برگزیده های پرشین تولز

نظرتان در مورد سایت آزمون آنلاین که تازه راه انداختم چیه ؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
سلام

دوستان لطفا از این سایت بازدید کنید و نظرتان را بفرمائید اگر مشکلی یا پیشنهادی به نظرتان رسید لطفا ارسال کنید :) http://azmoon.maker.ir

امکانات این سیستم :
فعالیت سایت: برگزاری آزمون های چهار گزینه ای - سیستم کامل آژاکس هست و زمان آزمون مشخص شده است در پایان زمان پاسخنامه بصورت اتوماتیک به سایت ارسال می شود در عین حال در زمان پاسخگویی به سئوالات لازم نیست حتما انلاین باشید و فقط برای ارسال پاسخنامه باید آنلاین باشید :happy:

کارنامه آزمون همان لحظه ارائه میشود با درصد ها و بقیه موارد لازم به همراه پاسخنامه تشریحی سئوالات همان آزمون:eek:

آرشیو آزمون هایی که دانش اموز شرکت کرده است نگهداری میشود و در اینده میتواند لوگین کند و کارنامه های قبلی خود را مشاهده کند.

هردانش آموز باید برای شرکت در آزمون ثبت نام کند.

هزینه استفاده از امکانات سایت مبلغی مشخص است که برای فعال سازی دسترسی باید توسط پرداخت آنلاین بانک سامان پرداخت کنند و بعد از پرداخت دسترسی بصورت اتوماتیک فعال خواهد شد.

http://azmoon.maker.ir

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد ماهیت سیستم نظری ندارم چون خودم همیشه درس رو برای آگاهی خودم میخوندم نه برای کنکور و تست زدن و موارد مشابهه
اما در مورد کدنویسی و Arrengment سیستم باید عرض کنم خیلی خوشم اومد خیلی خوب کار شده تبریک میگم علی جان امیدوارم همیشه موفق باشی

برای ما هم دعا کن

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
راستی بلوک مربوط به نظر سنجی خوب نمایش داده نمیشه !! فکر میکنم سوال بصورت سنتی در بالای گزینه ها قرار بگیره ساختمان چیدمان بهتر بنظر میرسه
نظرت چیه؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
راستی بلوک مربوط به نظر سنجی خوب نمایش داده نمیشه !! فکر میکنم سوال بصورت سنتی در بالای گزینه ها قرار بگیره ساختمان چیدمان بهتر بنظر میرسه
نظرت چیه؟

ممنون لطف داری :) درسامون رو پس میدیم پیش شما اساتید :)

موافقم این نظرسنجی رو خیلی وقت پیش نوشته بودم اینجا اوردمش ازش استفاده کردم باید اصلاحش کنم تا بهتر بشه :) ممنون که وقت گذاشتی :)

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
علی جان شکسته نفسی می کنی وگرنه ما کجا و شما کجا

مخلصیم./

php-empire

Registered User
لایک‌ها
0
جالب کار کردی تو برنامه نویسی
ماشاا... :blush: