نرم افزار ويرايش فايلهاي css

كم پشت

کاربر تازه وارد
نرم افزاري هست كه بشه باهاش فاليلهاي css رو طراحي كرد و ساخت؟ مثلا براي يه سايت يك استيل ساخت؟

nendoke

کاربر تازه وارد
اره . دو تا راه داری یا باید از dreamweaver استفاده کنی یا از topstyle که دومی فقط واسه فایل های css و برنامه خیلی خوبیه.

ehsan

Administrator
به نظر من برای شروع با FrontPage کار کنید. هم کار باهاش آسونه و هم نتیجه رو خوب و کامل میده. البته نقص هایی هم داره که با یه کم کار قلقش میاد دست آدم.
بعد از اینکه کار با استایلها و فرقهای المانهای مختلف رو پیدا کردین دیگه با یه text editor ساده مثل notepad میتونین استایلها رو بنویسید.

شايان

مدیران قدیمی
من با EmEditor كار ميكنم ! خيلي خيلي هم راضي هستم . يه چيز تو مايه هاي Notepad ه ولي براي Code نويسي !

كم پشت

کاربر تازه وارد
به نقل از شايان :
من با EmEditor كار ميكنم ! خيلي خيلي هم راضي هستم . يه چيز تو مايه هاي Notepad ه ولي براي Code نويسي !
بابا اين نرم افزار ها براي حرفه اي هاي من يه نرم افزار مي خوام قشنگ لقمرو بزار تو دهنم!!

شايان

مدیران قدیمی
آخه اوني كه تو ميخواي فكر نكنم اصلا وجود داشته باشه !

كه مثلا يه صفحه با Table و Font و هزار تا دستور HTML بسازي ... بعد با يه كليك همش بهش Style CSS !!! اگر همچين چيزي پيدا كردي كه منم بدم نمياد باهاش كار كنم ! :D :D

كم پشت

کاربر تازه وارد
به نقل از شايان :
آخه اوني كه تو ميخواي فكر نكنم اصلا وجود داشته باشه !

كه مثلا يه صفحه با Table و Font و هزار تا دستور HTML بسازي ... بعد با يه كليك همش بهش Style CSS !!! اگر همچين چيزي پيدا كردي كه منم بدم نمياد باهاش كار كنم ! :D :D

بابا ايني هم كه گفتي براي حرفه اي هاي كه Table و Font و هزار تا دستور HTML رو ميسازن بعد همش ميشه Style CSS . من مي خوام همه چيزو خودش پيش فرض ساخته باشه بعد من انتخابش كنم. ببرم بزارم تو سايتم در اين حد :)

nendoke

کاربر تازه وارد
کم پشت بابا جان topstyle فقط مخصوص ساخت css . الان معمولا تم کار رو با این برنامه ها می سازن بعد کسایی که حرفه ایی ترن با دست می شنن کد رو تغییر می دن. topstyle فقط . تازه یه سیستم نمایش خیلی توپ هم داره و dreamweaver سیستم ادیت css رو از این برنامه برداشته.

shankimout

Registered User

شايان

مدیران قدیمی
با اين صفحه ميتوني Style بسازي ... چيزه خاصي نيست ! يعني اوني نيست كه تو ميخواي !

Ali_ix

Registered User
اگر حوصله یاد گرفتن رو دارید بعد از یک دو همفته کار با FrontPage سعی کنید برید سمت DreamWeaver چون اصولا خیلی کاملتر و حرفه ای تره ...
یک خوبی که داره شما CSS رو به فایل در حال ویرایشتون Attach میکنید و همزمان هر دو رو میتونید ادیت کنید...
ولی TopStyle همچین امکانی نداره ...
اگر فقط ی ادیتور تیریپ نوت پد میخواید Edit Plus عالیه ... Syntax Highlighting و یه نموره همTag Dictionary ... کلا برنامه سبک و خوبیه ...
موفق باشید...
علی

بالا