آژانس هواپیماییexchanging

نصب 100 درصد تضمینی ویندوز 7 از روی فلش

شروع موضوع توسط N620 ‏25 آگوست 2010 در انجمن سیستمهای عامل

1. N620

N620 کاربر تازه وارد

سلام دوستان من توی این سایت ها زیاد گشتم اما خودم به شخصه نتوستم انجام بدم این روش رو 100 درصد تضمین می کنم
    برای این کار
    1.ویندوز 7 همه نسخه ها 32 و 64 بیتی
    2.برنامه UltraISO
    همین
    1.
    برنامه اولترا ایزو رو می تونید از همین سایت یا از سایت ایران هیپ یا هر سایت دانلود فارسی دیگه ... دانلود کنید با حجم حدود 3 تا 4 مگ
    2.
    در این برنامه فایل ایمیج رو باز کنید و در قسمت burn cd dvd به جای دی وی دی فلش رو انتخاب و رایت رو بزنید

3.پس از اتمام سیستم رو ریستارت کنین و در تنظیمات بایاس گزینه بوت از طریق usb رو فعال کنید

4.ویندوز 7 از روی فلش بالا می اید

نصب ویندوز 7 از روی دی وی دی روی سیستم من لپتاپ حدود 35 دقیقه اما از روی فلش 17دقیقه!جالبه !بدون از بین رفتم دسگاه دی وی دی رایتر وسرعت بالا

تشکر یادتون نره اگر کسی نتونست حتما بهم خبر بده چون غیر ممکنه !

4058423 از این نوشته تشکر کرده است.
  2. smohammadhendi

smohammadhendi Registered User

روش بهتري هم هست كه توسط خود مايكروسافت ارائه شده و كار را خيلي راحتتر ميكنه

1- برنامه Windows 7 USB/DVD Download Tool را دانلود ميكنيد. (حجم برنامه نزديك 950كيلوبايت)

2-فايل ISO ويندوز را توي برنامه توسطه دكمه Browse به برنامه ميديد.

3-نوع مديا كه ميخواهيد iso را روش قرار بديد مشخص ميكنيد در اين مرحله USB device را انتخاب ميكنيد.

4-USB drive را وارد ميكنيد و دكمه being copying را ميزنيد. در صورت عدم نمايش دكمه refresh را ميزنيد.

عمليات آغاز ميشه و پس از پايان آماده ميشه و با boot كردن سيستم توسط usb وارد نصب ويندوز ميشه.

منبع

پ.ن1:اين فرايند توسط شخص خودم امتحان نگرديده لذا تضميني از سوي بنده در قبال عدم كارايي صورت نميگيرد.

پ.ن2:توصيه ميشه كامنت هاي منبع خوانده شود.

روش ديگري هم هست كه توي technet قرار گرفته كه لينك اون هم ميزارم كسايي كه مشتاق هستن ميتونن اون را امتحان كنند.

4058423 از این نوشته تشکر کرده است.
  3. N620

N620 کاربر تازه وارد

دوست عزی این روش رو انجام دادم اما اگر خودتون این روش رو انجام بدین می بینید فایل ازو رو قبول نمی کنه و پیغام ایزو نات ولید رو می ده من با برنامه ها نرو ,الترا ایزو,اشامپو امتحان کردم
    این روش موقعه کابرد داره که ایزو رو از خوده ماکروسافت دانلود کذده باشید

لطفا خودتون امتحان کنید و جواب رو بگزارید

4. jahan hamed

jahan hamed کاربر فعال تاریخ و گردشگری کاربر فعال

حجم usb مینیموم چقدرباید باشه بالای 4 گیگ؟؟؟؟؟؟