برگزیده های پرشین تولز

نظرات-پیشنهادات-انتقادات در مورد بخش صوتی و تصویری

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
بزرگترين مشكل اين بخش اينه كه
كسايي هستن كه كلاه برداري ميكنن وقتي ازشون تاپيك شكايت زده ميشه تاپيك شكايت بسته ميشه يا پاك ميشه. آيا واقعا درسته كه نذاريم بقيه از ماهيت يه عده خبردار بشن.

نمونه هاش هم كم نبوده چه تو دوره مسئول فعلي و چه تو دوره مسئولين قبلي

hoseinbig

Registered User
لایک‌ها
198
سلام

بخش بازی و دستگاه بازی و لوازمش از هم جدا بشه .............مثل سایت بازیسنتر و سایت های دیگه
دکمه پرو فیکس ==== فروش و خرید ..کمی بزرگتر .. و رنگش پررنکتر بشه که به راحتی بشه تشخیصش داد
به ایجاد کننده تاپیک اجازه تغیر دوباره اسن تاپیک و بستن تاپیک رو بدید تا چیزی که فروش رفت و منصرفش شد تاپیک رو ببنده

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
به جز این مورد و برای کاربران عادی چطور می توان تاپیک معامله تمام شده را بست؟
تنها راهش اینه که به مدیر پیام خصوصی ارسال کرد؟
از گزینه گزارش تخلف استفاده کنید و ذکر کنید تاپیک به علت اتمام فروش بسته شود
ترجیحا اگر خریدار هم توی تاپیک اعلام خرید کنه بهتره

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
با سلام
مدیریت عالی
فقط اجازه فروش بازی بصورت دیجیتالی (اکانت قانونی) حداقل برای کاربران با امتیاز داده شود
ممنون
سلام من شخصا تاپیک هایی که اکانت میفروشن رو پاک نمیکنم (فقط اکانت های شخصی باشه نه بصورت تجاری)
و اینکه مسئولیت خرید کاملا به عهده خریدار و فروشنده هست و تاکید میکنم حتما موارد امنیتی و ایمنی خرید مثل گرفتن ایمیل تغییر پسورد و شماره رو انجام بدن
مشکل با خرید و فروش اکانت نیست
بخاطر مشکلات بعدش باهاش مخالفت میشه

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
یلی خوب میشه حتی اگه یک بخشیش رو توش قرار بدید مثل اخبار و اینا تو همون قیمتش بیشتر کاربرا جای رجوع به سایت های دیگه تاپیکهای خبر رو دنبال میکنن که عالی میشه
https://forum.persiantools.com/forums/بازیهای-کامپیوتری.32/

توی بخش کنسول مدیریت عالی عمل می کنه. هم در رعایت قوانین و هم در نظم دادن به تاپیک ها. نظم و کنترل افراد مزاحم و کسانی که اسپم میدن خیلی مهمه همین طور رعایت قوانین. که تا حالا مدیریت علاوه بر رعایت این موارد سرعت هم داشته و این خیلی خوبه. به شخصه راضی هستم.جناب diordior واقعا عادلانه و منصفانه رفتار می کنن.و تا حالا بار ها دیدم تذکر به موقع برای گذاشتن عکس با نام کاربری دادن. و معلومه که تاپیک ها رو به دقت زیر نظر دارن تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.برای همین خدا رو شکر مشکل در بخش کنسول بسیار کم رخ میده.همیشه نمیشه همه رو راضی نگه داشت ولی مهم رعایت قانونه که تا حالا در این ضمینه درست و به موقع عمل شده.
ممنونم سعی کردم قوانین رو با انعطاف بیشتر رعایت کنم برخورد قهری و بن کردن و پاک کردن بدون بررسی و تامل میشه مشکلاتی که قبلا وجود داشته
با سلام و تشکر بابت راه اندازی چنین تایپیکی

مهمترین و دردسرسازترین مشکل در انجمن در خرید و فروش میباشد .

1. مشابه ایسام فروش واسطه ای در نظر بگیرید با درصد کارمزد کم که خریدار و فروشنده به مشکلی بر نخورن
2.یا در هر استان یک نفر معتمد واسطه در نظر بگیرید مثلا به ازای هر خرید فروش از هر طرف نفری 5-10 ت بگیره و نقش واسط رو داشته باشه .
3.جهت جلوگیری از هر گونه کلاه برداری و یئو استفاده های که تازگیا بسیار زیاد شده راه حل مناسب و دایمی داشته باشید . هر کسی هر چیزی برای فروش و خرید داشت چون کلاه برداری زیاده یک سیستم اهراز هویت پیامکی باید باشه یا صوتی نحوه واریز به حساب فروشنده هم بعد از تایید از طرف خریدار میسر خواهد بود .
بنظرم تمام این سیاست گذاری ها اگه از طرف خود ادمین انجمن باشه براحتی قابل حل میباشد
این همه برای تبلیغات پول میگرن بنظرم ماهی 1-2 ت بزارن برای همچین کاری بسیاری از موارد حل خواهد شد ..

این تاپیک برای بخش صوتی تصویری هست و نمیخوایم با بخش های دیگه کاری داشته باشیم
سیستم واسطه گری هم خیلی خیلی پیشنهاد دادن حتی خیلی ها توی بخش گفتن من خودم به عنوان واسطه عمل کنم که دارم روی یه طرحی کار میکنم در این مورد ولی مشکل اینه که توی یه معامله با واسطه 3 نفر هستن که باید به هم اعتماد کنن
چون اگر کالا بعد رسیدن به خریدار مشکل داشت چطوری باید اثبات بشه ؟ این زیر بار نمیره اون زیر بار نمیره .در مورد مشکلاتی هم که شما داشتید(چون سعی میکنم پیگیر مشکلات باشم) اگر خاطرم باشه صحت منشا پول ها هم مهم هست
ولی اگر فقط بحث واریز مبالغ باشه میشه راحت تر روش فکر کرد
در این مورد اگر طرح و فکری به ذهنتون میرسه بصورت pm بدید بهم
بزرگربن مشکل سایت اینکه تاریخ پست ها به میلادی هستش
متاسفانه این مشکل ربطی به بخش نداره و مشکلی هم فکر نکنم باشه
شما با تقویم مشکلتون حل میشه
بخش بازی و دستگاه بازی و لوازمش از هم جدا بشه .............مثل سایت بازیسنتر و سایت های دیگه
توی عمل بازدهی بخش رو میاره پایین ولی بررسی میشه

دکمه پرو فیکس ==== فروش و خرید ..کمی بزرگتر .. و رنگش پررنکتر بشه که به راحتی بشه تشخیصش داد
این رو دقیقا متوجه منظورتون نشدم

به ایجاد کننده تاپیک اجازه تغیر دوباره اسن تاپیک و بستن تاپیک رو بدید تا چیزی که فروش رفت و منصرفش شد تاپیک رو ببنده
کاربرایی که امکانات ویژه رو میخرن میتونن از این امکانات استفاده کنن کاربرای عادی هم میتونن پیام بدن سریع براشون انجام میشه

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
بزرگترين مشكل اين بخش اينه كه
كسايي هستن كه كلاه برداري ميكنن وقتي ازشون تاپيك شكايت زده ميشه تاپيك شكايت بسته ميشه يا پاك ميشه. آيا واقعا درسته كه نذاريم بقيه از ماهيت يه عده خبردار بشن.
نمونه هاش هم كم نبوده چه تو دوره مسئول فعلي و چه تو دوره مسئولين قبلي
بزرگترین مشکل اینه که کاربرا قوانین رو رعایت نمیکنن
فکر کنم تنها مدیری که تاپیک شکایت توی این بخش رو بعد پاکسازی فقط قفل میکرد من بودم !
تنها کسی هم که کلی وقت انرژی میزاشت برای حل مشکلات کاربرایی که با پیش خرید خارج از عرف و قوانین بیش از 20 میلیون پولشون تو هوا بود من بودم
و یکی دیگه از مشکلات این هست کاربرایی که تازه وارد هستن بدون اینکه حتی وقت بزارن یکساعت قوانین رو بخونن
پست و تاپیک های کسی که میخوان باهاش معامله بکنن رو بررسی کنن مبالغی کم یا زیاد رو پرداخت میکنن
مسئولیت اشتباه دیگران با مدیرای انجمن نیست چون اینجا کسی یه تک تومنی درامد ازش نداره و برای دلش کار میکنه

Alireza_B13

Registered User
لایک‌ها
113
سلام یه بخش اگه بشه اضاف کرد یا تایپک که قیمت بروز کنسول و لوازم و بازی در اون بروز باشه خیلی خوب میشه کمک زیادی در خرید فروش میکنه
دوم که بخش بازی از لوازم و کنسول کلا جدا بشه خیلی بهتر میشه دردسر اپ کردن تایپک کمتر میشه چون بخش کنسول واقعا تا انجمن های دیگه بروزتر و فعالیتش بیشتر

پارسیان پی

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
برای کسایی که سایت دارن و کسایی که دست فروش هستن یک تفاوتی قائل باشید...

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
سلام دوست عزيز بهتره كه براي همديگه احترام قايل باشيم
سايت باز كردن هيچ كاري نداره
متاسفانه اونم در انحصار وزارت ارشاده كه بعد اينكه سايت رو باز ميكنيد كه اگه توش خريد از درگاه اينترنتي صورت بپذيره ماليات شامل ميشه خيلي از سايتها از اين ماليات معاف هستند بخاطر ارتباطاتي كه دارن.
در ضمن اگه فقط يه بازي برخلاف قوانين وزارت ارشاد تو سايت باشه در صورتي كه پارتي نداشته باشيد براتون پرونده بزرگي درست ميكنن. و سايتتون رو هم مي بندن.
خيلي از دوستان رو ميشناسم كه بهشون ميگيد دست فروش تو ، خيلي از شركت هاي بزرگ با مدارج علمي عالي و فارغ التحصيل از دانشگاه هاي عالي هستند و درست نيست كه شما بهشون بگيد دست فروش.
براي درآمدزايي بهتر يا جمع كردن آرشيو بهتر يا كمك زندگي دارن به اين كار هم كنار كارهاشون مي پردازن.
بعضي ها هم هستن كه فقط از اين راه درآمدزايي دارن. كه بايد بهشون احسنت گفت كه سعي ميكنن بجاي خيلي كارهاي نادرست از قبيل دزدي كلاه برداري و گدايي يه آب باريكه كوچيكي از اين راه بصورت شرافتمندانه داشته باشن.

Last edited:

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
سلام متوجه منظورتون نشدم
ولی تفاوت توی برخورد با کاربرا فقط بستگی به خودشون و نحوه ی عملکردشون داره
خود اشخاص و شیوه کار و سابقشون هست که متفاوتشون میکنه

پارسیان پی

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
سلام دوست عزيز بهتره كه براي همديگه احترام قايل باشيم
سايت باز كردن هيچ كاري نداره
متاسفانه اونم در انحصار وزارت ارشاده كه بعد اينكه سايت رو باز ميكنيد كه اگه توش خريد از درگاه اينترنتي صورت بپذيره ماليات شامل ميشه خيلي از سايتها از اين ماليات معاف هستند بخاطر ارتباطاتي كه دارن.
در ضمن اگه فقط يه بازي برخلاف قوانين وزارت ارشاد تو سايت باشه در صورتي كه پارتي نداشته باشيد براتون پرونده بزرگي درست ميكنن. و سايتتون رو هم مي بندن.
خيلي از دوستان رو ميشناسم كه بهشون ميگيد دست فروش تو ، خيلي از شركت هاي بزرگ با مدارج علمي عالي و فارغ التحصيل از دانشگاه هاي عالي هستند و درست نيست كه شما بهشون بگيد دست فروش.
براي درآمدزايي بهتر يا جمع كردن آرشيو بهتر يا كمك زندگي دارن به اين كار هم كنار كارهاشون مي پردازن.
بعضي ها هم هستن كه فقط از اين راه درآمدزايي دارن. كه بايد بهشون احسنت گفت كه سعي ميكنن بجاي خيلي كارهاي نادرست از قبيل دزدي كلاه برداري و گدايي يه آب باريكه كوچيكي از اين راه بصورت شرافتمندانه داشته باشن.

خیر دوست عزیز، اتفاقا سایت باز کردن خیلی هم کار داره! اداره کردن سایت، گرفتن نماد، گذاشتن درگاه و گرفتن مجوز از یک وزارت خونه خیلی متفاوت هست با فقط فروشنده معتبر شدن توی یک انجمن ، شخصا نزدیک به ۳ سال هست که سایت دارم، سایتم هم کار میکنه، و مشکلی نداره و مشتریای زیادی هم دارم و حوزه کاری وسیعی هم دارم از گیفت کارت تا پرداخت با مسترکارت و پی‌پال... اما اینکه شما داشتن سایت رو خیلی کار کوچیکی میدونی اگر اینطوری بود خیلی ها سایت میزدن، پس کار میبره و دردسر داره.. ضمنا من وقتی نماد میذارم توی سایتم، مثل جواز کسب می‌مونه و تمام مشخصات من داخلش هست، و اگر از من کسی شکایت کنه نماد من دیگه تمدید نخواهد شد، بنابراین خیلی تفاوت داره کسی که سایت داره با کسی که همینطوری قصد فروش محصولی رو داره...
من هم بیسواد نیستم، ولی ترجیح دادم که کاری رو اصولی انجام بدم که مشتری بیشتری جذب کنه، سختی بیشتری هم داره اداره کردن سایت و راضی نگه داشتن مشتری.

پارسیان پی

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
سلام متوجه منظورتون نشدم
ولی تفاوت توی برخورد با کاربرا فقط بستگی به خودشون و نحوه ی عملکردشون داره
خود اشخاص و شیوه کار و سابقشون هست که متفاوتشون میکنه
نه منظورم این بود که صفحه‌ای جداگانه مخصوص کسانی که سایت دارن و میخوان تاپیک بزنن بذارید، اینطوری خیلی رقابتی تر میشه محصول رو به مشتری عرضه کرد. مثلا تخفیف به اعضای انجمن برای کسایی که از انجمن میان برای خرید.

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
خیر دوست عزیز، اتفاقا سایت باز کردن خیلی هم کار داره! اداره کردن سایت، گرفتن نماد، گذاشتن درگاه و گرفتن مجوز از یک وزارت خونه خیلی متفاوت هست با فقط فروشنده معتبر شدن توی یک انجمن ، شخصا نزدیک به ۳ سال هست که سایت دارم، سایتم هم کار میکنه، و مشکلی نداره و مشتریای زیادی هم دارم و حوزه کاری وسیعی هم دارم از گیفت کارت تا پرداخت با مسترکارت و پی‌پال... اما اینکه شما داشتن سایت رو خیلی کار کوچیکی میدونی اگر اینطوری بود خیلی ها سایت میزدن، پس کار میبره و دردسر داره.. ضمنا من وقتی نماد میذارم توی سایتم، مثل جواز کسب می‌مونه و تمام مشخصات من داخلش هست، و اگر از من کسی شکایت کنه نماد من دیگه تمدید نخواهد شد، بنابراین خیلی تفاوت داره کسی که سایت داره با کسی که همینطوری قصد فروش محصولی رو داره...
من هم بیسواد نیستم، ولی ترجیح دادم که کاری رو اصولی انجام بدم که مشتری بیشتری جذب کنه، سختی بیشتری هم داره اداره کردن سایت و راضی نگه داشتن مشتری.
بنده به هيچ عنوان حرفهاي شما رو تاييد نميكنم بنده هم كانال تلگرامي داشتم هم سايت داشتم.
شما حرفه و كسبتون اينه و از اين راه درآمد خيلي زيادي شايد داريد يا حداقل بهش خيلي جدي فكر مي كنيد واسش برنامه داريد، طبيعيه كه براش وقت بذاريد.
و بنده مدرك دكتري دارم بعضي موقع ها كنسول وارد ميكنم به شهرستان ميفرستم يا خريد و فروش جزيي هم از ديوار و ايسام و فرومز هم مي كنم. و شما به من و امثال من ميگيد دستفروش و اين توهين شما قابل درك نيست
تفاوت من و شما اينه كه اين كار حرفه شماست ولي براي من يه تفريح و سرگرمي با درآمد جزيي در كنار ساير درآمدهام هست.

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
نه منظورم این بود که صفحه‌ای جداگانه مخصوص کسانی که سایت دارن و میخوان تاپیک بزنن بذارید، اینطوری خیلی رقابتی تر میشه محصول رو به مشتری عرضه کرد. مثلا تخفیف به اعضای انجمن برای کسایی که از انجمن میان برای خرید.
شما توی تاپیکتون میتونید این موارد رو برای مشتریاتون توضیح بدید و اینکار رو انجام بدید براشون

lazzaross30

Registered User
لایک‌ها
142
سلام روز خوش
عملکرد مدیریت این بخش همیشه خوب بوده همیشه م روبه جلو
اما هنوزهم پیدا میشه آگهی که رو تصاویر نام کاربری و ... نداره که هیچ اصلا هیچی نداره ی تعداد تصویر فقط
اگر تو این بحث یکم سریعتر اقدام بشه ممنون میشم

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
سلام روز خوش
عملکرد مدیریت این بخش همیشه خوب بوده همیشه م روبه جلو
اما هنوزهم پیدا میشه آگهی که رو تصاویر نام کاربری و ... نداره که هیچ اصلا هیچی نداره ی تعداد تصویر فقط
اگر تو این بحث یکم سریعتر اقدام بشه ممنون میشم
سلام تشکر از نظرتون
در مورد عکس جدیدا سعی میکنم قبل از پاک کردن تاپیک اخطار بدیم که ظرف چند ساعت عکس قرار بدن
چون بلاخره شخص وقت میزاره تاپیک میزنه سعی میکنم قبلش اخطار بدم گاهی یه سری تاپیک ها از دست ادم در میره یا قبل از دیدن من جنس فروش رفته یا استارتر درخواست بستن تاپیک رو میده
ولی متاسفانه هنوز یه سری دوستان کوتاهی میکنن و میخوان از زیر عکس گذاشتن بیشتر به دلیل تنبلی شونه خالی کنن

diordior

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
یک موردی هم که دوستان لطفا حتما رعایت کنن استفاده از تگ های رنگی خرید فروش معاوضه باشه
تا باعث حذف تاپیکتون نشه

v_mousavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
اگر امکانش هست به درخواست های حذف موضوع توجه کنید.

بنده موضوعی را ایجاد کرده و منصرف شدم از فروش و بنا به دلایل شخصی خواهان حذف موضوع هستم.
هرچی به مدیران محترم درخواست حذف میدم میگویند این امکان وجود ندارد.
در این زمینه انجمن دیکتاتوری عمل میکند.

با تشکر

v_mousavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بنده منصرف از فروش بودم
درخواست هم دادم نه یکبار بلکه چند بار
ولی موضوع را حذف نکردید
حتی موضوع جدید رو
منظورم موضوع قدیمی نیست.

diordior