آژانس هواپیمایی
pop up

نسخه فارسي مكس‌وب‌پورتال

شروع موضوع توسط pedramr ‏11 نوامبر 2007 در انجمن سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت

1. pedramr

pedramr کاربر تازه وارد

يك پورتال در واقع سايتيه كه شما از طريق اون به همه اطلاعات مورد نياز خودتون توي اينترنت دسترسي پيدا مي‌كنن. فرض كنين كه نياز دارين سايتهاي طبقه بندي شده فارسي ، اطلاعات هواشناسي ايران ، سايتهاي كاربردي و ترجمه و چَت ، اخبار طبقه بندي شده و روزنامه‌ها رو بخونين و در عين حال ، در انجمن‌هاي مجازي شركت كرده ، و به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل گوناگون بپردازين و يا بخشهايي از وب رو خودتون طبقه بندي كنين و در سايت قرار بدين تا هميشه به آسوني از اونجا به محل مورد نظرتون توي اينترنت برسين.

مدتها قبل برنامه‌اي رو كه اين كار رو مي‌كنه روي سايتي پيدا كردم ، و بعد از ترجمه‌اش و قرار دادن روي سايتم نتيجه خوب‌تر از اوني مي‌شُد كه فكرش رو مي‌كردم:

www.PedramWeb.Com

وقتي به زبون فارسي با اينترنت برخورد مي‌كنيم حس بهتري هم داريم.

2. behnam666

behnam666 همکار بازنشسته

سلام
    خسته نباشید آقا پدرام.. به خوبی ترجمه شده.. حالا قصد دارید بزارید واسه دانلود؟؟؟ یا فقط خواستید اطلاع بدید.

3. rayanehkhabar

rayanehkhabar Registered User

سلام دوست عزيز.
    با تشكر از شما بابت فارسي كردن اين برنامه
    من حدود 2 يا 3 سال پيش اين برنامه را در سايتهاي مختلف به صورت فارسي ديده بودم ولي هيچ وقت لينك دانلودش را پيدا نكرده بودم. ظاهرا شما هم لينك دانلودي براي آن قرار نداده ايد؟

--------------------------------------------------------------------------------

رايگان.ir