برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار SmartCom GPS برای GPS داخلی (N95,N82,...)+ کاملترین نقشه شهرها

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام
من گوشي Xperia دارم و ويندوز موبايل 6.1 روش نصبه. OZi explorer رو روش نصب كردم و نقشهء كرمانشاه رو هم دانلود كردم . ولي وقتي ميزنم كه نقشه رو لود كنه پيغام ميده : Image file not found or could nit be loaded. چي كارش بايد بكنم ؟
عزیز من که تو اول پست دوم توضیح دادم اگر یکی از این نقشه ها رو دانلود میکنید دیگه نمیخواهد (کالیبره کنید و OZi explorer ... را نصب کنید)

اون نقشه آماده استفاده است. در صورتی که یک نقشه با پسوند JPG اسکن کردید باید از اون برنامه استفاده شود

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
با تشکر از راهنماییتون، ولی متاسفانه با این ورژن هم مشکل بر طرف نشد و همچنان بعد از 6 - 7 ثانیه از برنامه خارج میشه.
!!!

بهتره که مموری رو در یارید و یک بک آپ از گوشیتون (از حافظه داخلی) بگیرید و گوشیتون رو یک فرمت کامل بکنید و دوباره این ورژن جدید رو حتما تو حافظه داخلی گوشی نصب کنید

احتمالا درست بشه.
خبرش رو بده

pmash

Registered User
لایک‌ها
10
!!!

بهتره که مموری رو در یارید و یک بک آپ از گوشیتون (از حافظه داخلی) بگیرید و گوشیتون رو یک فرمت کامل بکنید و دوباره این ورژن جدید رو حتما تو حافظه داخلی گوشی نصب کنید

احتمالا درست بشه.
خبرش رو بده
واقعاً ممنون، درست شد.

یک سوال دیگه: می خواستم ببینم امکانش هست خودمون نقشه ایران رو برای Nokia Maps آماده کنیم؟

یک بار دیگه تشکر بخاطر راهنماییتون

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
واقعاً ممنون، درست شد.

یک سوال دیگه: می خواستم ببینم امکانش هست خودمون نقشه ایران رو برای Nokia Maps آماده کنیم؟

یک بار دیگه تشکر بخاطر راهنماییتون
خدا را شکر.

نقشه هم کار بنده که نیست. اگر کسی بتونه بسم الله ...

uk88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .من 4 تا برنامه(SMARTCOM GPS) را دانلود کردم.ولی روی گوشی
N82
نصب نمیشه؟\پیغام میده مجوز منقضی شده

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام .من 4 تا برنامه(SMARTCOM GPS) را دانلود کردم.ولی روی گوشی
N82
نصب نمیشه؟\پیغام میده مجوز منقضی شده
باید برنامه رو ساین کنید بعد نصب کنید.

نحوه ساين کردن برنامه ها و تم در گوشي (پيغام Certificate error در هنگام نصب)

از این ورژن هم استفاده کنید

SmartcomGps1.56_Cracked by Sadeghspy__signed__.zip
ضمیمه آخر این پست

uk88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید جوابهایی را که میدید کجا میشه راحت دید؟نمیشه مستقیم میل کنید.>؟ممنون:)

یک سوال دیگه هم داشتم. یکی از دوستام N82 داشت برنامه GPS رو از رو گوشیش منتقل کردم ملی رو گوشی من کار نکرد ممکنه همین باعث میشه برنامه رو نصب نکنه

یک سوال دیگه باید اول SMART COM GPS را بریزیم بعد نقشه ها رو؟چون من تمام نقشه هام را پاک کردم تا این برنامه را بریزم

و اخریش هم اینکه گوشیم گارانتی اصله. شرکت NOKIA برنامه GPS را رایگان نصب مکنه یا پولیه؟خیلی ممنون اگه زود جواب بدین;)

برای ساین .ببخشید.در ضمن حجم سوالها هم زیاد بود

در ضمن فایلی را که گفته بودید دانلود کردم جواب نداد میگه .REQUIERD APPLICATION ACCESS NOT GRANTED
ولی تو کامیوتر میگه نصب شد..

در ضمن چه جوری تو علا الدین سه سوته بدون ساین نصب می کنن

Last edited by a moderator:

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
ببخشید جوابهایی را که میدید کجا میشه راحت دید؟نمیشه مستقیم میل کنید.>؟ممنون

همین جا

یک سوال دیگه هم داشتم. یکی از دوستام N82 داشت برنامه GPS رو از رو گوشیش منتقل کردم ملی رو گوشی من کار نکرد ممکنه همین باعث میشه برنامه رو نصب نکنه

معلومه کار نمیکنه
باید روی گوشی شما هم ساین بشه (سریال گوشی شما با اون فرق میکنه)

یک سوال دیگه باید اول SMART COM GPS را بریزیم بعد نقشه ها رو؟چون من تمام نقشه هام را پاک کردم تا این برنامه را بریزم

اول برنامه رو میریزید بعد یه فولدر به اسم map ساخته میشه. بعد نقشه ها رو میریزید توی اون.

و اخریش هم اینکه گوشیم گارانتی اصله. شرکت NOKIA برنامه GPS را رایگان نصب مکنه یا پولیه؟خیلی ممنون اگه زود جواب بدین

والا گارانتی اصلا ربطی به نصب برنامه نداره.

در ضمن فایلی را که گفته بودید دانلود کردم جواب نداد میگه .REQUIERD APPLICATION ACCESS NOT GRANTED

خب اول باید ساین کنید بعد این برنامه رو امتحان کنید
(اصلا شما فایل سرتیفیکیت گوشیتون رو گرفتید)

همه این مطالب تو گفته شده ولی کی حال داره دقیق بخونه!!

در ضمن چه جوری تو علا الدین سه سوته بدون ساین نصب می کنن

اون ها یک نسخه از این نرم افزار رو دارند که نیاز به ساین نداره و وگرنه با یکیشون صحبت کردم گفت اگر بخواهید کل گوشی رو ساین (یا هک) کنیم باید گوشیت رو یک روز بزاری اینجا!

uk88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ار اینکه به سوالهام پاسخ دادید ممنون. شما نمیتونید یکی از اون نسخه هایی که نیاز به ساین نداره بذارین تو سایت pls.
ضمنا serial no.را هم گذاشتم برای ساین ولی تا 5 تا پست نشه مثل اینکه قبول نمیکنید.(8 تا رو کردید 3 تا!!)

pmash

Registered User
لایک‌ها
10
من یک نقشه تهران رو از یک سایت دیگه (.ir-tci.org) با حجم 47 مگ گرفتم ولی از نظر کالیبره مشکل داره و اصلا بیرون از نقشه رو نشون می ده، می خواستم ببینم این همون نقشه 57 مگی شماست و اگه هست می شه فایل کالیبره ای رو که برای نقشه 57 مگی گذاشتین برای این نقشه استفاده کرد یا نه؟
ضمناً فایل کالیبره ای که گذاشتین (amini.parsaspace.com)( Tehran7_up.rar ) دانلود نمیشه

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
من یک نقشه تهران رو از یک سایت دیگه (.ir-tci.org) با حجم 47 مگ گرفتم ولی از نظر کالیبره مشکل داره و اصلا بیرون از نقشه رو نشون می ده، می خواستم ببینم این همون نقشه 57 مگی شماست و اگه هست می شه فایل کالیبره ای رو که برای نقشه 57 مگی گذاشتین برای این نقشه استفاده کرد یا نه؟
ضمناً فایل کالیبره ای که گذاشتین (amini.parsaspace.com)( Tehran7_up.rar ) دانلود نمیشه
سلام

(amini.parsaspace.com)( Tehran7_up.rar ) مشکلی نداره و دانلود میشه!

نقشه 47 مگی هم در پست اول گذاشته بودم . من از همون استفاده میکنم و فایل کالیبره درستش اینه :

شما این فایل رو که مخصوص نسخه 47 مگی هست جایگذین فایل .map خودتون کنید حتما درست میشه و اگر نشد مشکل از چیز دیگه ای هست.

فایل های ضمیمه

• Big Tehran.zip
    1.4 KB · نمایش ها: 29

pmash

Registered User
لایک‌ها
10
سلام

(amini.parsaspace.com)( Tehran7_up.rar ) مشکلی نداره و دانلود میشه!

نقشه 47 مگی هم در پست اول گذاشته بودم . من از همون استفاده میکنم و فایل کالیبره درستش اینه :

شما این فایل رو که مخصوص نسخه 47 مگی هست جایگذین فایل .map خودتون کنید حتما درست میشه و اگر نشد مشکل از چیز دیگه ای هست.

ممنون درست شد.

kourosh1973

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تو گوشی n97 من smartcom رو در mass storage نصب کردم
ولی فولدرش تو گوشی تو phone memory میاد
مشکل اینه که map باید در فولدر smartcom نصب بشه ولی حجمش بیشتر از اونه و کپی نمیشه
توی درایو mass storage هم فولدر data\smartcom\map وجود نداره
خودم هم که میسازمش برنامه از اونجا نمیخونتش
راه حل چیه؟؟؟؟؟؟
ممنون به خاطر سایت مفیدتون

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
ببینم راه حلی هست که نقشه های Google Earth را بصورت یک فایل JPG خروجی بگیریم؟ من میخوام نقشه دانشگاهمون را درست کنم.

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام
تو گوشی n97 من smartcom رو در mass storage نصب کردم
ولی فولدرش تو گوشی تو phone memory میاد
مشکل اینه که map باید در فولدر smartcom نصب بشه ولی حجمش بیشتر از اونه و کپی نمیشه
توی درایو mass storage هم فولدر data\smartcom\map وجود نداره
خودم هم که میسازمش برنامه از اونجا نمیخونتش
راه حل چیه؟؟؟؟؟؟
ممنون به خاطر سایت مفیدتون
من دیروز جواب این پست رو داده بودم
چه جوری پاک شد!!!

شما نرم افزار رو حتما توی حافظه داخلی گوشی نصب کن درست میشه.

هم یه فولدر توی مموری هم در گوشی ساخته میشه
شما نقشه ها رو توی قسمت map توی مموری بریز .

ببینم راه حلی هست که نقشه های Google Earth را بصورت یک فایل JPG خروجی بگیریم؟ من میخوام نقشه دانشگاهمون را درست کنم.

ببخشید تو این زمینه کار نکردم. ولی اگر نقشه خوبی از دانشگاه دارید میتونید اسکن کنید و بعد هم کالیبره و ... و با اسمارت ازش استفاده کنید

ممنون

alijon1139

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید می خواستم بگم این نقشه گوگلی اصفهان خیلی خطا داره(حدود 40-50 متر) می خوام بدونم آیا راهی برای دقیق تر کردن اون وجود داره یا نه؟ ممنون میشم جوابشو برام بنویسین فعلاً.....

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام خسته نباشید می خواستم بگم این نقشه گوگلی اصفهان خیلی خطا داره(حدود 40-50 متر) می خوام بدونم آیا راهی برای دقیق تر کردن اون وجود داره یا نه؟ ممنون میشم جوابشو برام بنویسین فعلاً.....
باید دستی و با توجه به پست دوم کالیبره اش کنید.

از قسمت MAP ---> و گزینه کالیبره در اسمارت جی پی اس کام

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
دوستان یک سری نقشه ماهواره ای به لیست اضافه و لیست آپ شد.

بالا