برگزیده های پرشین تولز

نظرتون در مورد خرید ماینر بیتکوین و یا درصورت تمایل شراکت با من !

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
کار جالبی هستش ولی به شدت پر ریسک !
به خاطر اینکه یکم بگیر و ببند شده کسایی که سوالی دارن میتونن شخصی بپرسن

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
895
متاسفانه دو سه سالی هست با بالا رفتن قیمت بیت , بازار بشدت هیجانی میشه و همه میافتن دنبال رفتن تو این کار , خرید ماینر ,یا خرید خود بیت کوین
همونطور که دوستان گفتن کاری بشدت پر ریسک , بی حساب و کتاب و فاقد روند اصولی
و صد افسوس اون زمانی که شاید باید برای اینکار سرمایه گذاری بشه , انجام نمیشه
فرض کنید چهار یا پنج ماه گذشته بیت کوین 4 هزار دلاری میخریدن , به هر مقدار که وسعتون میرسید مثلا 1000 دلار , بعد از 4 ماه اگر روی 13 هزار دلار می فروختین ارزش پول شما بیشتر از سه برابر میشد , نه دستگاهی این وسط خریدین , نه ریسک خیلی بالایی کردین , هر چند احتمال همه چیز هست اما بیت کوین بسختی قیمتش از 3500 دلار پایین تر میاد , در بدترین شرایط تو همون قیمت خرید , می فروختین

بازار ارز دیجیتال بسیار بازار جذابیه , و به همون اندازه همونطور که گفتم بی حساب و کتاب هستش

اگر شناختی در مورد دستگاه ها ندارین , جای مناسب استفاده از اونها , برق رایگان و...خیلی از فاکتورهای دیگه ندارین پولتون رو دور میریزین , صاحب اول و اخرش خودتونید , بسختی بتونید این دستگاه ها رو بفروشید ...صدای دستگاه هم بشدت بالاست ...

• Like
Reactions: ugi

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
متاسفانه دو سه سالی هست با بالا رفتن قیمت بیت , بازار بشدت هیجانی میشه و همه میافتن دنبال رفتن تو این کار , خرید ماینر ,یا خرید خود بیت کوین
همونطور که دوستان گفتن کاری بشدت پر ریسک , بی حساب و کتاب و فاقد روند اصولی
و صد افسوس اون زمانی که شاید باید برای اینکار سرمایه گذاری بشه , انجام نمیشه
فرض کنید چهار یا پنج ماه گذشته بیت کوین 4 هزار دلاری میخریدن , به هر مقدار که وسعتون میرسید مثلا 1000 دلار , بعد از 4 ماه اگر روی 13 هزار دلار می فروختین ارزش پول شما بیشتر از سه برابر میشد , نه دستگاهی این وسط خریدین , نه ریسک خیلی بالایی کردین , هر چند احتمال همه چیز هست اما بیت کوین بسختی قیمتش از 3500 دلار پایین تر میاد , در بدترین شرایط تو همون قیمت خرید , می فروختین

بازار ارز دیجیتال بسیار بازار جذابیه , و به همون اندازه همونطور که گفتم بی حساب و کتاب هستش

اگر شناختی در مورد دستگاه ها ندارین , جای مناسب استفاده از اونها , برق رایگان و...خیلی از فاکتورهای دیگه ندارین پولتون رو دور میریزین , صاحب اول و اخرش خودتونید , بسختی بتونید این دستگاه ها رو بفروشید ...صدای دستگاه هم بشدت بالاست ...
در مورد داشتن جا حرفتون رو قبول دارم ولی درمورد اینکه بیت کوین خریداری بشه و کنار گذاشته بشه نه !
به نظرم کار ماین کردن بیتکوین یا خریدش در هر صورت کار پر ریسکی هستش . حتی در صورت خرید بیت کوین تضمینی برای پایین رفتن شدید قیمتش وجود نداره . البته تحلیل هم تا حدودی روی این بازار جواب میده ولی همونطور که خودت گفتی بیشتر بی حساب کتابه !!!
توصیه من اینه اصلا با پولی که با زحمت به دست اومده یا وام و اینطور چیزا سمتش نرید به هیچ وجه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,512
این سود دستگاه S9j با برق هر کیلووات 1000 تومن هست (میگن میخوان برق رو با تعرفه صادراتی برای ماینرها حساب کنن ، قیمت برق صادراتی هم میگن 1000 تومنه)
ماهی 200 دلار درامد داره. 74 دلار/962،000 تومن سود . قیمت دستگاه گفتن 12 میلیون تومنه اگه قیمت و سختی شبکه همینطوری ثابت بمونه حدود 1 سال دیگه پول دستگاه در میاد. . با برق مجانی مدت کمتر
upload_2019-7-7_12-2-4.png

حالا اگه 12 میلیون تومن رو بدید بیت کوین. 0.082 بیت کوین براتون میکنه. سال دیگه اگه قیمت بیت کوین 2 برابر شد فرضا 22000 دلار، تو 12،000،000 سود تومن هستید
با ماینر بعد یکسال 0.214 بیت کوین دارید. اگه قیمت بیت کوین اون موقع 2 برابر شده باشه 4700 دلار دراورده 1516 دلار پول برق ازش کم بشه 3292دلار/42،800،000 درامد تومن سود کرده. قیمت خود دستگاه ازش کم بشه میمونه 30،000،000

اگه قیمت بیت کوین کاهش پیدا کنه همه اینا تغییر پیدا میکنه ممکنه سال بعد تو ضرر باشید

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,512
یه ریگ برای ماین اتریوم گذاشتن 20 میلیون تومن. 6 تا گرافیک ASUS MINING-RX470 با هش ریت 27 مگا. 6 تاش 162 مگاهش میشه... با پاور 1100 وات و برق کیلووات 1000 تومنی ماهی 32 دلار سود میده نمی صرفه. ماینر بیت کوین بهتره

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
در ایران با توجه به رکود شدیدی که در بخش های اقتصادی هست و همچنین میزان تفاوت دلار نسبت به ریال فعالیت در زمینه ی بیتکوین سود دهی بالایی داره
یک سالی هست که وارد این کار شدم و تا کنون سود بالایی به دست اوردم.

• Like
Reactions: ugi

nimazebel

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
دوستان هر کاری ریسک داره
یه سری کارها ریسک کم سود کن هم دارن
یه سری کارها ریسک بالا و سود بالا هم دارن
بنده ۸ ماه تو کار ماین هستم
علاوه بر اینکه در عرض ۳ ماه پول دستگاهامو درآوردم به کنار سرمایه ای که گذاشتم ۳ برابر شده
اینم بگم دستگاه خریدم ۱۸۰۰ که اونموقع درآمدش ۶۵۰ بوده ولی الان شده ۱۳۰۰

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام
دوستان هر کاری ریسک داره
یه سری کارها ریسک کم سود کن هم دارن
یه سری کارها ریسک بالا و سود بالا هم دارن
بنده ۸ ماه تو کار ماین هستم
علاوه بر اینکه در عرض ۳ ماه پول دستگاهامو درآوردم به کنار سرمایه ای که گذاشتم ۳ برابر شده
اینم بگم دستگاه خریدم ۱۸۰۰ که اونموقع درآمدش ۶۵۰ بوده ولی الان شده ۱۳۰۰
سلام
چه دستگاهی در آبان پارسال 1800خریدید؟؟1800تومن منظورتونه یا دلار؟؟؟650دلار یا تومن در ماه ؟؟؟؟در روز؟؟؟؟؟

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
کسی تجربه کار با دستگاه ماین داره برای دستگاه 2100 وات چقدر پول برق میاد؟

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

aligoogle1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
الان که برق صادراتی محسابه میشه ( البته قانونی )فقط با برق امام میصرفه( غیر قانونی البته کی به کیه;) ) واگر نه به هیچ دردی نمیخوره

بالا