برگزیده های پرشین تولز

نظرتان راجب به سخنرانیه ریس جمهور چه بود ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آیا سخنان ریس جمهور در خصوص تورم و گرانیه که در کشور بوجود آمده شما را قانع کرد ؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
برای خنده و سرگرمی بد نبود.

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان بحث مهم تر از گروني داريم
عمو پورنگ رو كي ديد امروز

بين ببينين تا تموم نشده خيلي چيزا دستتون مي ياد ملت

جدي ميگم

خدا به خون اونايي كه تو 27 سال پر پر شدن رحم كنه

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
من رو قبلا قانع کردن نیازی به این برنامه نبود الکی وجه و شخثیط پرزیدنت رو خراب کردند و زیر سوال بردنش
اصلا تقصیر این دولت نیست تقصیر اون دولت ِ
دلیل دیگش هم مسئله انرژی اتمی رئیس جمهور تمام تلاش رو گذاشته تا از حق من حق تو = حق ما دفاع کنه و به کارهای دیگه اش نمیرسه
و مسئله دیگر هم همان طور که قبلا گفتم خود کفایی ما شهروندان که باید گرجه سیب زمین و این قبیل محصولات رو خودمون بکاریم و خود کفا بشیم
همان طور که آمریکا و سازمان ملل و کشورهای دنیا با تحریمهایی که ایجاد میکنن سعی در خود کفایی ما دارن که من همین جا ازشون تشکر میکنم

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
اونجاش که گفت من نابغه هستم خیلی خندم گرفت
246.gif

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ریس جمهور نام اون چند تنی که اختلاس های 1000 میلیارد تومانی کرده بودند را فاش نکردند و این یک فاجعه است

اگر قصد دارید شهرام جزایری و چند تنه دیگر را بگویید که آنها 5 ساله پیش شناخته شدند و دادگاهشان بی دلیل ادامه پیدا می کند

در چین این گونه افراد را اعدام می کنند

انرژی اتمی مربوط به دولت است نه این که در زندگی تک تک مردم یک کشور رخنه کند و موجب بیچارگی آنها شود

دولت خیلی بزرگ و حجیم شده است و بخش هایی از خود را به نام شرکت خصوصی جدا کرده است ولی حقیقتا دولتیست مثله

ایران خودرو - سایپا - دانشگاه آزاد ....

مگر درآمده ایران چقدر است که یک عده باید میلیارد میلیارد بخورند

Borat

Registered User
لایک‌ها
31
جناب پرزيدنت خوب از نظر چهره نسبت به قبل از انتخابات چاق تر شده بودند و بهتر !;)

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور خیلی مناسبی برای ملّت ماست، شما که انتظار نداشتید Abraham Lincoln رئیس جمهورمون بشه!!! داشتید؟؟؟ :rolleyes::rolleyes:

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
من رو قبلا قانع کردن نیازی به این برنامه نبود الکی وجه و شخثیط پرزیدنت رو خراب کردند و زیر سوال بردنش
اصلا تقصیر این دولت نیست تقصیر اون دولت ِ
دلیل دیگش هم مسئله انرژی اتمی رئیس جمهور تمام تلاش رو گذاشته تا از حق من حق تو = حق ما دفاع کنه و به کارهای دیگه اش نمیرسه
و مسئله دیگر هم همان طور که قبلا گفتم خود کفایی ما شهروندان که باید گرجه سیب زمین و این قبیل محصولات رو خودمون بکاریم و خود کفا بشیم
همان طور که آمریکا و سازمان ملل و کشورهای دنیا با تحریمهایی که ایجاد میکنن سعی در خود کفایی ما دارن که من همین جا ازشون تشکر میکنم

خوشحالم قبلا قانع شدید شما!!
کره جنوبی به انرژی هسته ای (حق مردمش و دولتش یعنی حق اونا) دفاع کرده و در حال حاظر روزی 8 ساعت برق ندارن
یا کوبا که بعد از 10 سال که سعی کرد نتونست به انرژی هسته ای دست پیدا کنه و تسلیم شد!!
شما بهتره به چندتا از سایتهای حبری هم سر بزنید و فقط به اخبار تلوزیون اکتفا نکنید!!
و یه چیز هم در مورد سیب زمینی:
موز از فیلیپین میاد و قیمتش 700 تومنه هر کیلو
اما کوجه فرنگی هر کیو 1500 تومن
گیلاس کیلویی 2000 تومن
دقیق تر بگم
هر کیلو گوجه قیمتش دو برابر موزه!!!
میفهمی
خوب مشخصه این تقصیر دولت سابقه و شخص خاتمی!!
دوست من توجه کن که حدود یک سال و نیم از عمر این دولت گذشته
خاتمی دیگه رییس جمهور نیست
تمام وزیر ها عوض شدن!!
خوابی یا بیدار!!
بی عرضه گی که شاخ و دم نداره!!!

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هاي جماعت چرا دوزاريتون نمي افته

Mammads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و اینجا بود که کلمهٔ چرند به وجود آمد

arashepal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
aghaye doctor 1riyazidane nokhbe hastan va ba tavajjoh be inke masaleye dishab 1masaleye sakhte olampiyadi boud ishoun faghat yadeshoun rafte boud kolle harfashouno too 1manfi zarb konan ke chandan mohem nist

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
aghaye doctor 1riyazidane nokhbe hastan va ba tavajjoh be inke masaleye dishab 1masaleye sakhte olampiyadi boud ishoun faghat yadeshoun rafte boud kolle harfashouno too 1manfi zarb konan ke chandan mohem nist
آها ! آره ! نخبه س و ریاضی خونده ! لول !

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها حسن این مستر احمدی نژاد اینه که ساده حرف میزنه مردم عادی حرفاشو میفهمن وگرنه الباقیش ... شعار نفت بر سر سفره مردم مگه شعار ایشون نبود خوب حالا جالبه که میخواد با سیستم کسی اونو اجرا کنه تو همین مصاحبه دیشب بهش توپیده و ...
الله اعلم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
لطفا بگويد حكومت مثلا حكومت احمدي نژاد نه دولت
چون دولت عوض نميشود ومثلا با انقلاب- شورش چيزي دولت عوض ميشود اين حكومت است كه تغيير ميكند

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
متدولوژی پوپولیسم: استفاده از واژگان و ادبیات کوچه و بازاریِ بی ارزش و غیر حرفه ایِ سخیف برای جازدن اهداف شخصی به عنوان اهداف ملی و ندادن پاسخ مستقیم و اشکار به انتقادات صریح با ایجاد صمیمیت دروغین.

متدولوژی نخبه گرایی دیوان سالار: استفاده از واژگان و ادبیات فوق تخصصی برای وحشت زده کردن شنونده ی عامی و نا آشنا به سیاست و اقتصاد برای ابهام سازی و فرار از پاسخگویی به نقد و دغدغه ی عموم، پیچاندن و درهم کردن جملات بجای دادن پاسخ صریح.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اونجاش که گفت من نابغه هستم خیلی خندم گرفت
246.gif
البته اصلا قصد تاییدشو ندارم چون حسابی از حرفاش کفرم گرفته بود همه چیزو داشت توجیه میکرد الکی ولی نگفت نابغم
گفت نخبه
نخبه هم به افراد تحصیل کرده و فهمیم در رشته کاریشون میگن
ایشون قبل از شهرداری و ...
عضو هیئت علمی دانشگاه پلی تکنیک بودن و استاد بودن و دکترای مهندسی عمران دارن و واژهی نخبه برای ایشون در زمینه ی کاریشون واقعا به جاست و من به عنوان یه مهندس عمران ایشون رو خیلی قبول دارم
و البته دئلیل نمیشه چون اونجا موفق بود تو سیاست هم موفق باشه
به نظرم بهتر بود تو زمینه کاری خودش میموند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا