برگزیده های پرشین تولز

نظراتتون رو در مورد سيستم جديد فروم بنويسيد

سيستم جدید فروم چگونه است؟

• قبلي بهتر بود

Votes: 4 11.8%
  • این خيلي بهتره

Votes: 16 47.1%
  • قبليه داشت منو خفه مي کرد نجاتم دادی

Votes: 3 8.8%
  • من به قبلي عادت کرده بودم کاش عوض نميشد

Votes: 7 20.6%
  • اينجا ديگه کجاست!!؟

Votes: 4 11.8%

• Total voters
    34

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از b_amighi :
چند روزه كه دارم با اين فروم جديد كار ميكنم و اينم نظرات من در مورد تغييرات اينجا:

1- اسمايليهاي فروم قبلي خيلي خوشرنگ تر و از نظر شكل انعطاف پذيرتر بود و اصولا بهتر احساسات رو منتقل ميكردند.
2- كويئك ريپلاي قبلي به شكل منطقي تري عمل ميكرد. يعني شما به راحتي ميتونستيد داخلش تايپ كنيد و متنتون به تاپيك اضافه ميشد و براي تكميل اون قبليه اگه قابليت تايپ انگليسي رو هم اضافه ميكرديد عالي ميشد.
3- استايلهايي كه اضافه شده جالبه. در صورت امكان رنگ بندي فروم قبلي رو هم به اين استايلها اضافه كنيد. با وجود اينكه چند روزه دارم كار ميكنم و از استايل كرم هم بيشتر از آبي خوشم اومده ولي هنوز فكر ميكنم رنگ بندي قبلي جالبتر بود. درضمن اگه امكان داشت كه وقتي استايلي رو تعيين كرديم هر دفعه مجبور به انتخاب و تنظيم مجدد نشيم بهتر بود. يه چيزي مثل قابليتهايي كه كوكيها رو سيستم كاربران ثبت ميكنن.

در مورد مشكلات فني هم ديگران مسائلي رو مطرح كردند. تا جايي هم كه من ديدم داره به مرور بهتر ميشه.

ممنون از زحماتي كه ميكشيد

به نظر من اين quick reply این یکی بهتره، میشه حتی باهاش یه پست رو quote کرد اما با اون قبلیه نمیشه!

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از persian_londoner :
به نظر من اين quick reply این یکی بهتره، میشه حتی باهاش یه پست رو quote کرد اما با اون قبلیه نمیشه!
به نظر من سرعت باز شدن صفحات نسبت به فروم قبلي كمتر شده

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از persian_londoner :

اينو كاملا قبول دارم كه امكانات جديد و بهتري داره ولي كار كردن با quick reply قبلي راحت تر بود. در ضمن اضافه كردن امكانات جديد و كامل كردن quick reply چيزيه كه من باهاش موافقم. دسترسي به اين quick reply بنظر من به شكل غير قابل توجيهي مشكلتر شده.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
منم يه نظري بدم.. اين استايل ها كه احسان اضافه كرده خيلي خوب هست اي كاش استايل ديفالت تغيير كنه به cream چون كه وقتي يكي به شكل guest وارد ميشه و تازه اومده ببينه چه خبره.. يه نمه از فورم زده ميشه.. اي كاش ديفالت عوض بشه :)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اين مشكل قاطي شدن نوشته ها وقتي توي متن كلمات انگليسي يا ... باشه,خيلي مشكل بزرگيه.و همچنان پابرجاست و عملا داره باعث غير قابل استفاده بودن فوروم ميشه :( :(

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از rammstein_persia :
اين مشكل قاطي شدن نوشته ها وقتي توي متن كلمات انگليسي يا ... باشه,خيلي مشكل بزرگيه.و همچنان پابرجاست و عملا داره باعث غير قابل استفاده بودن فوروم ميشه :( :(

:) اين مشكل هم رفع شد.

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه ..حالا مي گم اينجا كه عوض شده...كاريشم نميشه كرد ..بياين در مورد امكانات و محاسنش بگين تا از ش خوشمون بياد ...وگرنه اينجوري كه شماها هي ميگين , حال ادم گرفته ميشه..

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از ابی :
سلام به همه ..حالا مي گم اينجا كه عوض شده...كاريشم نميشه كرد ..بياين در مورد امكانات و محاسنش بگين تا از ش خوشمون بياد ...وگرنه اينجوري كه شماها هي ميگين , حال ادم گرفته ميشه..
ما اگه از ايرادها ميگيم دليل بر اين نيست که با اين شکل جديد مخالفيم، فقط داريم به احسان کمک ميکنيم که سريع تر مشکلات رو پيدا کنه و برطرف کنه همين وگرنه در اينکه اينجا از قبليه بهتره شکي نيست!!

bl2k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فارسيش که خوب در اومده..

بچه ها اين بهترين پرتال موجود در دنياي وب هستش..

آقا آحسان چقدر پولشو دادي..؟

:D

ميخواي برات ورژن 3.0.4 بتا بدم جال کني..

ولي يه جورايي مشکلات داره فکر کنم بيخبري !!!

مثلا..
('e0ec84712642e968e86d6d553fae6a45','195.219.128. 47','ehsan','4','2e10ca67ca799574bd190d60a4015841'
,'forum',1070271366,1070273095);

از اينا.. منظورمه !!! :D

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
احسان يه مشكل ديگه.

مشكل جا به جا شدن نوشته هاي فارسي با كاراكتر هاي ديگه توي متن پست ها رفع شده ولي هنوز توي عنوان نوشته ها يا تاپيك ها ويا همين topic review وجود داره.نوشته ها جابه جا ميشن :)

bl2k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي اينم بگم..

بجاي اينکه آخرين پيغام اول ديده بشه بر عکس در آخر مياد که خيلي ضايس...نسخه انگليسيش که اين مشکلات رو نداره..

چيکاريش کردي !!! :p

شوخي ميکنم ولي اين يه مشکل جديه..

راستي بابا همينطوري ولش نکن !!!

يه کاري دستت ميده ها...

نگو نگفتم.. سايت با مزه اي زدي نميخوام خراب شه !!! کلي بدرد بخوره

http://forum.persiantools.com/admincp/importers/ubb6.templateset
;) :D

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينم يه مشكل ديگه:

يكبار كه Username و Password رو وارد ميكنيم اين انتظار وجود داره كه تا موقعي كه خودمون خارج نشديم و يا اينكه حداقل صفحات سايت باز هستند يك كاربر Login كرده به حساب بيايم ولي اينجا جديدا اينطوري شده كه بعد از يه مدت زماني كه ميگذره مثل اينكه بصورت خودكار كاربر رو Logout ميكنه. اين قضيه رو چندين بار امتحان كردم و كاملا مطمئنم كه اتفاق مي افته.

11f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rolleyes: سلـــــــام به عزيزان.مثل اينكه اين سايت مردونه هست؟پس خانومهاي گل كجا هستن؟سايت بدون اونها كه مزه نميده؟؟؟ :D :blink:

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از 11f :
:rolleyes: سلـــــــام به عزيزان.مثل اينكه اين سايت مردونه هست؟پس خانومهاي گل كجا هستن؟سايت بدون اونها كه مزه نميده؟؟؟ :D :blink:

والا ما خبر نداريم!!!

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از 11f :
:rolleyes: پس خانومهاي گل كجا هستن؟
رفتن گل بچينن! ;)

نميدونم چرا هركي تو اين تاپيك مياد ياد خانوم و اين جور چيزا ميفته! :p

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
نه! منظورم اونايي بود كه قايمشون كردي...

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
البته يه سري رو هم احسانينا دم گمرك گرفتن و بين خودشون تقسيم كردن.بي معرفتا ;)

بالا