برگزیده های پرشین تولز

نصب چند رایتر و کپی همزمان ؟

REGISTERED USER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان و متخصصین گرامی

من یه مشکلی داشتم که امیدوارم راهنمایی کنید

روی یکی از دستگاه های فروشگاه چند تا رایتر نصب کردم ( 4 تا ) که مدل gigabyte هستند ... چطور می تونم از روی یه سی دی رام روی چند سی دی یا دو وی دی یبه طور همزمان رایت کنم ؟ آیا باnero می شه ؟ یا تنظیمات خاصی داره ؟

مرسی :blush:

REGISTERED USER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رم دستگاه : 2 گیگابایت DDRII

CPU : اینتل دو هسته ای 2 گیگاهرتز 4 مگا کش

هارد : 320GB maxHighSATAII

مین بورد : GIGABYTE مدل رو نمی دونم اما در اومد 250000 تومن

گرافیک : GIGABYTE 512MB

یعنی هیچ راهی نیست ؟

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
با Nero Burning ROM در برگه آخر (Burn) گزینه Use multiple recorders رو انتخاب کنید.
Alcohol هم دقیقا چنین گزینه‌ای داره: Using Multiple CD/DVD-Recorders

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
با Nero Burning ROM در برگه آخر (Burn) گزینه Use multiple recorders رو انتخاب کنید.
Alcohol هم دقیقا چنین گزینه‌ای داره: Using Multiple CD/DVD-Recorders

مال نرو رو که من مطئنم بدرد اینکار نمیخوره..

معمولا واسه اینکار چون ریسورس بالایی میطلبه( و تازه ایشون هر کیبل IDE رو زدن به 2 تا درایو..) باید یه کنتلر با پردازش داخلی قرار داد..مثه 2 مدل از Acard که یکی USB ویکی PCI هستش و مستقیم کارشون رو میکنن..

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
مال نرو رو که من مطئنم بدرد اینکار نمیخوره..

معمولا واسه اینکار چون ریسورس بالایی میطلبه( و تازه ایشون هر کیبل IDE رو زدن به 2 تا درایو..) باید یه کنتلر با پردازش داخلی قرار داد..مثه 2 مدل از Acard که یکی USB ویکی PCI هستش و مستقیم کارشون رو میکنن..

دقیقا. نرو ریسورس بالایی میخواد. ولی Alcohol اینطور نیست. من خودم استفاده کردم و مشکلی نداشتم.

برای کنترلرهای Acard هم که وحید خان فرمودند، میتونید با شیرین رایانه تماس بگیرید. این تلفنشون: 88945999-88937000 این هم وب‌سایتشون: http://acard.ir

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
دقیقا. نرو ریسورس بالایی میخواد. ولی Alcohol اینطور نیست. من خودم استفاده کردم و مشکلی نداشتم.

برای کنترلرهای Acard هم که وحید خان فرمودند، میتونید با شیرین رایانه تماس بگیرید. این تلفنشون: 88945999-88937000 این هم وب‌سایتشون: http://acard.ir

پرهامگفتی رایت با ریسورس کم یاد مجیک ایزو افتادم..با 64 مگ رم DVD رایت میکنه مثه هلو..
42sd09c.gif
ولی تو چند تا همزمان امتحان نکردمش..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349

راستی..با الکول هم نمیشه با تک کیبل 2 تا رایت کرد .DVD البته منظورمه..

بالا