برگزیده های پرشین تولز

نصب phpnuke 7.1ومشكلات آن

saadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من نسخه 7 , phpnuke فارسي رو نصب كردم و فايل config.php رو هم تغيير دادم والان وقتي كه وارد
محيط phpnuke مي شم اولين بار در وسط صفحه مطالبي در مورد phpnuke نوشته وخطهاي اوليه براي
Administrator مي باشد كه براي بار اول مدير سايت رو تعريف مي كنم اما وقتي مي خوام وارد بشوم با
يوزر نيم وپسورد مدير نمي توانم وارد شوم .ونكته ديكر اينكه سايت درست آپديت نمي شود آيا اشكال از
chach server من در isp مي باشد .
ممنون از راهنمايي هاي شما دوستان .

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saadat :
با سلام
من نسخه 7 , phpnuke فارسي رو نصب كردم و فايل config.php رو هم تغيير دادم والان وقتي كه وارد
محيط phpnuke مي شم اولين بار در وسط صفحه مطالبي در مورد phpnuke نوشته وخطهاي اوليه براي
Administrator مي باشد كه براي بار اول مدير سايت رو تعريف مي كنم اما وقتي مي خوام وارد بشوم با
يوزر نيم وپسورد مدير نمي توانم وارد شوم .ونكته ديكر اينكه سايت درست آپديت نمي شود آيا اشكال از
chach server من در isp مي باشد .
ممنون از راهنمايي هاي شما دوستان .
خب اينو خودت فارسي كردي؟ مطمئني چيزي رو اشتباه نكردي تو فارسي سازي؟ ولي اين هيچ ربطي به chach server نداره تا جايي كه سواد من قد ميده.

saadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متشكرم از جواب شما
من نسخه فارسي رو از سايت www.majidonline.com گرفتم .
الان مشكل قبلي يعني ورود Administrator حل شده.
فقط نمي دونم چرا صفحات phpnuke اپديت نمي شود .يعني وقتي وارد يك صفحه مي شوم ودوباره بر مي گردم همون صفحات قبلي رو مي بينم

ممنون از شما

saadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
كسي مي دونه چطور مي شه يك بلوك اضافه كرد ؟
آدرس فايل RSS يعني چي ؟
ممنونم

saadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من جواب سوال بالاي خودم رو بدست آوردم .ايراد از اين بود كه فايل برنامه مورد نظر رو داخل قسمت بلوك اضافه نكرده بودم.
حالا كسي مي دونه چطور يك فايل language را مي توان فارسي كرد چون من وقتي كه فايلهاي انگليسي اون رو باز مي كنم وجملات اون رو فاسي مي كنم ومي خوام اون رو ذخيره كنم پيغام خطا در مورد يونيكد مي دهد من اين فايلها رو با notpad باز مي كنم
لطفا راهنمايي كنيد

بالا