برگزیده های پرشین تولز

نظرات براي پيدا كردن همسر براي مهرداد(عقاب)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان طي روزهاي گذشته به اين نتيجه رسيديم كه براي اين مهرداد گل آستين بالا بزنيم ميتونيد دختراي فاميل دوست و آشنايان رو تو همين تاپيك بزاريد براي كانديدا شدن يك عكس 3×4 براي امسالشون و شرايط :lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
010.jpg

vtl_29.jpg

:::::::::::: اولي بهتره فقط لب تر كن ::::::::::::::​

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
سلام دوستان طي روزهاي گذشته به اين نتيجه رسيديم كه براي اين مهرداد گل آستين بالا بزنيم ميتونيد دختراي فاميل دوست و آشنايان رو تو همين تاپيك بزاريد براي كانديدا شدن يك عكس 3×4 براي امسالشون و شرايط :lol:
ما خودمون اينقدر دور و رمون از نيكول خوشگل تر ريخته نمي دونيم چيكار كنيم :happy: :cool: .شما نكنه هنوز مشكل فاميلتون حل نشده :D ماكه نيستيم :D تازه وقتي اينكارو ميكنيم كه اوناي كه از ما جلوترند رو به سرو سامون برسونيم ;)
بهتره عنوان تاپيكو هم عوض كني هم بغل دكون ما دكون نزني حدود صنفي رو رعايت بكن ;)صدتا دكون ديگه هم لنگه ما بزني بازم كاسبيت نمي گيره !آخه ما خودمون كاسبيم و راه كاسبي رو بلديم! ;)
ببينم اون عمتون كه تو اون تاپيك صحبتشو ميكرديد اينها!!!!!!!!!!!!عجب !!!!!!! بيخود نبود خوبي كن مي گفت بزار خونه سالمندان!!!!!! :D ;)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
یکیشو بردار دیگه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از fotocopy :
مهرداد چقدر ناز میکنی
یکیشو بردار دیگه
شما خيلي كمك مي خواهيد بكنيد و دلسوز هستيد اول خودتون بگيريد :lol: دوم خير امواتتون مارو هم براي اركات وجي ميل اينويت بكنيد!!! ;)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
شما خيلي كمك مي خواهيد بكنيد و دلسوز هستيد اول خودتون بگيريد :lol: دوم خير امواتتون مارو هم براي اركات وجي ميل اينويت بكنيد!!! ;)

مهرداد جان نداشتيما قرعه به اسم تو در امده بزور زنت ميديم ببين چقدر دوست خوب داري اون عمه خودمم رفتش خونه سالمندان نگران نباش اينا جوان و توپند ناز نكن :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
مهرداد جان نداشتيما قرعه به اسم تو در امده بزور زنت ميديم ببين چقدر دوست خوب داري اون عمه خودمم رفتش خونه سالمندان نگران نباش اينا جوان و توپند ناز نكن :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
اووووووووووووووووووووشما چقدر عمه داريد!!!!!!!!! :D فعلا اون قبليه رو زن نداديمش تازه ما خودمون برايه همه ميگيريم تو ميخواي واسه من بگيري يا فك و فاميلاتو نقد كني!!! ;) براي اين كار برو به
http://www.kozeh.com يه كزه بگير اونارو بنداز اونتو :lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
اووووووووووووووووووووشما چقدر عمه داريد!!!!!!!!! :D فعلا اون قبليه رو زن نداديمش تازه ما خودمون برايه همه ميگيريم تو ميخواي واسه من بگيري يا فك و فاميلاتو نقد كني!!! ;) براي اين كار برو به
http://www.kozeh.com يه كزه بگير اونارو بنداز اونتو :lol:

آره دیگه مهرداد جان گهی پشت به زینو گهی زین به پشت

این شتری که روی همه میخوابه ای وای شرمنده در خونه همه می خوابه ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
آره دیگه مهرداد جان گهی پشت به زینو گهی زین به پشت

این شتری که روی همه میخوابه ای وای شرمنده در خونه همه می خوابه ;)
مگه شما تو محله عجوزه ها زندگي مي كنيد؟؟ اينا چيند من صدتا بهتر از اينا واسه خوبي كن دارم پيدا ميكنم راست ميگي خودت بگير يا بده فولادزره ديو بگيره!!!!!!!! :D كل كل كردن با من اخر و عاقبت خوبي نداره ها!! ;) ما استادامونم دق داديم رفت شما كه جايه خود :lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
مگه شما تو محله عجوزه ها زندگي مي كنيد؟؟ اينا چيند من صدتا بهتر از اينا واسه خوبي كن دارم پيدا ميكنم راست ميگي خودت بگير يا بده فولادزره ديو بگيره!!!!!!!! :D كل كل كردن با من اخر و عاقبت خوبي نداره ها!! ;) ما استادامونم دق داديم رفت شما كه جايه خود :lol:

آقا من تا زنت ندم بیخیال نمیشم

koli_14_377.jpg

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
نه؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
آقا من تا زنت ندم بیخیال نمیشم

koli_14_377.jpg
اخه مگه تو كولي هستي كه عكس پادشاه و دختر پادشاه كولي ها رو ميزاري تازه دخترشو 4 ماه پيش استاد شده رفته :lol:
تاز اين آرزو رو به گ××بخشيد به سايت مارمولك ميبري :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ما تو دانشگاهمون با صد تا از اين دكتر و فوق ليسانسه ها ماه خر نشديم !!!تو ميخواهي با اين عجوزه هايه زير ديپلم خر كني اينجا يخت نميگيره و منم اينترنتم بيش از اين عجوزه ها مي ارزه ما كه رفتيم تو هرچي مي خواهي پيدا كن (البته واسه فتو جونت كه اينور و اونور زياد قربون صدقه اش ميري)!!!!!!!!! :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
شما فعلا يه مدت جا من اتيش بسوزون چون من كار دارم دارم ميرم مرخصي اينجاها تا يه مدتي فكر نكنم بيام !باي باي ;)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
اخه مگه تو كولي هستي كه عكس پادشاه و دختر پادشاه كولي ها رو ميزاري تازه دخترشو 4 ماه پيش استاد شده رفته :lol:
تاز اين آرزو رو به گ××بخشيد به سايت مارمولك ميبري :lol:

ای بابا چه خوش اشتها بابا مایه دار ببین دیگه یه پی تی میریزم دوره ورد تا زن بگیری

anjelina.jpg

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
نداشتيم
اين عتيقه چيه عکسشو گذاشتي؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها