برگزیده های پرشین تولز

نصب نوك از طريق كنترل پنل ارتقا و فارسي كردن

asirha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگر نوك رو از طريق كنترل پنل نصب كنيم (فانتاستيك) چطور ميشه كه هم فارسيش كنيم و حفرهاي اون رو با ارتقائش پر كنيم
براي فارسي كردن نوك ميشه كه فقط فايلهاي لانگويچ فارسي رو ريخت تو جاي خودشون اون موقه براي نوك مشكلي به وجود نمياد
براي ارتقا او بايد چكار كنيم :( و آيا با ارتقا نوك به نسخه 7 به بالا مشكل امنيتي كه حالا داره برطرف ميشه
براي ارتقا نوك بايد كل اسكريپها دوباره آپلود بشن :wacko:
××چطوري تو نوك يك توپيك ساخته و براش يك عكس بزارم
تو قسمت فهرست چطور يك بخش ديگه اضافه كنم (مثلا جوكستان يا هر چيز ديگه)
در پيامها و اخبار سايت ميتونم از كدهاي اچ تي ام ال بدون محدوديت استفاده كنم
براي اضافه كردن و كم كردن يك تمپ فقط پك كردن يا كپي كردنش تو پوشه تمپ كافي
لطفا تا جاي كه ممكنه مثل هميشه روشن و واضح به سوالات جواب بديد مخصوصا سوالات اول
راستي اين سايتهاي كه بر اساس نوك هستن هنوز مشكل حك شدن رو دارن يعي باگشون اصلاح نشده(خود سايت نوك كاري نكرده)

خيلي چاكريم ;)

asirha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي نيست جواب بده من جواب اكثر سوالاتي كه قبلا كردم رو پيدا كردم فقد بگيد من اگر نتونم نوك رو آپلود كنم (به دليل سرعت پايين اينترنت اينجا)چطور ميتونم اون رو فارسي كنم
تر خدا اينقدر ما رو منتظر نزاريد

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
آقا سوالات زياده تيكه تيكه مي پرسيدي بيشتر جواب مي گرفتي ! از من مشنوي بيخيال نصب از كنترل پنل شو چون بايد بيشتر فايل ها رو جايگزين كني ! برو از ايران اسكريپت نسخه 7.1 رو بگير(زياد فارسي نشده) و نصب كن يا اينم كه صبر كن كار فارسي نوك ها تموم بشه و از اوجا بگير و نصب كن ! فارسي سازيش به اين سادگي ها نيست كه دو تا فايل زبان رو عوض كني و خيلي از قسمت ها عوض شده !
در ضمن براي جوكستان يا امسالهم بايد ماژول هاي مخصوصش رو دانلود كني و فارسي كني بعد روي سايتت نصب كني !
شوالي بود در خدمتم !

asirha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از جوابتون ممنون
من از چند نفر از دوستام شنیدم که فارسی نوک طوری اسکریپ هارو عوض میکنه که اطلاعات یه جورای برای اونا هم ارسال میشه من که با ور نکردم اگر خواستی با من تماس بگیر تا بتون بگم که کدوم سایت یا بهتر بگم کی این رو گفته
(میبینی تر خدا بعضیا بدون چشم داشت دارن کار خیر برا ما میکنن و بعضیا اینجور چوب میکنن لا چرخشون)
نظر شما چیه اینجور چیزی امکان داره

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از asirha :
از جوابتون ممنون
من از چند نفر از دوستام شنیدم که فارسی نوک طوری اسکریپ هارو عوض میکنه که اطلاعات یه جورای برای اونا هم ارسال میشه من که با ور نکردم اگر خواستی با من تماس بگیر تا بتون بگم که کدوم سایت یا بهتر بگم کی این رو گفته
(میبینی تر خدا بعضیا بدون چشم داشت دارن کار خیر برا ما میکنن و بعضیا اینجور چوب میکنن لا چرخشون)
نظر شما چیه اینجور چیزی امکان داره
بعيد مي دونم محمد همچين كاري كرده باشه. ميشناسنمش يعني غير ممكنه همچين كاري بكنه.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از asirha :
از جوابتون ممنون
من از چند نفر از دوستام شنیدم که فارسی نوک طوری اسکریپ هارو عوض میکنه که اطلاعات یه جورای برای اونا هم ارسال میشه
به نظر من هم خيلي بعيده كه اين كار رو كرده باشه.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
خدا خیرتون بده خب یکی ÷یش فدم بشه بیاد فارسی سازی رو باد بده آخه مگه خود شماها از کجا یاد گرفتین؟

کامی جان تو که با ما رفیقی

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
اگر كسي هم هست به ما كمك كند كه براي من سايت www.iroonikids.com طراحي كند من به هش بالاي 2000 بازديد در ماه مي دم اونم تا 6 ماه چون من تو كار تبليغات اينترنتي ماهرم وراحت مي شه روزانه بيش از 2000 بازديد كننده داشت كسي اگر مي تواند كمك كند از مسئوالان اين فروم هم مي خواهم اگر مي توانند در طراحي سايت به من كمك كنند سايتو طراحي كنند با ايميل من [email protected] تماس بگيريد جبران مي كنم
هاست من 50 مگابايت وويندوز است
همچنين براي دست مزد يك هاست 10 مگابايتي هم مي دهم خبرم كنيد از طريق ايميل
[email protected]

بالا