برگزیده های پرشین تولز

نصب وبندوز براي اولين بار روي هارد خشك (پارتيشن بندي نشده)

Shadi_sarshar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا كمكم كنيد.. فكر كنم به همين راحتي ها نيست.

Anek

Registered User
لایک‌ها
5
اگر می خواهید ویندوز XP نصب کنید که خودش هنگام نصب این امکان را بهتون می ده که پارتیشنی برای نصب ویندوز درست کنید.
بعد از اتمام نصب توسط کنسول mmc می تونید بقیه هارد را پارتیشن بندی کنید
اگر اطلاعات بیشتری خواستید بفرمایید تا بیشتر توضیح دهم

FAB81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای پارتشین بندی میتونی از مکس بلاست یا پارتشین مجیک استفاده کنی .

Shadi_sarshar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر می خواهید ویندوز XP نصب کنید که خودش هنگام نصب این امکان را بهتون می ده که پارتیشنی برای نصب ویندوز درست کنید.

ممنونم anekعزيز...:)
راستش من خيلي مبتدي و در عين حال مشتاق به دونستنم... من گزينه امكان پارتيشن بندي در حين نصب رو ديدم. اما منظور شما رو از ((بعد از اتمام نصب توسط کنسول mmc می تونید بقیه هارد را پارتیشن بندی کنید)) :f34r::wacko:رو متوجه نشدم... ممنون مي شم اگه بيشتر توضيح بدي.
ممنون.:happy:

Shadi_sarshar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای پارتشین بندی میتونی از مکس بلاست یا پارتشین مجیک استفاده کنی .[/QUOTE

دوست عزيز FAB81!
منظور من قبل از ورود به محيط سيستم عامل هستش. اما از مكس بلاست و يا پارتيشن مجيك بعد از نصب ويندوز ميشه استفاده كرد ( البته تا اونجايي كه من مي دونم.)
اگر راهي براي استفاده از اين نرم افزارها قبل از نصب سيستم عامل وجود داره برام توضيح بدين.. ممنون ميشم.;)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اگر سی دی بئتیبل پارتیشن مجیک داشته باشی خودش امکاناتش رو داره و به نظر من از همشون بهتره
ولی چون میگی مبتدی هستی به نظر م اگر حتما دوست داری یاد بگیری فعلا با همون بوتیبل خود xp بیا بالا و بعد از تایید قوانین با کلید f8 وارد یه صفحه میشی که هاردت رو خام خام نشون میده بعد با استفاده از گزینه ها میتونی هارد رو تقسیم بندی کنی و در آخر درایو اول یا همون c رو انتخاب مبکنی و با زدن enter از شما سوال میکنه که چگونه فرمتش کنم یا فت 32 یا ntfs بعد از انتخاب و تایید وارد مراحل بعدی میشه
اگر به گزینه هایی که خودش زیر صفحه و یا درون مطالب اشاره میکنه دقت کنی و درست انتخاب کنی خودت یاد میگیری
صد البته انگلیسی هست ولی ساده و عمومی
باز هم در خدمتیم

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
بهترين و سريعترين كار استفاده از سي دي Hiren's Boot هست .. بعد از اينكه سيستم را با سي دي بوت كرديد بريد از برنامه Acronis Disk Director استفاده كنيد و پارتيشن بندي كنيد ...

بعد هم سيستم را ريست كنيد و سي دي ويندوز را بزاريد فرقي نداره XP يا Vista هر كدوم را دوست داريد و ويندوزتون را نصب كنيد ...

به همين سادگي به همين خوشمزگي ...:lol:

Shadi_sarshar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ممنون از توضيحاتتون..
اما مي خواستم اگه ممكنه يه كم بيشتر درباره كنسولها توضيح بدين.
:happy:

Shadi_sarshar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين و سريعترين كار استفاده از سي دي Hiren's Boot هست .. بعد از اينكه سيستم را با سي دي بوت كرديد بريد از برنامه Acronis Disk Director استفاده كنيد و پارتيشن بندي كنيد ...

بعد هم سيستم را ريست كنيد و سي دي ويندوز را بزاريد فرقي نداره XP يا Vista هر كدوم را دوست داريد و ويندوزتون را نصب كنيد ...

به همين سادگي به همين خوشمزگي ...:lol:

لينكي براي دانلود ااين نرم افزار دارين؟
ممنون مي شم.. راستي از توضيحاتتون هم ممنون.

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248

Shadi_sarshar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون به خاطر راهنماييتون خيلي كمك كرد

Shadi_sarshar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر سی دی بئتیبل پارتیشن مجیک داشته باشی خودش امکاناتش رو داره و به نظر من از همشون بهتره
ولی چون میگی مبتدی هستی به نظر م اگر حتما دوست داری یاد بگیری فعلا با همون بوتیبل خود xp بیا بالا و بعد از تایید قوانین با کلید f8 وارد یه صفحه میشی که هاردت رو خام خام نشون میده بعد با استفاده از گزینه ها میتونی هارد رو تقسیم بندی کنی و در آخر درایو اول یا همون c رو انتخاب مبکنی و با زدن enter از شما سوال میکنه که چگونه فرمتش کنم یا فت 32 یا ntfs بعد از انتخاب و تایید وارد مراحل بعدی میشه
اگر به گزینه هایی که خودش زیر صفحه و یا درون مطالب اشاره میکنه دقت کنی و درست انتخاب کنی خودت یاد میگیری
صد البته انگلیسی هست ولی ساده و عمومی
باز هم در خدمتیم

دست شمادرد نكنه خيلي استفاده كردم حالا يك مشكل جديد دارم وقتي سيستم را در حالت stanBYمي گذارم خيلي اذيت مي كند بيشتر مواقع مجبور مي شوم reastartكنم به نظر شما كجاست منظورم اينكه بعداز stanbyبا خيلي از برنامه ها نمي توان كار كرد و سيستم هنگ مي كند علت ان چيست لطفا راهنماي كنيد متشكرم

بالا