برگزیده های پرشین تولز

نظرات-پیشنهادات-انتقادات در مورد بخش صوتی و تصویری

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
سلام دوستان و عزیزان ممنون میشم
نظرات-پیشنهادات-انتقادات خودتون رو نسبت به بخش صوتی و تصویری و بخصوص کنسول های بازی مطرح کنید
همینطور نظراتتون رو در مورد مدیریت بخش عملکردش
دوستان رعایت ادب و احترام الزامی است
مسایل خصوصی هم در پیام شخصی ارسال کنید

pej374

Registered User
لایک‌ها
371
سلام و خسته نباشید
بخش گیم بخشی بسیار متنوع و البته حساسه...
تا الان خداروشکر بنده مشکلی نداشتم تو این انجمن تو این چندین سال
یکم خرید و فروش امده پایین که البته طبیعیه بخاطر اقتصادمون
مدیریت تا الان کارشو خوب انجام داده و خسته نباشید میگم خدمت همه مدیران زحمت کش این سایت و انجمن گیم

VALASSS

Registered User
لایک‌ها
49
سلام

بنده مدت زیادی نیست که در این سایت عضو شدم ولی در همین مدت محدود از عملکرد این بخش راضی هستم .
مخصوصا جواب گویی به موقع ناظم ها در انجمن و امیدوارم سایت همینطور به عملکرد خوبش ادامه بده.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
میشه به مواردی چون جدا شدن بخش ها به مثلا 1- فقط کنسولها و دستگاه های بازی 2- بازی ها و نرم افزارهای مربوط 3- لوازم جانبی کنسولها اشاره کرد که البته باید دید انجمن کشش جداسازی داره یا نه...چون باید تعداد تاپیک ها زیاد باشه و فعالیت ملت هم زیاد باشه//

ahmad1330

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
به نظرم بخش مدیریت کارش حرف نداره بارها مواردی دیدم که فروشنده عکس و... نداشت و بخش مدیریت خوب و تذکرهای مودبانه خوبی میداد انشاله همینطور مثل سابق به کارشون ادامه بدن.

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
بخش خوبیه نسبت به بقیه ی قسمت های انجمن
مدیر این بخش هم فعال و کاربلد هست

mmafunian

Registered User
لایک‌ها
196
پرشین تولز عالیه من حتی از فروم همسایه هم بیشتر دوسش دارم
معمولا کسایی که کنسول میزارن تو این فروم برا فروش افراد حرفه ای و خوراک گیم هستند .

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
میشه به مواردی چون جدا شدن بخش ها به مثلا 1- فقط کنسولها و دستگاه های بازی 2- بازی ها و نرم افزارهای مربوط 3- لوازم جانبی کنسولها اشاره کرد که البته باید دید انجمن کشش جداسازی داره یا نه...چون باید تعداد تاپیک ها زیاد باشه و فعالیت ملت هم زیاد باشه//
به نظرم جالب نیست چون لوازم جانبی رو زیاد نمیشه تفکیک شده قرارشون داد
حتی یجورایی جداسازی بخش بازی از لوازم هم توی عمل خوب نمیشه خیلی بهش فکر کردم ولی مشکلاتش خیلی زیاد هست

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
سلام تاپیکی در مورد خدمات پلاتنییوم بازی های پلی استیشن داشتم که پاک شد
فک نکنم این مورد خلاف قانون باشه.

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
سلام
با توجه به اینکه مدت طولانی هست از ابتدای کار بسیاری سایت ها و فروم ها و بلاگ های ایرانی فعالیت داشتم، در حال حاضر وجود بخش بازارچه در PT را بسیار لازم و ضروری می دانم. با وجود سایت هایی مثل دیوار و اپلیکیشن های همراه مدتی موج کاهشی در تعداد کاربر و معاملات شاهد بودیم اما به نظرم وجود بازارچه فروم برای اهل فن و افرادی که به فروم علاقه دارند بسیار لذت بخش هست.
عملکرد بازارچه و زیر مجموعه صوتی و تصویری تا به الان خوب بوده و از مدیریت به خاطر فراهم کردن شرایط سپاسگذاری می نمایم. امیدوارم فضای اطمینان بخش در معاملات بیش از پیش همچنان برقرار باشد.
فقط اگر امکان دارد گزینه ای برای بستن تاپیک معامله مختومه قرار دهید.

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
سلام تاپیکی در مورد خدمات پلاتنییوم بازی های پلی استیشن داشتم که پاک شد
فک نکنم این مورد خلاف قانون باشه.
یادم نمیاد کی بوده یا اینکه من بستم یا نبستم
ولی خوب موضوعش رو خصوصی کنید اگر تداخل نداشته باشه دوباره بزنید

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
فقط اگر امکان دارد گزینه ای برای بستن تاپیک معامله مختومه قرار دهید.
کاربرایی که امکانات ویژه بازارچه رو میخرن میتونن تاپیک هاشون رو خودشون ببندن یا باز کنن و همچنین امکان پاک کردن پست های دیگران توی تاپیک خودشون هم دارن
و امکانات زیادی در دسترسشون هست

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
کاربرایی که امکانات ویژه بازارچه رو میخرن میتونن تاپیک هاشون رو خودشون ببندن یا باز کنن و همچنین امکان پاک کردن پست های دیگران توی تاپیک خودشون هم دارن
و امکانات زیادی در دسترسشون هست
به جز این مورد و برای کاربران عادی چطور می توان تاپیک معامله تمام شده را بست؟
تنها راهش اینه که به مدیر پیام خصوصی ارسال کرد؟

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
خیلی خوب میشه حتی اگه یک بخشیش رو توش قرار بدید مثل اخبار و اینا تو همون قیمتش بیشتر کاربرا جای رجوع به سایت های دیگه تاپیکهای خبر رو دنبال میکنن که عالی میشه

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
میشه جدا سازی هم برا اساس شرکت سازنده باشه که خیلی هم بد نیست کار مدیرتشتم تو فروم اسونه مقل قسمت سونی (کنسول -بازی-لوازم جانبی) ،.....
نینتندو ... ماکروسافت....

Alamode

Registered User
لایک‌ها
137
ممنون از ایجاد این نظر سنجی.
من با این تایپیک زیاد سر و کار نداشتم در گذشته، اما این مدتیکه بررسی کردم، همه چیز خوب بوده. تشکر:)

rzy

Registered User
لایک‌ها
21
توی بخش کنسول مدیریت عالی عمل می کنه. هم در رعایت قوانین و هم در نظم دادن به تاپیک ها. نظم و کنترل افراد مزاحم و کسانی که اسپم میدن خیلی مهمه همین طور رعایت قوانین. که تا حالا مدیریت علاوه بر رعایت این موارد سرعت هم داشته و این خیلی خوبه. به شخصه راضی هستم.جناب diordior واقعا عادلانه و منصفانه رفتار می کنن.و تا حالا بار ها دیدم تذکر به موقع برای گذاشتن عکس با نام کاربری دادن. و معلومه که تاپیک ها رو به دقت زیر نظر دارن تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.برای همین خدا رو شکر مشکل در بخش کنسول بسیار کم رخ میده.همیشه نمیشه همه رو راضی نگه داشت ولی مهم رعایت قانونه که تا حالا در این ضمینه درست و به موقع عمل شده.

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
با سلام و تشکر بابت راه اندازی چنین تایپیکی

مهمترین و دردسرسازترین مشکل در انجمن در خرید و فروش میباشد .

1. مشابه ایسام فروش واسطه ای در نظر بگیرید با درصد کارمزد کم که خریدار و فروشنده به مشکلی بر نخورن
2.یا در هر استان یک نفر معتمد واسطه در نظر بگیرید مثلا به ازای هر خرید فروش از هر طرف نفری 5-10 ت بگیره و نقش واسط رو داشته باشه .
3.جهت جلوگیری از هر گونه کلاه برداری و یئو استفاده های که تازگیا بسیار زیاد شده راه حل مناسب و دایمی داشته باشید . هر کسی هر چیزی برای فروش و خرید داشت چون کلاه برداری زیاده یک سیستم اهراز هویت پیامکی باید باشه یا صوتی نحوه واریز به حساب فروشنده هم بعد از تایید از طرف خریدار میسر خواهد بود .
بنظرم تمام این سیاست گذاری ها اگه از طرف خود ادمین انجمن باشه براحتی قابل حل میباشد
این همه برای تبلیغات پول میگرن بنظرم ماهی 1-2 ت بزارن برای همچین کاری بسیاری از موارد حل خواهد شد ..

بالا