برگزیده های پرشین تولز

نصب وب كم رويه وب سايت ...

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
با سلام به تمامي بچه هاي خوبه پرشين تولز...

راستش سوالي كه برام پيش اومده اينه كه چطوري ميشه Webcam رو روي Website نصب كرد...

آخه تو چند تا از وب سايت ها ديدم كه طرف وب كمش رو گذاشته بود اون جا و هر كي وارد وب سايتش ميشد مي تونست از اون جا طرف رو ببينه...

يعني به اين صورت كه هر چند ثانيه عكس جديد جاي عكس قبلي رو تو صفحه وب كم مي گرفت...

حالا سوالي كه از بچه ها داشتم اين بود ... كسي هست كه در رابطه با نصب Webcam رو وبسايت اطلاعاتي داشته باشه...

بتونه توضيحاتي يا اموزشي رو بده...

منتظر جوابتون هستم...

فعلا

مكس

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
يه برنامه هست به نام وب كم اكس پي سايتش رو الان يادم نيست ولي اونو بايد نصب مني روي سرور بعد هركي بره توي سايتت عكس شما روي سايت مي بينه يا به صورت فلش يا گيف
البته بگم كه اينترنت خيلي سريع احتياج داري
براي كسب اطلاعات بيشتر توي سايت www.persiannetworks.com يه سرچي بكن اونجا جوابهاي خوبي پيدا مي كني

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از als_1360 :
يه برنامه هست به نام وب كم اكس پي سايتش رو الان يادم نيست ولي اونو بايد نصب مني روي سرور بعد هركي بره توي سايتت عكس شما روي سايت مي بينه يا به صورت فلش يا گيف
البته بگم كه اينترنت خيلي سريع احتياج داري
براي كسب اطلاعات بيشتر توي سايت www.persiannetworks.com يه سرچي بكن اونجا جوابهاي خوبي پيدا مي كني

از بابت توضيحاتت ممنون...

ميشه كسي اگه لينك دانلودي چيزي داره بهم بده...

در رابطه با طريقه نصبش هم امكانش هست يه توضيحي بدي چطوري بايد روي سرور نصب بشه و كد خاصب رو بايد روي وب گذاشت...؟! :blink:

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Gt_Max :
با سلام به تمامي بچه هاي خوبه پرشين تولز...

راستش سوالي كه برام پيش اومده اينه كه چطوري ميشه Webcam رو روي Website نصب كرد...

آخه تو چند تا از وب سايت ها ديدم كه طرف وب كمش رو گذاشته بود اون جا و هر كي وارد وب سايتش ميشد مي تونست از اون جا طرف رو ببينه...

يعني به اين صورت كه هر چند ثانيه عكس جديد جاي عكس قبلي رو تو صفحه وب كم مي گرفت...

حالا سوالي كه از بچه ها داشتم اين بود ... كسي هست كه در رابطه با نصب Webcam رو وبسايت اطلاعاتي داشته باشه...

بتونه توضيحاتي يا اموزشي رو بده...

منتظر جوابتون هستم...

فعلا

مكس

من قبلا يك چند تا برنامه در اين مورد تو ويلاگم معرفي كرده بودم . اما يكي از بهترين ها و رايگان ترين ها فكر مي كنم اين باشه .

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از alpha :
من قبلا يك چند تا برنامه در اين مورد تو ويلاگم معرفي كرده بودم . اما يكي از بهترين ها و رايگان ترين ها فكر مي كنم اين باشه .

از بابت توضيحت ممنون...

يه امتحاني مي كنم... ;)

كسي برنامه ديگه اي سراغ نداره...؟! :blink:

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
اون وب كم ايكس پي كي گفتم اينه http://www.webcamxp.com/ ببين خيلي ساده و خيلي سريع هستش من خودم توي شبكه داخلي مون از اين استفاده كردم مي توني كارت كپچر رو هم شير كني

بالا