برگزیده های پرشین تولز

نظراتتون رو در مورد سيستم جديد فروم بنويسيد

سيستم جدید فروم چگونه است؟

• قبلي بهتر بود

Votes: 4 11.8%
  • این خيلي بهتره

Votes: 16 47.1%
  • قبليه داشت منو خفه مي کرد نجاتم دادی

Votes: 3 8.8%
  • من به قبلي عادت کرده بودم کاش عوض نميشد

Votes: 7 20.6%
  • اينجا ديگه کجاست!!؟

Votes: 4 11.8%

• Total voters
    34

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به نقل از mammad :
الان همه به قبلي عادت كردند اما اين امكانانتش خيلي بيشتره حالا به مرور درست ميشه يكم فقط بايد صبر كرد.
اما يه چيزي كه الان بايد درست شه عوض شدن لينكها به يه فروم خاصه مثلا قبلا قسمت بازيها اين بود
http://forum.persiantools.com/viewforum.php?f=23
اما الان اينه كه كلا هر چي تا حالا لينك داده شده رو ميريزه به هم :(
http://forum.persiantools.com/forumdisplay.php?f=32

يكي ديگه اديت كردن نظر سنجي هاست كه من بلد نيستم(يكم اسميلي هاش كمه من به جا oops چي بزارم؟)
حق با شماست دوست من .
اين رو نديده بودم. آخه در مورد showposts.php مشکل رو حل کردیم ولی مثل اینکه شماره فروم ها عوض شده.
باید یک فکر اساسی کرد در موردشون.
ممنون.

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
اين كنترل يا همون شناسنامه خدا بيامرز خيلي بهتره خداس ;)

ولي هر چي پست كه از اون اسمايلي هاي قبلي توش استفاده شده الان كد معادلشون نشون داده ميشه.
مثلا مينويسه :lol: نميشه يه فكري براش كرد؟

اين شكلك هاي جديدم اگه جا بهشون ندي ميرن رو نوشته ها ;)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
چند تا از نظر سنجی ها هم قات زده...

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از kami :
سلام. خوبيد؟ آقا من كلي با اين vb حال مي كنم. بد جور. دارم نسخه 3 بتاي هفتشو دزدكي فارسي ميكنم. اينجا هم خيلي از قبلي بهتره. پيرو صحبت هاي شما توي جشنواره عرض ميكنم. در ضمن آقا بالاخره لايسنسشو خريدي ؟( 80 دلار!). مشكل يونيكدش هم حل شده؟ نه؟
اگه بگيد چه طوري ممنون ميشم.
سلام! مخلصيم.
بله لايسنسش رو گرفتم.
در مورد يونيكد هم به ورژن php و MySQL مربوط بود و اشکالي توي کدهاي اينجا نبود. راستي Language File هات رو خواهانم شديدا!!! اگه ميسر بود برام بفرستي ممنون ميشم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از yehnafar :
راستي احسان قالب اينجا كار خودته؟
اين قالب استاندارد خودشه. من فقط تغييرات لازم براي فارسي كردن رو روش انجام دادم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از en2fa :
چند تا از نظر سنجی ها هم قات زده...
در مورد مشكلات موجود در مورد Smiley ها و بعضي از نظرسنجي ها سعي ميکنم رفعشون کنم.
به نظر خودم امکانات مديريتي اينجا هم براي مدير سايت و هم براي اعضاي سايت 2-3 برابر بيشتر از قبليه. يه کم که زمان بگذره و ترجمه سايت کامل بشه اينجا جا خواهد افتاد. به محض اينکه فرصت بشه يه استايل خوب براي اينجا درست خواهم کرد.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :
سلام! مخلصيم.
بله لايسنسش رو گرفتم.
در مورد يونيكد هم به ورژن php و MySQL مربوط بود و اشکالي توي کدهاي اينجا نبود. راستي Language File هات رو خواهانم شديدا!!! اگه ميسر بود برام بفرستي ممنون ميشم.
سلام. ما بيشتر.
آقا نسخه اي كه من دارم( بتاي هفت) فايل زبان نداره. فقط يه فايل داره به اسم vbulletin-language.xml كه دارم اونو فارسي مي كنم. همونه؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از kami :
سلام. ما بيشتر.
آقا نسخه اي كه من دارم( بتاي هفت) فايل زبان نداره. فقط يه فايل داره به اسم vbulletin-language.xml كه دارم اونو فارسي مي كنم. همونه؟
آره همونه... راستي كمكي هم از من بر ميومد در خدمتم. :D

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مباركه خيلي باهالتر شده.
فقط چرا نميشه توي sign عكس گزاشت. يكي ديگه اينكه من چند تا تاپيك كه باز ميكنم همه عكسها و اسميلي هارو يه مقداري مياره سمت راست كه اصلا از كادرم خارج ميشه همه رو ميريزه به هم. در ضمن اين ZoneAlarm من چرا هي راه به راه به اينجا گيرهاي بيخودي ميده.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :
آره همونه... راستي كمكي هم از من بر ميومد در خدمتم. :D
خب خدا رو شكر. تا چند روز ديگه رديفش مي كنم. در ضمن فقط زبانو مي خوايد؟ يا بقيه اش هم هست؟ قالب و ...؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از kami :
خب خدا رو شكر. تا چند روز ديگه رديفش مي كنم. در ضمن فقط زبانو مي خوايد؟ يا بقيه اش هم هست؟ قالب و ...؟
آره فعلا فقط زبان رو. ممنون ميشم.
آخه تمپليت نسخه بتا 7 با نسخه گاما كاملا فرق داره. حتي خودشون هم ميگن كه تمپليت اين دو نسخه به هم نميخوره!

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از usgroup1 :
در ضمن اين ZoneAlarm من چرا هي راه به راه به اينجا گيرهاي بيخودي ميده.
PRO?
به نظرم بايد روي يه سيستم كار بشه و ديگه تغيير نكنه يعني مرتب كامل تر بشه.

حتي لوگوي پرشين تولز رو هم يه چيز باحال انتخاب كنين و ديگه همون باشه.

اين سيستم خيلي خوبه ولي بايد روش كار بشه تا هر روز بهتر از قبل بشه.

راستي مث اينكه مشكل شكلك ها رفع شد.دستتون درد نكنه.

خلاصه اينجا بشه خونه اعضا كه توش احساس راحتي بكنن و خونشون بمونه شما كه هر روز دكوراسيون خونتونو تغيير نميدين كه؟ :)

ديگه اينكه قراره پيكر بنديش بيشتر فارسي بشه يا نه؟

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
داشتم ميچرخيدم به اين مشكل ها برخوردم:

1.براي سايز اواتور (هم سايز فايل هم اندازش) يكسري محدوديت گذاشتين كه خيلي دست و پا گيرن. اين اواتور من رو اگه بخواي عرضش رو 90 كني ديگه چيزي ازش باقي نميمونه كه. حالا تصميم با خودتونه.

2. هم توي قسمت signature editor هم همين اديتور متن هاي پست اين " انتخاب جهت فرم" كار نميكنه!!

حالا فعلاَ همين ها رو داشته باشين تا بعد!!!

راستي من كه در سرعت لود شدنش تفاوتي نديدم :)) اما اگه جدي براي بچه هاي اونطرف سريع تر لود ميشه خيلي عاليه!

راستي چرا ليست اعضا رو كه ميزني نميشه بر اساس تعداد پست يا محل سكونت و ... به ترتيب كرد؟ اصلاَ توي اين برنامه امكانش هست؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نظرم بايد روي يه سيستم كار بشه و ديگه تغيير نكنه يعني مرتب كامل تر بشه.
اين سيستم ديگه تغيير نخواهد کرد و روز به روز قراره کامل تر بشه. ايشالا به مرور کاملا فارسي خواهد شد.

.براي سايز اواتور (هم سايز فايل هم اندازش) يكسري محدوديت گذاشتين كه خيلي دست و پا گيرن. اين اواتور من رو اگه بخواي عرضش رو 90 كني ديگه چيزي ازش باقي نميمونه كه. حالا تصميم با خودتونه.
اولا محدوديت روي عرض 120 است و ارتفاع 90 در ضمن من عمدا اين محدوديت رو گذاشتم که آواتارها از يه حدي بزرگتر نشن و ترکيب صفحه رو عوض نکنه.

هم توي قسمت signature editor هم همين اديتور متن هاي پست اين " انتخاب جهت فرم" كار نميكنه
من الان چک کردم ولي مشکلي نديدم.

راستي چرا ليست اعضا رو كه ميزني نميشه بر اساس تعداد پست يا محل سكونت و ... به ترتيب كرد؟ اصلاَ توي اين برنامه امكانش هست؟
بله کافيه روي اسم همون ستون بزنيد تا بر اساس اون سورت بشه. همچنين يک سري امکانات ديگه بالاي ليستها و صفحات هست که به صورت يک منوي دايناميک باز ميشه که ميتونين از اون استفاده کنيد.

راستي من كه در سرعت لود شدنش تفاوتي نديدم ) اما اگه جدي براي بچه هاي اونطرف سريع تر لود ميشه خيلي عاليه
در مورد سرعت لود شدن من مطمئن هستم سريعتر است. در ضمن چون در اين تمپليت از تگ هاي table به صورت مجزا استفاده شده و خيلي از جاها از div استفاده شده براي همين صفحه به صورت از بالا به پايين لود ميشه. در صورتيکه توي قبلي تمام صفحه يک جا لود ميشد.

دوستان باز موردي يا سوالي بود بنويسيد. ;)

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از kami :
سلام. خوبيد؟ آقا من كلي با اين vb حال مي كنم. بد جور. دارم نسخه 3 بتاي هفتشو دزدكي فارسي ميكنم. اينجا هم خيلي از قبلي بهتره. پيرو صحبت هاي شما توي جشنواره عرض ميكنم. در ضمن آقا بالاخره لايسنسشو خريدي ؟( 80 دلار!). مشكل يونيكدش هم حل شده؟ نه؟
اگه بگيد چه طوري ممنون ميشم.
آقا مي دونم اينجا جاش نيست ولي كامي جاي ديگه گيرت نيوردم!!!!
اين اينويژن بورد چي شد؟ من فارسي شدش رو لازم دارم

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
منو باش فك ميكردم اينم مثل Bb مجانيه (داشت دلم قنج ميزد). حيف كه بايد برم سراغ همون Bb خودمون.
امكانات اينجا كه خوبه بنظرم تمپلتش هم تا حدود زيادي چشم نوازه(بابا رنگهاي روشن چيه چش آدم در مياد).
فارسي بودنش هم كه اصلا حرف توش نيست (كاملا فارسي راست به چپ البت بجز هدر و فوترش).
فضا مفيدتر شده امكانات تايپ بيشتر شده.
فقط يه چيزي كه من بهش بر خوردم . صفحه وقتي مياد انگار بجاي متن ميخواد گرافيك دانلود كنه يه جاهايي ايست ميكنه. سرعتشم بنظرم از قبليه كمتره(حالا نزنين منو جدا براي من سرعت كمتر شده قبلي كليك ميكردم سه نشده ميومد ولي اين يكي ...) وقتي هم مياد تيكه تيكه مياد و صفحه تا آمدن نهايي هي تغيير شكل ميده.
ولي دستت درد نكنه ، من به همتت تبريك ميگم.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سرعت پستشم خيلي پايينه

saberioon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا اين پرشين تولز شده
هرروز بهتر از دیروز
جالب شده الاخصوص بخش ادیتورش .

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آقا اولا كه مباركه. ;)

دوما كه راستش من ديشب ساعت 4 اينطورها بود كه اومدم تغييرات رو ديدم,راستش در وحله اول خوشم نيمومد و پاك گيج كننده بود برام.(البته من سايتهاي فوروم ديگه هم ديدم اما نميدوم چرا اين جا بنظرم خيلي شلوغ اومد)
خلاصه ديشب اصلا رفت روي اعصاب ما :d و من خارج شدم بعد نيم ساعتي..

اما در كل واضحه كه امكانات فعلي خيلي بيشتره.و به اين ظاهر جديد هم كم كم عادت ميكنيم.(اميدوارم)

اشكالهايي عمده ايكه فعلا هست رو همكه بقيه نوشتن..و يك سري مشكلات هم هست كه مسلما در حال رفع هست (مثل افتادن اسمايلي ها روي نوشته و ...........)

اما چند چيز هنوز بنظر من جالب نيست :

يكي رنگ اين اسمايليها...اين رنگ آبي نصفه نيمه بنظر مياد كه داري با تعداد رنگ 256 كالر ميبيني.بنظر من اگه اينها مثلا رنگ زرد روشن يا...باشن خيلي بهتره تا اين رنگ بيروح آبي (مثلا مثل اسمايليهاي سايت ايران كليك كه دقيقا همينها هستن اما رنگ بهتر)...تعداد اسمايليها هم جامع نيست.

يه چيز ديگه كه بنظر من بد مياد فونت نوشتته هاست..حالا من نميدونم سايز فرق داره يا بخاطر رنگ زمينه هست,اما بنظر "يه جوري" هست يعني من حس ميكنم خوندن متن الان سخته و چشم رو اذيت ميكنه...

يك مورد عجيب هم كه من برخورد كردم قسمت پيغامهاي شخصيه..من قبل از اين تغيير يك پيغام جديد داشتم,كه اونو نخوندم اما حالا كه رفتم بعد از تغيير نرم افزار اونو چك كنم ديدم هيچ پيغامي نيست و كلا فولدر پيغامهاي شخصي خالي شده.

راستي اين محل آواتار و اسم يوزر اون بالا به نظر من اصلا قشنگ نيست..(يك نفر ديگه هم اينو اشاره داشت)...

در كل فكر ميكنم كم كم اين مشكلها حل بشه و بايد روش يكم وقت گذاشت تا بشه هي بهترش كرد..
يك راهنما هم اگه باشه بد نيست..خيلي چيزها هست (مثل قسمت پيغامهاي شخصي و يا مثلا امكانات مديريت) كه گيج كننده هست نسبت به قبل و بهتره يه راهنما براشون باشه..

يك چيز ديگه..من ديشب كه امتحان كردم ديدم امكانات مديريت قابل استفاده نيستووحالا رو نميدونم.

اينها نظرات من بود فعلا.
بهرحال مباركه ;)

راستي من الان متوجه شدم كه اسمايلي چشمك رو من با اينكه زدم اصلا نشون نميده!!

بالا