برگزیده های پرشین تولز

نظراتتون رو در مورد سيستم جديد فروم بنويسيد

سيستم جدید فروم چگونه است؟

• قبلي بهتر بود

Votes: 4 11.8%
  • این خيلي بهتره

Votes: 16 47.1%
  • قبليه داشت منو خفه مي کرد نجاتم دادی

Votes: 3 8.8%
  • من به قبلي عادت کرده بودم کاش عوض نميشد

Votes: 7 20.6%
  • اينجا ديگه کجاست!!؟

Votes: 4 11.8%

• Total voters
    34

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از rammstein_persia :
آقا ظاهرا خيلي از مشكلات حل شده! مباركه!

اينكه آواتار و مشخصات رفتن به كنار پست جاي بالا كه خيلي عاليه.همچنين مشكل ناميزون پست شدن اسمايليها و عكسهاي پست شده هم انگار حل شد!

اما الان يه مشكل جديد ديدم كه ظاهرا تازه بوجود اومده و خيلي هم بده ، و اون اينكه الان نوشته هاي انگليسي (و علامت سوال،تعجب،نقطه و غيره ) كه مابين متن فارسي نوشته ميشه بعد از پست شدن جابجا و ناميزون پست ميشه..
منم اومدم همينو بگم.مثل اينكه اين دو تا مشكل در تناقضن؟
من كه حاضرم نوشته ها درست باشه تا اسميلي ها.

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از persian_londoner :
بابا سياوش جان چرا ميزني! حالا خوب این بلکی يه چيزي گفت، این که دعوا كردن نداره، به جای دعوا به طور مسالمت امیز با هم صحبت کنید.
اي به چشم پرشن جان هرچي تو بگي :D

1.آقا اين آواتارها كه رفته سمت چپ خيلي به خانايي تاپيك ها كمك كرده.حالا مي مونه اين قسمت navigator بالايي كه نصفش انگليسي نصفش فارسيه.منظورم اينه:
PersianTools Forums > اطلاعيه ها > اطلاعيه ها و اخبار سايت ابزارهاي فارسي > نظراتتون رو در مورد سيستم جديد فروم بنويسيد
Reply to Thread​
2.من اگر مي‌خاستم يه فارم برا خودم راه بندازم از وي بالتن استفاده مي كردم منتها اين مدليش:
http://www.programmingtalk.com
براي اينكه زير هر تاپيك لينك تاپيك‌هاي مربوطه رو گذاشته واين خيلي خوبه.
3.يه چيز ديگه اينكه قسمت نقل قولش مثل phpbb نيست برا همين ديگه بچه‌ها نمي‌تونن مسابقه بزارن :p

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
يه چيزه ديگه بيشتر از 100 تا از تاپيكهاي قديميتر قسمت بازيها هم نيست در حالي كه تو صفحه اصلي مينويسه 168 تا تاپيك اما وقتي مياي تو ميبيني كه حدودا 50 تا بيشتر نيست بقيه اش غيب شده.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از mammad :
يه چيزه ديگه بيشتر از 100 تا از تاپيكهاي قديميتر قسمت بازيها هم نيست در حالي كه تو صفحه اصلي مينويسه 168 تا تاپيك اما وقتي مياي تو ميبيني كه حدودا 50 تا بيشتر نيست بقيه اش غيب شده.

نه تعداد تاپيكها دقيقا درسته.
براي اينكه همه رو ببيني بايد اون پايين (مجبورم فارسي بنويسم) شو تريدز رو بزني فرام بيگينينگ اينجوري همه رو نشون ميده.
;)

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از ....P30.... :
چرا من خيلي با اون پيرزن حال ميكردم , يادش بخير :)
حالا چطور مگه بهار؟ :confused:
هيچچچچي!! گفتم شايد بخواين احسانو مجبور كنين دوباره اونو بذاره!! :D

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر بسيجي
...خلاصه اينكه ما آواتور مي خوايم....داشته باش اينجا رو

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اين مشکل چپ راست تازه اضافه شده نه؟!!!
مشکل فکر کنم از اين باشه که آواتر ها رو احسان اورده اينور حتماً چب راستی از بين رفته...

فعلاً برای اينکه جواب هاتون رو بتونيد بخونيد بريد کپی پست کنيد داخل نوتپد و چپ راست رو فعال کنيد
اونهايی هم که ويندوز 98 يا ملنيوم دارند هم نميدونم چی کار ميتونند کنن اما ميتونن اگه فرانت پيج دارند اونجا چپ راست رو فعال کنند.

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از en2fa :
اين مشکل چپ راست تازه اضافه شده نه؟!!!
مشکل فکر کنم از اين باشه که آواتر ها رو احسان اورده اينور حتماً چب راستی از بين رفته...

فعلاً برای اينکه جواب هاتون رو بتونيد بخونيد بريد کپی پست کنيد داخل نوتپد و چپ راست رو فعال کنيد
اونهايی هم که ويندوز 98 يا ملنيوم دارند هم نميدونم چی کار ميتونند کنن اما ميتونن اگه فرانت پيج دارند اونجا چپ راست رو فعال کنند.
براي چپ به راست كردن كافي توي نون پد كليد
CTRL+Shft(right)
رو بزنيد

روزبه عجب آواتاري داري !!!!!
در ضمن اون برنامت هم اشتباه تايپي داره :thanks درسته!!!!!!!!!!!!!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
کجاش؟تو نوشته هاش؟

والا شرمنده اين پست که ربطی نداشت؟اما اين دکمه پ-م(پيقام خصوصی) کجاست؟

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از en2fa :
کجاش؟تو نوشته هاش؟

والا شرمنده اين پست که ربطی نداشت؟اما اين دکمه پ-م(پيقام خصوصی) کجاست؟
بايد بري توي درباره پروفايل كاربر بعد براش نامه خصوصي بفرستي

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
بعد اون پيقام رو هم بكن پيغام تا شار نيومده!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از x :
آقا احسان دستت درد نكنه اين مشخصات اعضا رو گذاشتي اين بغل. خيلي بهتر شد
خودمونيم اين وي بولتن خيلي انعطاف پذيره ها
يه چيزي بگم شايد جالب باشه. تغيير حالت پروفايل (كه الان اومده كنار) رو با يك كليك توي قسمت مديريت انجام دادم. خيلي قوي عمل ميكنه.

در مورد مشكل راست به چپ و اين حرفها هم الان درستش ميكنم.
در مورد وضعيت آواتارها هم چشم! :)

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
احسان جان اصلا چي شد كه فروم رو عوض كردي؟! بخاطر امنيتش؟
ولي در هر حال كاشكي قبلش يه نظر خواهي را مينداختي! دو روزه كه دارم با اين سيستم جديد ور ميرم ولي عادت نميكنم كه نميـــــــكنم!! عجيبه هان...

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من كه دارم بهش عادت میکنم. میگم احسان توی اون قبلیه هروقت توی یکی از سر فصل های اصلی مثلاً گفتگوی ازاد میرفتی تاپیک هایی که پستهای جدید داشت رو با یکسری علامت قرمز مشخص میکرد، امکانش هست این یکی رو مثل اون کنی؟

غیر از اون وقتی یه پستی رو Quote میکنی متن اون پسترو Italic نشون نشون ميده كه اصلاَ نميشه خوند. اگه مثل اون قبليه فونتش عادي باشه فقط توي يه جعبه بهتر نيست؟

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
راستي ميشه اينجا هم صاحاب سايت و گردن سايت حق داره و .. اضافه كرد؟ اين Registered User اصلاَ حال نميده!!

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
راستي رنگ skin فروم رو کرم کردم خیلی توپ شده، توصیه میکنم یه امتحانی بکنین!!

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
آقا احسان شما اولين نفري هستي كه از vBulletin براي انجمن ات استفاده كردي و زحمت كشيدي و بفكر فارسي كردنش افتادي (البته بعد از من ;) ) . بهت تبريك ميگم از اون جهت كه بهترين هسته انجمن ساز رو انتخاب كردي و حالا حالاها مي توني باهش حال كني و از امكانات بي پايانش استفاده ببري. اگر skin خواستی بگو برای ایمیلت ارسال کنم.

باز هم عرض تبریک و تشکر دارم!

(( یک سوال خارج از بحث: وقتی کل انجمن پرشیان تولز فارسی شد، امکانش هست که بسته فارسی سازش یا همون استایل رو در اختیار من هم قرار بدین؟ (اگر هم رایگان نباشه ازتون خریداری میکنم) ))

ایران اکسپلورر

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
من كه بهش عادت كردم.

واي من چقدر با اين خروج يا همونsign out حال ميكنم.بابا آخر امنيت بابا كوكي پاك بابا.....

آدم ياد شات داون ايكس پي ميفته كه رنگ صفحه سياه سفيد ميشه :)
احسان جان صفحه اول سايت مث قديم نديما نميشه ديگه؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ها چرا همه علامت سؤال ميشه؟Topicاين سر تيتر

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند روزه كه دارم با اين فروم جديد كار ميكنم و اينم نظرات من در مورد تغييرات اينجا:

1- اسمايليهاي فروم قبلي خيلي خوشرنگ تر و از نظر شكل انعطاف پذيرتر بود و اصولا بهتر احساسات رو منتقل ميكردند.

2- كويئك ريپلاي قبلي به شكل منطقي تري عمل ميكرد. يعني شما به راحتي ميتونستيد داخلش تايپ كنيد و متنتون به تاپيك اضافه ميشد و براي تكميل اون قبليه اگه قابليت تايپ انگليسي رو هم اضافه ميكرديد عالي ميشد.

3- استايلهايي كه اضافه شده جالبه. در صورت امكان رنگ بندي فروم قبلي رو هم به اين استايلها اضافه كنيد. با وجود اينكه چند روزه دارم كار ميكنم و از استايل كرم هم بيشتر از آبي خوشم اومده ولي هنوز فكر ميكنم رنگ بندي قبلي جالبتر بود. درضمن اگه امكان داشت كه وقتي استايلي رو تعيين كرديم هر دفعه مجبور به انتخاب و تنظيم مجدد نشيم بهتر بود. يه چيزي مثل قابليتهايي كه كوكيها رو سيستم كاربران ثبت ميكنن.

4- در مورد Load شدن صفحه همانطور كه قبلا بعضي از دوستان اشاره كردند از نظر من هم نسبت به قبلي كندتر عمل ميكنه. ضمنا صفحه كم كم و بصورت گسسته Load ميشه. اگه در حال Load شدن صفحه را Scroll كنيد همه چيز كش مياد و بعد قاتي ميشه و بايد صبر كني تا همه صفحه Load بشه و اين يه كم ناراحت كننده است. اين مشكل رو من قبلا تو سايت "مجيد آنلاين" ديده بودم.

5- وقتي مطلبي به تاپيك جديد اضافه ميكنيم مطالب صفحه از حالت يونيكد خارج ميشن (بصورت كاملا اتفاقي) و بايد بصورت دستي اونرو اصلاح كرد. (تبديل ميشه به Western European _ Windows) بازم اين مشكل رو قبلا توي سايت "مجيد آنلاين" ديده بودم. احتمالا داريد از يك تكنولوژي استفاده ميكنيد.

6- يكبار كه Username و Password رو وارد ميكنيم اين انتظار وجود داره كه تا موقعي كه خودمون خارج نشديم و يا اينكه حداقل صفحات سايت باز هستند يك كاربر Login كرده به حساب بيايم ولي اينجا جديدا اينطوري شده كه بعد از يه مدت زماني كه ميگذره مثل اينكه بصورت خودكار كاربر رو Logout ميكنه. اين قضيه چندين بار امتحان كردم و كاملا مطمئنم كه اتفاق مي افته.

در مورد بقيه مشكلات فني هم ديگران مسائلي رو مطرح كردند. تا جايي هم كه من ديدم داره به مرور بهتر ميشه.

* ضمنا به مطالب قبلي كه نوشتم, مسائل جديدي هم اضافه كردم تا از پراكندگي مطالب نوشته شده جلوگيري شود.

ممنون از زحماتي كه ميكشيد

بالا