برگزیده های پرشین تولز

نظرات شما در مورد plug host

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان میخواستم نظرات شما رو در مورد سرویسهای plughost و شخص atthar بدونم.البته من ابتدا برای باز کردن این تاپیک از ایشون اجازه گرفتم
از دوستان کسی هست که از سرویسهای ایشون هاست گرفته باشه و اینکه چند ساله و از نظر سرعت امنیت و پشتیبانی چطوره؟
ممنون میشم نظراتتون رو اعلام کنید

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از starsoheil :
دوستان میخواستم نظرات شما رو در مورد سرویسهای plughost و شخص atthar بدونم.البته من ابتدا برای باز کردن این تاپیک از ایشون اجازه گرفتم
از دوستان کسی هست که از سرویسهای ایشون هاست گرفته باشه و اینکه چند ساله و از نظر سرعت امنیت و پشتیبانی چطوره؟
راستش سرویس هاش رو نمیدونم،ولی شخصیت و کلا خود اطهر نمونه نداره...گل ، هر چی بگی از مرام و معرفت و شخصیت کم گفتی.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
ما که نفهمیدیم این شخص اطهر پسره یا دختر و اگه پسره چرا این اسم رو انتخاب کرده!!!

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از starsoheil :
ما که نفهمیدیم این شخص اطهر پسره یا دختر و اگه پسره چرا این اسم رو انتخاب کرده!!!
پسره دیگه! آواتارش رو مگه نمیبینی؟ :D

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
خب آخه دیدم اسمش اطهره گفتم شاید دختر باشه

dvb

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من اطهر يكي از ناياب‌ترين انسان‌ها در اينترنت و در زندگيه! چون هر كاري براي هر كسي از دستش بر بياد، دريغ نمي‌كنه و چون خودش آدم قابل اعتماديه، فكر مي‌كنه همه مثل خودشن. من بارها بهش گفتم مواظب باش افراد سوء استفاده‌گر از اين اخلاقت سوء استفاده نكنن. ضمناً به نظر من اطهر از اون دسته انسان‌هاي چند بعديه كه ساده نميشه شناختشون و با چند بار برخورد از همه‌ي توانايي‌ها و افكارش نميشه سر درآورد. من اونو خوب مي‌شناسمش و باهاش حال مي‌كنم...
حالا سوال من اينه كه چرا توي اين تاپيك شخصيت اطهر با سرويس‌هاش با هم قراره بحث بشه!!؟؟ چون تا اونجا كه من مي‌دونم سرويس‌هاي يه نفر هيچ ربطي به اخلاقش ندارن :blink:. اما هرچي باشه من چون با خودش حال مي‌كردم، از خودشم سرويس گرفتم:rolleyes: ;).

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نقل از dvb :
به نظر من اطهر يكي از ناياب‌ترين انسان‌ها در اينترنت و در زندگيه! چون هر كاري براي هر كسي از دستش بر بياد، دريغ نمي‌كنه و چون خودش آدم قابل اعتماديه، فكر مي‌كنه همه مثل خودشن. من بارها بهش گفتم مواظب باش افراد سوء استفاده‌گر از اين اخلاقت سوء استفاده نكنن. ضمناً به نظر من اطهر از اون دسته انسان‌هاي چند بعديه كه ساده نميشه شناختشون و با چند بار برخورد از همه‌ي توانايي‌ها و افكارش نميشه سر درآورد. من اونو خوب مي‌شناسمش و باهاش حال مي‌كنم...
حالا سوال من اينه كه چرا توي اين تاپيك شخصيت اطهر با سرويس‌هاش با هم قراره بحث بشه!!؟؟ چون تا اونجا كه من مي‌دونم سرويس‌هاي يه نفر هيچ ربطي به اخلاقش ندارن :blink:. اما هرچي باشه من چون با خودش حال مي‌كردم، از خودشم سرويس گرفتم:rolleyes: ;).
ولی جدیدا ایشون اعتمادشون نسبت به دیگران کمتر شده.راستی سرعت سایت شما چطوره؟ و چند سال از راه اندازی سایتتون میگذره؟

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از starsoheil :
در پیت رو دیدی؟:D
هاستش مثل اون درش میمونه!

خود اطهر هم مثل خود پیت میمونه!

تازه فراریم هست!:lol: :lol: :lol: (قضیش رو اگه بخوام اینجا بگم یهو دیدید سازمان اطلاعات اعلامیه وانتد داد):D
ولی هر کی خواست بدونه قضیشو پرایوت میتونم بدم بهش!:D :D :D :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از roozbeh :

تازه فراریم هست!:lol: :lol: :lol: (قضیش رو اگه بخوام اینجا بگم یهو دیدید سازمان اطلاعات اعلامیه وانتد داد):D
پراویت بده !

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
والا من تا حالا ازش هاست نخریدم !
اما خودشو خیلی قبول دارم !
18.gif
13.gif
14.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از dvb :
تایید میشه!
(ستاد بزرگداشت حمایت از هاست فروشان!)
(سندیکای سرور داران)
(سازمان اطلاعات و امنیت کشور)
:D

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Shahedr :
هه هه!!!!:hmm: :hmm:
زرنگی!
تو خودت عضو سازمان اطلاعاتی!
تو نمایشگاه کتاب اون کسی که از اون بالا عکس گرفت از همه بچه ها, دارو دسته تو بودن دیگه! :f34r: :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از roozbeh :
هه هه!!!!:hmm: :hmm:
زرنگی!
تو خودت عضو سازمان اطلاعاتی!
تو نمایشگاه کتاب اون کسی که از اون بالا عکس گرفت از همه بچه ها, دارو دسته تو بودن دیگه! :f34r: :D
بابا اون که فرید بود !
اعترافم کرد !
من به فرید چه !

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Shahedr :
بابا اون که فرید بود !
اعترافم کرد !
من به فرید چه !
برو جوجه !
تو و اون از یه جا آب میخورید!:D
شاهد یه پی ام یده تو یاهو کارت دارم!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از roozbeh :
برو جوجه !
تو و اون از یه جا آب میخورید!:D
شاهد یه پی ام یده تو یاهو کارت دارم!
نه ! اتفاقا آب خوردن از یه جا برای سلامتی مضره !
باید هرکسی از لیوان خودش استفاده کنه !
13.gif
14.gif

من یاهو ندارم رو سیستمم ! همینجا پی ام بده !

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Shahedr :
نه ! اتفاقا آب خوردن از یه جا برای سلامتی مضره !
باید هرکسی از لیوان خودش استفاده کنه !
13.gif
14.gif

من یاهو ندارم رو سیستمم ! همینجا پی ام بده !
مردشور ببرم اون سیستم کلنگتو!
اینقدر تخیلیه که یاهو هم روش نصب نمیشه!:D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از roozbeh :
مردشور ببرم اون سیستم کلنگتو!
اینقدر تخیلیه که یاهو هم روش نصب نمیشه!:D
چرا؟ نصب میشه خوبشم نصب میشه !
خودم نصب نکردم ! چون گاهی اوقات جز خوره ی وخت بودن سود دیگه ای نداره !
35.gif

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نقل از roozbeh :

دوست عزیز اول یه چیزی بگم که این یک بحث جدیه.پس لطفا اگه این حرفی که زدین شوخی بوده لطفا بگین که شوخیه و حالا با اطهر دوستین و خواستین یخورده سر به سرش بزارین ولی اگه جدیه لطفا با دلیل حرفتون رو ثابت کنید

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از starsoheil :
دوست عزیز اول یه چیزی بگم که این یک بحث جدیه.پس لطفا اگه این حرفی که زدین شوخی بوده لطفا بگین که شوخیه و حالا با اطهر دوستین و خواستین یخورده سر به سرش بزارین ولی اگه جدیه لطفا با دلیل حرفتون رو ثابت کنید
چشم دیگه شوخی نمیکنم!
ولی سیچیم!:D

بالا