برگزیده های پرشین تولز

نصب ويندوز هاي شبكه از روي سرور

signal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنام الله
سلام به همه دوستان
من ميخوام از روي سرور 2000 يا 2003 روي بقيه pc هاي شبكه ويندوز نصب كنم
يا به قولي يه ويندوز نصب كنم بقي رو share کنم و دیگه نخواد روی هر سیستم بشینم یه چند ساعتی ویندوز نصب کنم.
از دوستان اگر میتونید منو راهنمای کنید منتظر جوابهایتان هستم.
با تشکر . سید
به امید ظهور منجی

Sharafi_admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اگه همه سخت افزارات يكي باشند يكبار روي يكي همه چيزو نصب و تنظيم مي كني بعد Windows 2000 System Preparation Tool, Version 1.1 رو از Windows 2000 Server Resource Kit CD نصب و اجرا مي كني بعد با فلاپي بوت درست شده در برنامه Norton Ghost 2003 يك Image از درايو يا Partition اي كه windows و برنامه ها نصب شدن مي گيري بعد اونو روي بقيه نصب ميكني.
مي توني از امكانات شبكه خود برنامه براي فرستادن فايل Image استفاده كني خلاصه خودش تور آموزشي داره.

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه اين يه چيز ديگه است.
شما از قسمت Windows 2k adds-on component گزينه Remote Instalation Server رو انتخاب و نصب كن يه خورده كار مي بره ولي مي توني از اون براي نصب ويندوز 2000 حرفه اي يا ايكس پي رو كامپيوتر هاي شبكه كه سي دي درايو ندارن استفاده كني .
تو فكر norton goust نباش اون يه چيز ديگه است.

Sharafi_admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nkm :
كسي اگه اين norton goust رو داره و حجمش كمه براي من بفرسه

از فروشگاه كيميا جنب بازار رضا خريدم 2000 و حجمش حدود 100مگابايت است و حواستون باشه كه فقط نسخه 2003 اون تو NTFS مشكل نداره.

aryagohar جان اگه مي شه راجع به Remote Instalation Server بيشتر توضيح بده ممنون.

Sharafi_admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Remote Instalation Server رو از Help ويندوزسرور ديدم خيلي عاليه فقط يه سوال كه آيا بايد كارت شبكه هام آي سي Boot ROM داشته باشند اونم تازه از نوع خاصيش يا نه

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كارت شبكه شما بايد PXE Boot Rom داشته باشه يا بتونه از طريق ديسكت بتونه از روي DHCP يه IP بگيره . بعدا بيشتر توضيح مي دم.

Sharafi_admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از aryagohar :
كارت شبكه شما بايد PXE Boot Rom داشته باشه يا بتونه از طريق ديسكت بتونه از روي DHCP يه IP بگيره . بعدا بيشتر توضيح مي دم.
ممنون منتظريم

بالا