برگزیده های پرشین تولز

نسخه استاندارد بازی Rainbow Six Siege حذف نخواهد شد

Moein TN

Registered User
لایک‌ها
52
به‌‌دنبال تغییر قیمت نسخه‌های مختلف بازی Rainbow Six Siege و نارضایتی بازیکنان، یوبی‌سافت اعلام کرد که نسخه استاندارد بازی حذف نخواهد شد.
روز جمعه بود که خبری مبنی بر نسخه‌های جدید بازی Rainbow Six Siege و تغییراتی که ماه آینده روی آن‌ها اعمال می‌شود منتشر شد. که در ادامه با بازخوردهای منفی بازیکنان رو به رو شد. حال، کمپانی یوبیسافت (Ubisoft، سازنده و ناشر بازی Rainbow Six Siege اعلام کرده که نسخه استاندارد بازی، حذف نخواهد شد. با توجه به اخبار بازی منتشر شده، کمپانی یوبی‌سافت در جریان بیانیه‌ای اعلام کرد:

به‌دنبال معرفی‌ای که چند روز پیش انجام دادیم، متوجه شدیم که ناامیدی بازیکنان افزایش یافته است. برای آن دسته از افرادی که قصد دارند به‌‌عنوان شخصی تازه‌وارد، به دنیای Rainbow Six Siege وارد شوند یا اشخاصی که نگران دعوت کردن دوستان خود به بازی هستند، باید بگویم که نسخه استاندارد بازی، با قیمت فعلی خود (۴۰ دلار) در فروشگاه باقی خواهد ماند.

در ادامه کمپانی یوبی‌سافت اعلام کرد که درآینده اطلاعات بیشتری حول اوپراتورهای نسخه استارتر ادیشن منتشر خواهد کرد. درانتها یوبی‌سافت اعلام کرد که از امروز تا تاریخ ۱۵ اسفند ماه (۶ مارس) تمامی بازیکنانی که Rainbow Six Siege را تجربه کنند، پوسته الیت Ash Sidewinder را رایگان دریافت خواهند کرد و درادامه، پس از شروع فصل اول سال سوم بازی، می‌توانند این پوسته را در Inventory خود مشاهده کنند.

منبع: 118فایل

sam09ft

Registered User
لایک‌ها
26
تمامی بازیکنانی که Rainbow Six Siege را تجربه کنند :)

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
الان نسخه هاش چه فرقی با هم داره؟
من تازه میخوام انلاین بازی کنم کدوم نسخه رو بخرم؟

Alexia.Dunham

Registered User
لایک‌ها
55
الان نسخه هاش چه فرقی با هم داره؟
من تازه میخوام انلاین بازی کنم کدوم نسخه رو بخرم؟
یه نسخه حالت استاندارد یا شروع داره
که ارزون تر هست ولی امکانات خاصی نداره
یه نسخه هست کمی گرون تر هست
یکم اپراتور های بیشتری رو برای اول بازی بهت میده و یکم اپشن های بهتری برای شروع داری
اگر حوصله جمع امتیاز نداری همون گرون تر و بگیر

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
یکی بیاد به منی که لول 230 هستم و با خون دل اپراتورهارو خریدم جواب بده الان :general503::general503::general208:

بالا