آژانس هواپیمایی
pop up

نظرتون در مورد این سیستم چیه؟

شروع موضوع توسط Maxton ‏21 سپتامبر 2007 در انجمن مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر

1. Maxton

Maxton Registered User

mb:abit an52
    cpu:- AMD Athlon 64 X2 4000
    Ram:patriot - Dual Channel 1GB - 800-(2x512MB)
    HDD:MAXTOR-SATA 2 - 320 GB
    vga:XFX - GeForce 7300 GT
    power:silverstone

دوستان من می خوام یک سیستم با مشخصات بالا بخرم.می خوام بدونم نظرتون چیه؟من این سیستم رو می خوام که 3 سال واسم خوب کار کنه و می خوام نرم افزارهای مهندسی مثل etabs .soldwork.autocad رو راحت اجرا کنه و توی بازیا هم مشکلی نداشته باشه:31:البته من عشق بازی نیستم که بگم هر ماه که بازی میاد میگیرم بازی میکنم ولی خب می خوام بازی های با گرافیک خوب رو راحت اجرا کنه.حالا تاکیدی به جدید بودن بازی ندارم.در ضمن بگم که من اصرار داشتم که پردازنده 5600 بگیرم ولی فروشنده که یه جورایی مارو میشناسه بهم گفت که با 4000 راحت کارهات انجام میشه واصلا لازم نیست اونقدر پول خرج کنی و قتی که فهمیدم پردازنده 4000 که انتخابش کرده 4.2 ghz هست به نظرم اومد که حرفش درست باشه:18:چون در حال حاضر من pentium 4 cpu 3ghz دارم و کار خودم و داداشم که ansys کار می کرد راحت راه میفتاد.حالا می خوام نظرتون رو در مورد این سیستم با توجه به توضیحاتی که دادم بفرمایید.
    در ضمن می خواستم بدونم که این مادربوردی که انتخاب کردم زود داغ میکنه؟

2. M A T R I X

M A T R I X Registered User

همه چيزهاي سيستمم از بالا كمتر بود !

جز كارت گرافيك ! از من ميشنوي يه GeForce 7600 بگير خيال خودت رو از بابت ارتقاء فعلا" راحت كن !

3. Maxton

Maxton Registered User

یعنی منظورتون اینه که همشون غیر گرافیک ضعیف هستن؟خوب توی همین قیمت(حوال هوش 500 برای کیس)چی می تونم بگیرم؟

4. mohsenz65

mohsenz65 Registered User

7300 خوبه واسه شما که مثل من عشق بازی نیستی ولی فقط سری 8 dx10 رو ساپورت می کنه
    بنابراین ارتقاش باید بدین 3 سال دیگه
    www.rayaneh.com
    کارت گرافیک قیمتشو زده

5. M A T R I X

M A T R I X Registered User

نه نه گفتم غير از كارت گرافيك . بقيه از سيستمي كه من البته چند ماه پيش بستم بالاتر بودن.

بازم رو نظرم هستم كه يه 7600 بگيري . قيمتش هم فك كنم حول و هوش 100-120 تومن باشه !

6. hossein61

hossein61 Registered User

من تجربه این مادربردو دارم.مادربرد خوبیه و فکر نمی کنم مشکل خاصی داشته باشه.به جز گرافیک که شاید کمی ضعیف باشه فقط پاورتونو بهتره یه پاور مثل Acbel 400W یا Green GP430 بگیرید.چون تا اونجایی که می دونم Silverstone ها متاسفانه گارانتی مطمئن و مناسبی ندارن.​

7. boxilink
  8. Maxton

Maxton Registered User

پس یعنی شما دوستان اتفاق نظر دارید که غیز گرافیک بقیش از جمله پردازنده خوبه؟در مورد پاور هم یک جای دیگه هم گفتند که این پاور خوب نیست و گرین خوبه اما 430 real بگیرم یا بالاتر؟و در ضمن می خواستم بدونم که این مادر بورد زود داغ میکنه؟

9. hossein61

hossein61 Registered User

مادربرد که فکر نمی کنم خیلی داغ بکنه.من این مادربردو برای یکی از فامیلا گرفتم و برای گیم ازش استفاده می کنه و اصلا نشنیدم که سیستمش اذیت بکنه.پاور هم همون 430 گرین کاملا کافیه.جای نگرانی نیست.​