برگزیده های پرشین تولز

نظارت بر موقعیت سایت در گوگل+بررسی کلمات مرتبط با سایت با نرم افزار G.L.I

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
0qi1hbanpzvhzzbwaig.jpg

نرم افزار G.L.I به شما این امکان را می دهد که بتوانید از کلماتی که سایت شما در آن کلمات رتبه دارد اطلاع داشته باشید و بدین ترتیب سیاست مناسبی را در جهت رشد سایت خود در پیش بگیرید این نرم افزار بهترین ابزار برای نظارت بر رشد سایت شما در صفحات گوگل هست و کافیست شما کلمات سایت خود را به نرم افزار داده و هر زمان از میزان رشد نسبت به آخرین آنالیز مطلع شوید رشد سئو سایت هدفمندی بهتر برای تولید محتوا توسط شما کمک به افزایش رتبه سایت شما و کمک به افزایش بازدید سایت شما(افزایش ورودی گوگل شما )

ویژگی های بارز نرم افزار
1-سیستم مخصوص بررسی کلمات پر جستجو
2-امکان چک کردن تکی و لیست عبارات در سیستم
3-امکان افزودن بی نهایت سایت
4-امکان گزارشگیری و ذخیره نتایج در همه مراحل
5-امکان نظارت جداگانه بر روی چندین سایت
6-ارائه تعداد بهبود رتبه و کاهش رتبه عبارات
7-نمایش مکان سایت شما در یک عبارت در نتایج گوگل

بهای این نرم افزار ارزشمند 12000 هزار تومان می باشد

لینک دانلود نرم افزار

لینک کمکی

ویدئو آموزشی

سامانه پرداخت آنلاین

Last edited:

parsiansystem

Registered User
لایک‌ها
17
مثلا سایت من یه سایت تفریحیه
به عنوان مثال اگه کامه تفریحی رو بزنم و رتبم توی گوگل 500 باشه چطور میشه کاری کرد که بیاد در صدر قرار بگیره؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
مثلا سایت من یه سایت تفریحیه
به عنوان مثال اگه کامه تفریحی رو بزنم و رتبم توی گوگل 500 باشه چطور میشه کاری کرد که بیاد در صدر قرار بگیره؟
ببین دوست من این نرم افزار کارش این هست که مثلا شما تو سایت تفریحی یه لیست از کلمات کلیدی پربازدید رو داری این نرم افزار بهت گزارشی از موقعیت شما در این کلمات رو میده و بعد شما میای اطراف همون کلمات کار می کنی چون شما در اون کلمات تونستی رتبه بیاری هر چند در صفحات پائینتر باشه اگر در مورد اونا مطلب بیشتری رو ارسال کنی به طبع می تونی هم در اون کلمه اصلی و هم در کلمات مرتبط با اون بیای بالاتر از طرف دیگه crt شما هم بالاتر میره و سرعت حرکت بیشتر میشه در واقع بیشتر اوقات ما داریم روی موضوعاتی کار می کنیم تو سایتمون که اصلا تو نتایج نمیایم و این وقت رو هدر میده

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوست من قیمت کم گذاشتم تا همه مشکلی در خرید نداشته باشن لطفا از سامانه واریز کنین ممنون
http://panafrosh.ir

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
وضعیت تراکنش :پرداخت شما با موفقيت انجام شد
شماره تراکنش :3516737
مبلغ تراکنش :120,000
واریز شد نرم افزار لطفا
با تشکر لطفا نرم افزار رو دانلود و در درایوی غیر از درایو ویندوز نصب کنید اجرا کنید و کدی رو که نرم افزار بهتون میده رو برای من ارسال کنید تا فعالسازیش کنم

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
ارسال شد خدمت شما

بالا