برگزیده های پرشین تولز

نظرات در مورد پاپفا

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
با سلام خدمت دوستان وبمستر
همگی کم و بیش در مورد وضعیت بدی که تبلیغات پاپ‌آپ پیدا کرده مطلع هستید. درآمد برخی وب‌مسترها به شدت افت کرده و می‌خوان کم‌کم سایتشون رو تعطیل کنن. البته نمیدونم واقعاً چند درصد درآمد رو به وبمستر میدن!
در پنل پاپفا مدتی بود که این پیام رو داشتیم:
با توجه به رایزنی های انجام شده با ایشان و برنامه ریزی های انجام شده انتظار می رود تسویه درآمد تمامی کاربران به صورت کامل تا پایان ماه جاری انجام گردد.

تا امروز که هیچ، امشب هم سوال کردم از دوستان، هیچ کدوم پرداختی نداشتن!
از شب عید تا الان که آخر اردیبهشت هست، چند بار این جور قول‌هایی داده شده! اگر کسی هم کد پاپفا رو به امید واریز شدن گذاشته، صرفاً ضررش بیشتر شده.

با توجه به این که این خلف وعده چند مرتبه تکرار شده و پاسخ‌های سرکاری به وبمستر میدن، دوستان پیشنهادی در مورد این سیستم تبلیغات پاپ‌آپ ندارن؟

persian.sajjad

Registered User
لایک‌ها
65
درود. موجودی من هم بالای 800 هزار تومن شده واریز نمیکنن. نمیدونیم باید چیکار کنیم

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
به نظر من اگر می خواستن واریز کنن تعرفه رو مثل بقیه پایین می اوردن...

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
تعرفه رو که پایین آوردن. بحث کم بودن تعرفه جداست.
من که میگم نباید از یه عددی کمتر باشه. تبلیغات کم باشه خب تو یکی دو ساعت از روز پاپ‌آپ باز میشه و باقی ساعات هیچی باز نشه. مشتری هم یکمی می‌پره ولی معنی نداره یه آی‌پی رو مثلاً زرپاپ میده ۳ تومن، پاپ گذر که البته شمارشش ۱.۵ برابر زرپاپ هست میده ۱.۵ تومن. به نظر من حداقل باید برای یک آی‌پی به وبمستر ۷ تومن پرداخت بشه. بعضی سایت‌ها که دیگه رفتن به سمت تعطیلی! در دوران کرونا هم که هیچ حمایتی متأسفانه از این جور مشاغل نمیشه.

gitiservice

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کاملا درسته الان حداقل برای من تعرفه و حتی اصل تسویه نکردن اهمیتی نداره از دو ماه پیش با تغییر روش هامون بیشتر تمرکز رو خدمات گذاشتیم و سایت های خبری و ... که پاپ آپ داشتن رو محدود کردیم .
اما دقیقا 3 هفته پیش کد ها رو برداشتیم اما با اطمینان که واریز هست و در صف هست به موضوع رو ادامه دادن ( واریز که باید بیش از دو ماه پیش انجام میشد ) به شان و شعور افراد توهین دارن می کنن می تونستن این همه بیانیه و... ندن و فعالیت رو متوقف کنن اما همچنان ادامه دادن !
متاسفانه سایت های دانلودی ( البته علتش قابل درک و فهم است ) در این مدت همکاریشون رو قطع نکردن و ادامه دادن .
اما حداقل از میان چند نفری که مستقیما در ارتباطیم چند نفر تصمیم گرفتن از طریق سایت پلیس فتا و فیلترینگ دنبال کنن ! ( که چندان فایده ای نداره )
اما خود بنده و دو تن از همکاران تصمیم گرفتیم از طریق تنظیم مقررات و اپراتور ها ابتدا پیگیری کنیم و اگر نشد مستقیما از گرداننده ها شکایت رسمی کنیم .

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
سلام
بالاخره این وبسایت تکلیفش مشخص هست و اگر تا شنبه بازم پرداخت نکرد میتونیم اقدام گروهی بکنیم.
وقتی شکایت دسته جمعی بشه و یه پرونده شاکی خصوصی زیادی داشته باشه خیلی سریع پیگیری میشه. صاحب سایت و شرکت هم مشخص هست.
ولی خب از نظر من اینا پرداخت میکنن انشالله به نظر نمیاد که نخوان پرداخت کنن واقعا شاید به مشکل جدی خورده باشن.
بهترین کار همین بود که گفتم اگر پرداخت نشد تنبلی رو کنار بزارید و هماهنگ کنیم اطلاعیه بزنیم همه باهم بریم دادگاه.

hossein16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من همون اوایل که تو پاپفا ثبت نام کردم زود درخواست واریز زدم تا دیدم یکم دو روز پرداخت نکرد کد رو برداشتم
جالبه تا الان که دو سه ماه گذشته هم هی امروز فردا میکنن و خودشون خجالت نمیکشن
موجودی من کمه 160 ت دوستانی که موجودی زیادی دارن لطفا اقدام قضایی کنن چون فک کنم مبلغ از یه حدی باید بالاتر باشه تا رسیدگی بشه

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
وقتی واریزی از یک هفته بیشتر میشه

این میشه اسکم !

برید در بخش معرفی وب سایت ها اعلام کنید اسکم هست ! که کاربران دیگر گول این شیاد هارا نخورند !

اگر مشکل هست ؟! چرا ثبت نام سایتشون باز هست ؟ قربانی های بیشتر میخواهند ؟

یا درامد بیشتر؟

rasool9521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به منم کلا همین رو میگن که در دست اقدامه و ...
دروغه و کلا کلاهبردارن. باید همه با هم ازشون شکایت کنیم

rasool9521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا یه گروهی تشکیل بدیدتو تلگرام تا همه با هم ازشون شکایت کنیم 500 هزارتومان پول من رو هم ندادن و بالا کشیدن. جواب ها برای همه کاربران تکراریه اصلا فکر نکنم شخص باشه و جواب ها توسط سیستم و رندوم ارسال میشه به کاربرا. من به پلیس فتا شکایتش رو ثبت کردم ولی یه دست صدا نداره

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
هر کسی تبلیغات پاپ اپ بزاره حقشه که پولشو رو بخورن :p

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
همتون به اینماد حداقل شکایت کنید.
این سیستم پاپ آپ پول بده نیست

من