برگزیده های پرشین تولز

نصب IIS 6 در Windows XP Home Edition

vahidam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ميخواستم بدونم توي Win Xp Home چطوری میتونم از IIS 6 یا IIS 5 استفاده کنم. مطالبی در این زمینه توی نت به زبان انگلیسی خوندم ولی متاسفانه جواب مثبتی نبودن ... .
من یک Laptop دارم که XP Home روش نصب هستش. میخوام قبل از اینکه Server 2003 یا XP Pro روش نصب کنم مطمئن بشم که هیچ کاریش نمیتونم بکنم.
امیدوارم دوستانی که قبلا چیزی مثل این کار رو تجربه کردن و یا اطلاعات مفید فایده ای دارند حتما کمکم کنن.

خیلی خیلی ممنونم

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
WIN XP Home فاقد IIS هست . به XP PRO ارتقا دهید.

vahidam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Sherlock عزیز لینکی که داده بودی مشکلم رو حل کرد. خیلی ممنون از لطفت ...

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از SherlockHolmes :

شرلوك جان
كار وصله پينه اي آخر عاقبت نداره - نصب IIS رو XP Home مثل اين ميمونه كه يك دكمه داشته باشي بخواي دنبال يك كت واسش بگردي!
اين روش حتي اگر بظاهر كار كنه ويندوز نميتونه پچ هاي امنيتي لازم رو براش نصب كنه - خلاصه اينكه پيشنهاد خوبي نيست. البته طبق روال معمول اين نظر شخصيه!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
منم باهات موافقم مازولاق جان!از لحاظ منطقي هم كاملا منطقي به نظر مياد حرفت !;)

اما اين مشكل اكثر كسايي هست كه لپتاپ دارند ديگه ....اكثرا نميخوان تنها ويندوزي كه در عمرشون پولشو دادن به اين راحتي ها از دست بدن!:D

vahidam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم باهات موافقم مازولاق جان!از لحاظ منطقي هم كاملا منطقي به نظر مياد حرفت !;)

اما اين مشكل اكثر كسايي هست كه لپتاپ دارند ديگه ....اكثرا نميخوان تنها ويندوزي كه در عمرشون پولشو دادن به اين راحتي ها از دست بدن!:D

و این دقیقا همون چیزی بود که من هم خودم رو مجاب کردم که این کار رو بکنم ;) . به هر حال از هر دوی شما عزیزان کمال تشکر رو دارم :happy:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7

بله درسته
به این نکته دقت نکرده بودم

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
منم واسه همین می خوام به pro ارتقا بدم.یه بار ویندو اصل دیدیم اونم به کارمون نیومد.

vahidam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از electronic :
منم واسه همین می خوام به pro ارتقا بدم.یه بار ویندو اصل دیدیم اونم به کارمون نیومد.

لطفا اگر تجربه اي در زمينه تغيير از XP Home به XP Pro توی لپ تاپ داری برامون توی همین قسمت بنویس. خیلی ممنون :D

hojjats

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه براي ما ها اصل بودن ويندوز هم مهمه!! اي بابا......

بالا