو بنویس فردا باز یه تاپیک باز شد منشی تلفنی برای جاوا اونجا واردش کن:happy:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از daftarekhaterat :
واقعا آدم در مي مونه چي بگه...

اینکه منشی نداره رو که میدونستیم میموند دلیل فنیش که زحمتش رو کشیدن:)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از vocian :
مگه من چی گفتم که در موندین؟:D

در ظمن رضا جان اینا رو بنویس فردا باز یه تاپیک باز شد منشی تلفنی برای جاوا اونجا واردش کن:happy:
به اين فكر ميكنم كه هيچ چيز هيچوقت كامل نيست.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
به نقل از vocian :

البته من گفته شما رو یکم تصحیح کنم فعلا برای گوشی های سونی منشی گیر نمیاد

اگه نه برای سامسونگ که اونم جاوا هست می بینید که خود سامسونگ برنامه اش رو نوشته و میریزه رو گوشیهاش

یه نفر می خواد برنامه نویسی بلد باشه و برا سونی هم بنویسه که گویا کسی بلد نیست:(

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Sony Ericsson!! :
البته من گفته شما رو یکم تصحیح کنم فعلا برای گوشی های سونی منشی گیر نمیاد

اگه نه برای سامسونگ که اونم جاوا هست می بینید که خود سامسونگ برنامه اش رو نوشته و میریزه رو گوشیهاش

یه نفر می خواد برنامه نویسی بلد باشه و برا سونی هم بنویسه که گویا کسی بلد نیست:(

والا بنده قبلا در تاپیک نرم افزار برای گوشی های جاوا کامل توضیح دادم . اما برای اینکه بیشتر روشن بشی اون پست رو اینجا کپی می کنم :happy:

به نقل از vocian :
بله درسته . هنوز ران تایم جاواییJSR برای ضبط و پخش صدای تماس گیرنده طراحی نشده. پس هیچ برنامه نویسی نمیتونه بدون داشتن JSR مربوطه برنامه منشی تلفنی بنویسه .

اما مسئله به قدرت C و محدودیت Java بر نمیگرده . داستان اینه که برادرانی که سیمبیان رو طراحی کردن کلیه ماژولها و لایبری های سطح پایین موبایل رو طراحی کردن و امکان دسترسی اونها رو به برنامه نویس به راحتی دادند(تقریبا همه ولی نه کاملا) . حالا این کار معایب و مزایایی داشت . اولین و بزرگترین عیب این کار از بین رفتن امنیت در این موبایل ها بود ( چون یک ویروس نویس یا یک تروجان نویس به راحتی میتونست کنترل موبایل رو بدست بگیره ولی در موبایل های جاوا این امکان براش از نظر فنی وجود نداشت) و بزرگترین مزیتش امکان ساخت برنامه های مختلف مثل همین خانم منشی بود. از مزایا و معایب سیمبیان گفتن دردی رو دوا نمیکنه همین جا ختمش کنیم بهتره.

نکته ای که مسلمه این هست که موبایل های جاوابیس هم دارن به سوی آینده ای پیش میرن که کنترل موبایل رو به دست برنامه نویس بدهند ( بعنوان مثال اولین اسمارت فون جاوا 2-3 ماه پیش توسط ال جی ارائه شد) اما این روند بسیار آرامه . چون بزرگترین هدف JME ارائه پلت فرمی امن و ایمنه . و دومین هدفش بالا بردن قدرت برنامه نویس:D
شاهد این ادعا اضافه شدن JSR135 به موبایل های سونی اریکسونه که یکی از فوائد اون امکان قفل کردن فایلها روی موبایل یا زوم کردن عکس ها و ... توسط برنامه های جدیدیه که از k750 به بعد برای این موبایل ها طراحی شدن و باز هم مطمئنا در سری های بعدی شاهد نوآوری های دیگه ای هستیم که همونطور که گفتم آرام و با حفظ امنیت کنترل رو به دست برنامه نویس میدهند .

راستی موبایل های جاوا بیس ال جی و سامسونگ که منشی تلفنی دارند یک تفاوت اساسی دارند . این منشی نه یک برنامه جاوا بلکه قسمتی از فرم ور موبایل هست. یعنی زمانی که موبایل عرضه میشه این برنامه همزمان با فرم ور توسط کارخانه سازنده داخل اون قرار داده شده. بهتر بگم : جناب برنامه نویس معظم شرکت سازنده توانایی دسترسی به پایین ترین فرامین و البته ساخت ماژولهایی رو روی دستگاه داره که به هیچ وجه شباهتی به J2ME ندارند و به منظور یک دستگاه خاص ( و در برخی مواقع به کمک سخت افزاری خاص) ساخته میشوند . البته این جناب برنامه نویس میتونه این ماژول رو به صورت اختصاصی برای اون موبایل به اشتراک بگذاره. یعنی یک فرد نوعی مثل من برنامه ای جاوا بنویسه که بتونه از اون ماژول استفاده کرده و منشی تلفنی بشه ( که این برنامه بیشتر شبیه یک اسکین عمل می کنه تا برنامه !) . این مورد آخری رو ندیدم اما ممکنه باشه . حضرت حق شاهده که از این بندگان چشم بادمیش هیچ کاری بعید نیست:D

فکر کنم دیگه این بحث کامل بسته شد:happy:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
ایول بلاخره یکی پیدا شد اینجا حرف حساب زد

اقا مثلا اون D600 که شما تو اروپا میبینی که روش منشی نیست درسته

این سامسونگ خودش یه فیرم ویر جدا برای مثلا ایران میزنه و توش قابلیت منشی رو میزاره بعد فیرم ویر رو میده به مثلا پارس قایم و اونا هم میریزن رو گوشی های گارانتی دارشون

می بینی که اولش که D600 اومده بود روش منشی نبود بعد 1 ماه پارس قایم فیرم ویرش رو از سامسونگ گرفت بعد از اون رو همه گوشی های d600 که گارانتیش بودن ریخت که الان همه شون هم منشی داره هم زبان فارسی هم تقویم فارسی

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
و دقیقا نکته همینه .

شرکت هایی مثل سامسونگ بازار ایران براشون خیلی مهمه . و حاضر هستند که به خاطر مشتری بیشتر چند نفر ساعت وقت بگذارند ( که هزینه زیاد و قابل توجهی نداره ) و فروش رو در بازار ایران بالا ببرند. اما برند هایی مثل نوکیا سونی اریکسون موتورولا نیازی به انجام این کار احساس نمیکنن.

دودش تو چش کی میره ؟ تو چش کسی که میخواد دو گوشی جاوا منشی نصب کنه ( من که نمیخوام اما اونایی که میخوان باید منتظر روزی بمونن که این شرکت ها به فکر اونها هم بیفتن)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
به نقل از vocian :
و دقیقا نکته همینه .

شرکت هایی مثل سامسونگ بازار ایران براشون خیلی مهمه . و حاضر هستند که به خاطر مشتری بیشتر چند نفر ساعت وقت بگذارند ( که هزینه زیاد و قابل توجهی نداره ) و فروش رو در بازار ایران بالا ببرند. اما برند هایی مثل نوکیا سونی اریکسون موتورولا نیازی به انجام این کار احساس نمیکنن.

دودش تو چش کی میره ؟ تو چش کسی که میخواد دو گوشی جاوا منشی نصب کنه ( من که نمیخوام اما اونایی که میخوان باید منتظر روزی بمونن که این شرکت ها به فکر اونها هم بیفتن)

فکر نمی کنم غیر سامسونگ هیچ کدوم تو این فکر برای ایرانی های بد بخت باشن:( :(

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
فکر کنم ال جی و پنتک هم تو فکر ایرانیای بدبخت هستن:happy:

این vms هم همچین خرجی نداره که احتایج به منشی تلفنی جدا باشه:D

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از vocian :
این vms هم همچین خرجی نداره که احتایج به منشی تلفنی جدا باشه:D

آی قربون آقا !
خب ما هم همینو میگیم:)

mhddns

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين كار براي استفاده منشي : استخدام :D يك منشي خوشكل كه هم منشي ات مي شه وهم ....!!!

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
به نقل از vocian :
فکر کنم ال جی و پنتک هم تو فکر ایرانیای بدبخت هستن:happy:

:D

البته اینا بیشتر به فکر فروش خودشون هستند تا ما

بالا